Компанія «Люкс вікна» дозволяє зібрати замовникам будь-яку цікаву для і відповідну всім запитам комплектацію пластикових вікон. Наші фахівці готові допомогти з вибором, проконсультувати по всім видам обов’язкового або опціональною продукції для ПВХ-конструкцій.

Чим важлива комплектація вікон ПВХ?

Відноситься до різних видів комплектуючих пластикових віконних конструкцій необхідно з максимальною відповідальністю. Вони практично в тій же мірі, що і профіль, визначають загальні експлуатаційні властивості, причому мова не тільки про другорядні, а й найважливіші параметри.

Так, обрана комплектація металопластикових вікон впливає на:

 • теплоізоляцію і шумоізоляцію. Визначальну роль тут грають склопакети, якісна фурнітура, що забезпечує гарний притиск стулки до рами і т.д .;
 • довговічність і надійність. Навіть неякісні аксесуари, не кажучи вже про фурнітуру і склопакети, знижують загальний
 • термін експлуатації вікна. До того ж погані фурнітурні елементи можуть стати причиною прискореного зносу профілю, його деформації і т.д;
 • функціональність. За неї відповідає, перш за все, фурнітура, а й інші аксесуари також впливають, наприклад, підвіконня.
  привабливий зовнішній вигляд. Тут важливі всі елементи, включаючи тонування, ламінування, шпроси, якість обробки укосів, підвіконня і т.д .;
 • захист від атмосферних та інших впливів. Її забезпечує не тільки профіль і склопакет, який виступає першою перешкодою, але і аксесуари – відливи, москітні сітки т.д.

Головні складові комплектації – склопакет і фурнітура

Визначившись з профільною системою, особливу увагу також слід приділити і вибору склопакету з фурнітурою. Застосовується до останньої головний критерій якості – це репутація бренду-виробника, заявлене число циклів відкривання / закривання (чим більше, тим краще).

Сучасна віконна фурнітура обов’язково повинна бути металевою, витримувати важкі стулки, забезпечувати максимум функціональності користувачеві.

Ключові критерії вибору склопакета такі:

 • кількість стекол і камер;
 • тип стекол – звичайні, енергозберігаючі, захищені від злому;
 • наповнення камер – повітря або інертний газ;
 • загальна товщина склопакета і відстань між стеклами: якщо воно різне, то поліпшуються звукоізоляційні властивості.

Важливі елементи в комплекті з вікном – аксесуари

До головних і практично завжди необхідних віконних аксесуарів, які пропонує компанія «Люкс вікна», відносяться наступні:

 • Підвіконня. Це одна з обов’язкових частин вікна, яка забезпечує завершений зовнішній вигляд і додає функціональності (сюди можна поставити горщики з квітами або інші речі). На зміну бетонним конструкціям приходять аналоги з пластика. Підвіконня пластиковий відмінно поєднується з ПВХ-вікном, міцний, не дуже важкий, може відрізнятися формами, шириною та іншими особливостями.
 • Москітна сітка. Чи не обов’язковий, але широко використовуваний аксесуар, який дозволяє захистити житло або інше приміщення від проникнення комах. Найчастіше купується москітна сітка на вікно, тобто на стулку. З її допомогою можна провітрювати приміщення в літню пору і не бояться комах. Витрати на аксесуар себе швидко окупають: не потрібно користуватися фумігатором, рідинами і пластинами для нього. Нерідко купується москітна сітка на двері балкону.
 • Відливи на вікна. Цей аксесуар є своєрідним зовнішнім підвіконням. Його головне завдання – захист віконного отвору (вікна та стіни) від опадів. Також відливи сприяють естетичності і відносяться до обов’язкових елементів комплектації.

Відкоси на вікна – важливе доповнення до монтажу

Після установки ПВХ-конструкцій, як зовні, так і всередині віконний отвір треба додатково обробити. Відкоси не просто надають завершений зовнішній вигляд інтер’єру і екстер’єру. Вони виконують важливу захисну функцію – покращують герметичність, сприяють теплоізоляції, не дозволяють монтажної піни втратити її експлуатаційні властивості.

Сьогодні відкоси не тільки штукатурять, а й обшивають гіпсокартоном, пластиком, сендвіч-панелями.

Для прикраси і не тільки

Розширити стандартний набір віконної комплектації можна і потрібно додатковими складовими. До числа тих з них, які пропонує наша компанія, відноситься наступне:

 • тонування вікон в Києві. Воно наноситься на скло і захищає від ультрафіолету, а також додає приміщенню приватності. При цьому рівень світлопропускання може не погіршуватися, тобто в кімнаті буде так само ясно, як і зі склом без тонування;
 • ламінація вікон. Це популярний спосіб перетворення профілю за рахунок надання йому іншого кольору. Можлива імітація під дерево, вибір будь-якого забарвлення з найширшого каталогу. В результаті ламіноване вікно стає прикрасою інтер’єру та екстер’єру;
 • вітражі. У Києві поступово збільшується число охочих бачити замість звичайних шибок справжні витвори мистецтва. Домогтися цього дозволяє використання вітражів з різними варіантами оформлення;
 • шпроси на вікна. Даний елемент з технічного елемента перетворився в декоративний. За допомогою шпрос сьогодні створюються оригінальні дизайнерські рішення. Плюс вони підвищують загальну надійність конструкції;
 • жалюзі на вікна. Альтернатива штор та інших матеріалів, що використовуються для забезпечення приватності і захисту від прямих сонячних променів. Жалюзі виступають також стильним інтер’єрним елементом, який створює комфорт та затишок.

Дізнайтеся всі деталі про всі елементи комплектації у наших представників!