Компанія «Люкс вікна» представлена на віконному ринку Києва 19 років. До основних видів діяльності відноситься виготовлення (на власних виробничих потужностях) і продаж пластикових вікон і дверей, алюмінієвих конструкцій, а також засклення балконів, зимових садів, фасадів і т.д.

До не менш значущих а також затребуваних послуг нашої компанії, якими можуть скористатися всі бажаючі, відносяться:

Монтаж і демонтаж

У більшості випадків киянам не потрібна металопластикова віконна або балконна конструкція сама по собі. Їм потрібна вже встановлена в квартирі, будинку, офісі або іншому об’єкті продукція високої якості. В ідеалі виконувати монтаж вікон повинні професіонали, тільки в цьому випадку всі експлуатаційні властивості товару будуть відповідати заявленим характеристикам.

У штаті «Люкс вікна» працюють досвідчені майстри, які готові виконати монтажні роботи швидко і якісно. Вони знають вимоги європейських стандартів і норм, тому встановлене вікно прослужить вірою і правдою не один десяток років, монтажні шви будуть правильно оброблені і герметизовані, при необхідності може бути виконаний «теплий» монтаж з використанням ПСУЛ-стрічок та інші супутні роботи.

Нерідко перед установкою необхідний демонтаж вікон – старих дерев’яних або встановлених забудовником бюджетних ПВХ-рішень неналежної якості. Цю роботу ви також можете доручити нашим фахівцям. Вони в день установки спочатку виконають демонтажні роботи, а потім власне монтаж.

Безкоштовний замір

Вікна, двері, балкони – це індивідуальний вид продукції. Навіть якщо ви живете в типовій квартирі розміри прорізів та інших конструктивних елементів можуть відрізнятися. Власне тому перед початком виготовлення металопластикових конструкцій необхідно здійснити замір вікон. Це обов’язкова умова для будь-якої поважаючої себе і своїх клієнтів компанії.

Варіант – продиктувати розміри по телефону або повідомити все безпосередньо в офісі – навіть не розглядається. Досвідчений замірщик на об’єкті точно помітить будь-які нюанси і зможе знайти кращі варіанти вирішення з урахуванням потреб замовника.

Компанія «Люкс вікна» пропонує послуги безкоштовного виміру. Наші майстри проконсультують по будь-яких питань скління, допоможуть визначитися з варіантом конструкції, повідомлять точну, а не приблизну вартість для отриманих даних. При бажанні ви можете прямо на місці укласти договір на виготовлення і монтаж пластикових вікон, щоб прискорити загальні терміни реалізації замовлення.

Заміри необхідні не тільки при бажанні встановити нові вікна. Точні значення довжини, ширини та інших параметрів потрібні при необхідності заміни стулки (наприклад глухий до тієї, що відкривається) або склопакета (пошкодженого на новий, або на більш просунутий з точки зору тепло- і звукоізоляції).

Вивіз сміття

Установка пластикових вікон сама по собі – не дуже брудна процедура. Але попередній демонтаж старих дерев’яних конструкцій і бетонного підвіконня залишає чимало сміття. До того ж комплексний підхід до скління з подальшою обробкою укосів і простору під підвіконням (у випадку з використанням штукатурки та інших сумішей) також не виключає появу бруду.

Якщо ви хочете, щоб після роботи майстрів з монтажу ви отримали чисту і доглянуту квартиру, скористайтеся послугою вивозу сміття. Шматки бетону і штукатурки, елементи дверної рами та інші елементи представники «Люкс вікна» зберуть в спеціальні мішки, винесуть з квартири, опустять на перший поверх і вивезуть на звалище.

Послуга дуже затребувана як при заміні одного вікна, так і комплексному вирішенні завдань металопластикового скління на різних об’єктах (квартира, будинок, офіс і т.д.). Ми гарантуємо обережність, оперативність і високу якість сервісу.

Ремонт вікон в Києві

Пластикові віконні конструкції є максимально надійними та довговічними. Проте, скло не захищене на 100% від механічних пошкоджень та сильних ударів. До того ж з часом вийти з ладу може фурнітура, що може бути викликано як природним зносом, так і недотриманням правил експлуатації.

У більшості випадків несправності в роботі ПВХ-вікон виникають через фурнітури елементів. У разі їх повної поломки проводиться заміна, в найпростіших ситуаціях виконується регулювання, яке вимагає мінімум часу і зусиль.

До інших популярних видів ремонту пластикових вікон в Києві, які роблять фахівці «Люкс вікна», відноситься наступне:

  • заміна склопакета (при пошкодженні скла);
  • мастило, розбирання і заміна елементів фурнітури – ручок, петель і т.д .;
  • обробка укосів;
  • заміна підвіконь, відливів і т.д.

Розстрочка 0%

Незважаючи на те, що пластикові вікна є одними з найдемократичніших за ціною (на тлі нових дерев’яних, так точно), не у всіх киян є фінансові можливості для 100% оплати замовлення, особливо, якщо треба засклити всю квартиру. Компанія «Люкс вікна» дозволяє уникнути одномоментного тягаря і не відмовлятися від придбання ПВХ-конструкцій. Ми пропонуємо вікна в розстрочку на вигідних для клієнта умовах.

Всі деталі ви можете дізнатися у наших консультантів.