Типи балконів під ключ в Києві

Перспектива тривалого ремонту, як правило, лякає власників житла. І не важливо, що треба упорядковувати – всю квартиру, окрему кімнату або тільки її частину. Тому все більш затребувана послуга балкон під ключ в Києві, завдяки якій в максимально короткі терміни можна отримати додаткові комфортні, максимально корисні і функціональні квадратні метри

Які види робіт ми пропонуємо?

Ще недавно межею мріянь при благоустрої балкона вважалася установка якісних віконних конструкцій. Сьогодні місця для зберігання різного мотлоху можна отримати максимально корисне, зручне, красиве, а при необхідності тепле круглий рік, житловий простір. Для цих цілей на балконі ми виконуємо наступне:

Важливий плюс для тих, хто вибирає балкон під ключ – ціна в Києві і загальні терміни реалізації проекту. Для замовника це вигідніше і швидше, так як передбачається злагоджена робота всіх фахівців. Кожен виконавець відповідає не тільки за свій етап робіт, але і за підсумкові результати благоустрою.

Комплексний підхід до ремонту не передбачає жорсткої стандартизації і шаблонності. Так, замовник разом з представниками «Люкс вікна» вирішує, що хоче отримати на виході. А відповідно з цим визначається як загальний список робіт, так і всі індивідуальні особливості проекту.

Теплий балкон під ключ в Києві

Щоб температура тут була комфортну круглий рік, потрібно більше зусиль в ході благоустрою, в тому числі:

  • для скління використовуються двокамерні енергозберігаючі склопакети та висококласні профільні системи;
    перед фінішною обробкою обов’язково виконується утеплення з використанням пінопласту, стіродур або інших матеріалів. Утеплити також підлога і стеля;
  • для додаткового захисту від холоду і додання балкону привабливого зовнішнього вигляду вітається зовнішня обшивка.

Попередньо можна розглянути можливість винесення на плиті, щоб збільшити корисну площу балкона.

Скільки коштує балкон під ключ?

Вартість балкона під ключ включає велику кількість спеціалізованих робіт, які зазвичай довіряють різним підрядникам. Але у випадку організації балкони “під ключ” всі види робіт робить одна компанія. Це дозволяє заощадити на фінальному ціннику: замовляючи великий комплекс робіт (від демонтажу старої конструкції до фінішної обробки стін), ви гарантовано отримаєте хорошу знижку. Загальна вартість робіт буде в рази нижче, ніж при замовленні кожної послуги окремо.

Що таке балкон під ключ?

Балкон під ключ – це комплексний благоустрій простору на балконі або лоджії. Може включати розробку проекту, демонтаж старих вікон, посилення основи, винесення по підлозі або підвіконню, обшивку зовні, ремонт або облаштування даху, засклення, утеплення, оздоблення внутрішнього простору, проведення електрики, організацію розеток, освітлювальних точок, створення меблів за індивідуальними проектами.

Приклади теплого балкону

Холодний балкон під ключ в Києві

Якщо на балконі планується облаштувати додаткові зони зберігання речей і / або сушити одяг після прання, то до об’єкту не пред’являються високі вимоги з точки зору теплоізоляції. До обов’язкових видів ремонтних робіт в такому разі ставиться наступне:

  • – скління. Використовуються бюджетні, але надійні і довговічні профільні системи в парі з однокамерними склопакетами та функціональної фурнітурою;
  • – фінішна обробка. Застосовуються переважно стійкі до перепадів вологості і температур матеріали, такі як вагонка або пластикові панелі;
  • – облаштування меблів, сушарок. Підбір елементів декору залежить від конкретних побажань замовника.Додатково ще на самому початку ремонту під ключ може бути реалізований винос по підвіконню. В такому випадку збільшується його загальна площа, що розширює можливості зберігання і / або розміщення горщиків квітів.

Приклади холодного балкону

Роботи з облаштування балкона

Винесення балкона

Скління балкона

Огородження балкона

Зовнішня обшивка

Внутрішнє оздоблення

Дах

безрамное остекление

Винесення балкона

У вас маленький балкон і не вистачає місця? Не біда, ми легко збільшимо розміри вашого балкона, наваривши додаткові метри в довжину плити балкону, або підвіконня. Таким чином, ви отримаєте збільшення до 60 см по всьому периметру балкона.

шумоизоляция окна

Скління балкона

Вибір типу скління залежить від використання балкона. Якщо на балконі ви плануєте зберігати речі, немає необхідності витрачатися на утеплення. Але, якщо ви будете проживати на балконі, саме теплота стане найважливішим чинником вибору профілю і склопакета.

Огородження балкона

Ми встановлюємо новий парапет, якщо у вас його немає, або старий вже зносився. Від матеріалу, з якого зводиться новий парапет залежить на скільки тепло там буде, і скільки фактичного місця він займе. Ми зводим балконну огорожу з піноблоків або металу.

Внешняя отделка и утепление

Зовнішня обшивка

Для зовнішнього оздоблення балкона ми застосовуємо профнастил, і вініловий сайдинг з утепленням. На вибір у нас безліч кольорів, з яких ви можете підібрати найкращий під фасад вашого будинку. Всі матеріали обробки міцні, стійкі до механічних пошкоджень і не вигоряють на сонці. Вибір полягає тільки у зовнішніх характеристиках і ваших поглядах на стиль і дизайн.

Внутрішнє оздоблення

Ми робимо гарний балкон і не тільки! Велику увагу в своїй роботі ми приділяємо функціональності балкона – проведення електрики і світла (що за балкон, якщо там не можна включити світло?), утепленню балкона, вологовідштовхувальним матеріалам і шумоізоляції. Для внутрішньої обшивки балкона ми використовуємо наступні матеріали: дерев’яна вагонка, вагонка пластикова безшовна, вологостійкий гіпсокартон.

Крыша на балкон 4

Дах

Дах над балконом встановлюється у разі, якщо її до цього взагалі не було, або, коли вона стара і не підлягає ремонту. Який вид даху потрібен саме для вашого балкона зможе визначити майстер, в залежності від розміру балкона і ваги майбутньої даху.

З цією послугою купують