ОСОБЛИВОСТІ ФРАНЦУЗЬКОЇ БАЛКОНА

Панорамне скління перетворилося в справжній модний тренд оформлення фасадів. Французький балкон або засклені від підлоги до стелі лоджія обов’язково є практично в кожному багатоповерховому будинку. Вони відразу ж впадають в очі і цікаві все більшого числа потенційних замовників. Виконати такий варіант скління в Києві готова компанія «Люкс вікна». Ми виконуємо теплий і холодний варіант французького балкона, підбираємо відповідні профільні системи і склопакети для ваших цілей, даємо гарантію 7 років на конструкцію і виконані роботи.

французький Балкон: що це і в чому його особливості У терміна «французький балкон» є два визначення. Одне класичне, а інше – сучасне. У традиційному, що минає своїми витоками до Франції, поданні це швидше віконна конструкція зі скляними дверима додатково оснащена

кованими огорожами з боку фасадної стіни. Як такого балконного простору тут не передбачається. Просто внутрішньо за рахунок панорамного скління проникає більше світла, а двері дозволяють ефективно і безпечно провітрити приміщення. 

Сучасний французький балкон відрізняється від класичного тим, що остекляется власне навісна частина плити або лоджія. На світлопрозорі конструкції припадають і боковини, і нижня частина, яку в звичайному випадку закриває цегляний, бетонна або інший парапет.

Обмеження для установки

Французьке засклення передбачає додаткові навантаження на балконну плиту (вага металопластикової конструкції збільшується). У зв’язку з цим попередньо потрібно оцінити стан підстави балкона. На його підставі наші фахівці визначать, чи можливий такий вид ремонту, потрібне додаткове посилення плити.

Стан балкона прямо впливає на вибір комплектуючих, зокрема склопакета. Двокамерний варіант відрізняється більшою вагою, тому на старих об’єктах від нього іноді доводиться відмовлятися на користь однокамерного аналога. Різницю в теплоізоляції частково можна нівелювати за рахунок застосування енергозберігаючих стекол, заповнення камери інертним газом і т. д.

В якості профілю для французького балкона оптимально підходять 5-камерні рішення з підсилюють додатковими елементами, які здатні чинити опір високим вітровим навантаженням.

Що таке французький балкон. Фото – приклади:

Переваги та недоліки французького балкона

ПеревагиОпис
Панорамне склінняВстановлення металопластикових або алюмінієвих конструкцій по всьому периметру балкону та від полу до стелі. Контрукція повністю ізолює приміщення від вулиці і водночас залишає можливість панорамного огляду.
Привабливий вигляд фасадуБалкон вигідно виділяється ззовні. Особливо гарно виглядають балкони, якщо у конструкціях встановлені мультифункціональні склопакети з зовнішнім склом слор або склом рефлектор
Додаткове натуральне освітленняПанорамне скління забезпечує додаткове проникнення світла до приміщення
Варіативність дизайнуВеликий вибір конструктиву, кольору віконних конструкцій та склопакетів зовні
Економія на внутрішньому та зовнішньому оздобленніФранцузький балкон виглядає естетично і не потребують додаткового оздоблення.
НедолікиОпис
Значні тепловтратиТепловтрати французького балкону будуть більші, ніж у класичного балкону с перилами. Однак цей недолік можна виправити за рахунок якісного теплого профілю з монтажною шириною від 70 мм та встановленням енергозберігаючих склопакетів
Перегрів у спекуПанорамне скління забезпечує максимальне проникнення сонячних променів до приміщення, що може приводити до перегріву стін та підлоги. Однак цей недолік також можно вирішити встановленням мультифункціонального склопакетів у конструкції.
Прозорість в темну частину добиВвечері навіть з тонованими склопакетами з вулиці буде видно видно що відбувається у приміщенні. Але встановлення рулонних штор забезпечує захист від сторонніх поглядів