Які поломки вікон слід виправити негайно?

Розбитий склопакет. Розбитий склопакет – це хороший привід заміни звичайного на більш корисний, теплий, сонцезахисний або звукоізоляційний. Подумайте, що заважає Вам зараз і ми виправимо це разом з новим склопакетом.
Теплий склопакет – обов’язково двокамерний з енергозбереженням і заповненням аргоном. Енергозберігаюче напилення відбиває гаряче випромінювання і утримує тепло всередині приміщення. Встановивши енергозберігаючий склопакет, температура в квартирі збільшиться на + 2 … + 4 Якщо приміщення потрібно шумоизолировать, рекомендуємо до установки двокамерні склопакети (три скла і дві камери між ними), вони поглинають на 50% більше шуму, ніж однокамерні.

Якщо Вам заважає сонце, рекомендуємо замінити звичайний склопакет на мультифункціональний. За рахунок спеціального напилення на два скла воно має подвійну дію – зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. З таким склопакетом температура в квартирі взимку збільшується на + 2 … + 4 ° С, а влітку знизиться на -3 … -6 ° С, що дозволить заощадити ще й на кондиціонері!

ремонт окон

Поломка фурнітури, запірних елементів, віконних ручок. Якщо вікно перестало відкриватися / закриватися, з нього дме або тече, значить пора міняти фурнітуру. За весь термін служби вікна стулки відкриваються і закриваються до 50 тис. Разів. Тому, вибираючи фурнітуру, необхідно враховувати:

 • Як часто буде відкриватися і закриватися двері або вікно;
 • Вага стулки;
 • Захист відкриття вікон дітьми;
 • Чи є необхідність в противовзломной захисту вікна або двері;
 • Які додаткові режими роботи фурнітури Вам необхідні;
 • Естетичні вимоги до фурнітури;
 • Форму вікон

Крім звичайної заміни, Ви відразу можете вибрати додаткові режими фурнітури:

 • Покрокове провітрювання – для того, щоб відкинути вікно на будь-яку ширину під різним кутом.
 • Фіксація відкритої стулки – для того, щоб зафіксувати кут, на який відкрита стулка.
 • Розсувна система – вікно або двері відкриваються паралельно-зсувним способом, замість повороту.
 • Дистанційне відкриття вікон – відкриття вікон за допомогою пульта.
ремонт окон 2

При виклику майстра нашої компанії ви можете по телефону озвучити існуючі проблеми, а на місці обговорити, які зміни ви ще хочете внести по виправленню і модернізації вікон:

 • регулювання і змащення фурнітури. Регулювати фурнітуру потрібно кожні півроку. Це необхідно через властивості профілю зменшуватися в холоді і розширюватися в теплі.
 • заміна ущільнювачів на вікнах. Ви не повірите як простий ущільнювач зменшує протяги і продування.
 • установка москітних сіток на вікна. Москітні сітки захищають від настирливих комарів, пилу, пуху і дрібного сміття.
 • установка жалюзі. В асортименті горизонтальні алюмінієві, вертикальні тканинні, тканинні ролети, день-ніч, жалюзі плісе різних кольорів.
 • оздоблення та утеплення відкосів. Відкоси необхідно відновити протягом 14 днів після установки нових вікон, інакше монтажна піна починає руйнуватися і втрачається герметичність монтажного шва. Ми рекомендуємо встановлювати найтепліші і прості в експлуатації пластикові вікоси. Крім них, також можемо виробляти укоси з гіпсокартону і штукатурки.
 • штукатурні відкоси найважчі в виготовленні, тому й найдорожчі. розгерметизація склопакета.

Дізнатися про вартість послуг ви можете, замовивши зворотний дзвінок на нашому сайті. Або зателефонуйте до нашого офісу, із задоволенням надамо вам підтримку!

Псування відливів, козирків. Відливи і козирки забезпечують відведення води, що перешкоджає промерзанню вікна або появі цвілі. Ми пропонуємо оцинковані або кольорові відливи і козирки.

Тріснуло підвіконня. При виборі підвіконь потрібно враховувати їх міцність, практичність і, звичайно ж, зовнішній вигляд. Українське пластикове підвіконня Openteck має низьку ціну, але по міцності поступається пластиковим німецьким і тим більше дерев’яним. Має матову пористу поверхню.

Більш міцним і естетично привабливим є німецьке підвіконня Danke. Він з легкістю витримує вагу людини і не боїться перепадів температури (можна навіть поставити гарячий чайник). Має гладку глянсову поверхню. Якщо Вам потрібно гарне рішення за вигідною ціною – рекомендуємо саме їх. Підвіконня з натуральної деревини Werzalit дуже міцні і надійні. Виконано з екологічно чистого матеріалу, мають стильний зовнішній вигляд, але на жаль і високу вартість.

Дізнатися про вартість послуг ви можете, замовивши зворотний дзвінок на нашому сайті. Або зателефонуйте до нашого офісу, із задоволенням надамо вам підтримку!