Онлайн калькулятор вікон

Якщо на порядку денному стоїть придбання металопластикових вікон, ціна на них в більшості випадків має критично значиму роль для покупця. У той же час вартість вікна прямо пов’язана з його експлуатаційними властивостями – тепло – і звукоізоляцією, протизламною безпекою. Отже, вибирати віконну конструкцію просто по ціннику неправильно, адже в такому випадку є ризик, що його властивості не будуть відповідати очікуванням і запитам покупця. Краще підібрати те пластикове вікно, яке оптимально підходить в розрізі ціни і якості. І допоможе в цьому онлайн-калькулятор “Люкс вікна”..

Як працює калькулятор вікон?

За допомогою зручної форми на сайті “Люкс вікна” ви можете задати всі параметри необхідної Вам віконної конструкції онлайн (або декількох різних варіантів) і дізнатися її вартість. Це швидкий і зручний спосіб зорієнтуватися в цінах на металопластикові вікна, порівняти кілька рішень від різних виробників і / або з різними технічними параметрами і вибрати серед них найбільш підходящий.

Якщо ви плануєте купити металопластикові вікна, калькулятор на сайті зорієнтує вас в приблизній вартості віконної конструкції. Але найбільш підходящий варіант зможе підібрати менеджер під час особистої консультації.

Використання калькулятора забезпечує наступні переваги:

 • економія часу (вам не потрібно йти або їхати в офіс, щоб розрахувати вартість вікна);
 • максимум зручності (ви можете вказати всі дані в будь-який час і в будь-якому місці, будь то будинок, робота, кафе і т. д.);
 • додаткова наочність (в процесі заповнення всіх полів калькулятора, ви самі вибираєте значення, додатково можете уточнити для себе відмінності тих чи інших варіантів);
 • усвідомлений вибір (вибираються ті металопластикові вікна, вартість і характеристики яких потрібні саме вам).

Як розрахувати вартість вікна?

Калькулятор на сайті “Люкс вікна” максимально наочний, інтуїтивно зрозумілий і простий. Процедура введення вихідних даних передбачає два етапи:

 1. Вибір типу конструкції. Це перший фактор, який впливає на вартість Вікна ПВХ. Спочатку всі доступні варіанти розділені на чотири групи: вікна, балкон і лоджія, французький балкон і вихід на балкон. Попередньо ви можете почитати про кожний варіант, якщо не знаєте, чим відрізняється традиційне скління від французького. В рамках кожного типу конструкцій теж є свої варіанти. Застосовується до вікон – це число стулок, до балконів – їх форми (Г – І П-подібна) і т.д. клікнувши на відповідний варіант, потрібно натиснути на кнопку «Далі» і переходити до наступного етапу розрахунку ціни.
 2. Вибір основних параметрів і складових конструкції. Це найважливіший етап, де безпосередньо від вибору Користувача залежать як експлуатаційні властивості, так і вартість конструкції. У цьому вікні калькулятора потрібно вибрати наступне:
 • задати розміри вікна і вказати тип відкривання;
 • вибрати профільну конструкцію (вказана марка доступних систем, країна, якій вона належить, число камер);
 • вказати склопакет (наводяться різні варіанти по числу камер і типам стекол. Для додаткової зручності навпроти них вказується показник опору втрат тепла і рівень звукоізоляції);
 • вибрати марку фурнітури і додаткові комплектуючі, наприклад, дитячий замок або дизайнерська ручка (якщо потрібно);
 • визначитися з іншими параметрами вікна: ціна також залежить від них. Йдеться про аксесуари (підвіконні, відливи), необхідності обробки укосів, монтажних роботах і т. д.

Коли всі параметри задані, залишається лише натиснути на кнопку»замовити”. Розгорнутий розрахунок із зазначенням цін на всі вибрані складові віконної конструкції буде відправлений на Вашу адресу електронної пошти. Також можна повторити процедуру, щоб порівняти розцінки на вікна з різними профілями, склопакетами і т. д.

На етапі вказівки вихідних даних ви можете ознайомитися з текстовими поясненнями по кожній складовій калькулятора і навіть окремим видам продукції. Плюс для більшої наочності наводиться значення тепло – і звукоізоляції для підібраної конструкції в процентному співвідношенні. Ці значення можна використовувати в якості орієнтира, якщо вам потрібно енергозберігаюча і/або якісно захищає від шуму з вулиці віконна конструкція.

Орієнтовна, а не остаточна вартість

Звертаємо увагу, що розрахована в калькуляторі на вікна металопластикові ціна є орієнтиром або приблизним значенням. Як, власне, і при первинному відвідуванні офісу будь-якої віконної фірми. Точна вартість стане відома тільки після здійснення вимірів безпосередньо на об’єкті.