Компанія Люкс Вікна співпрацює з декількома виробниками профілей. Ви можете обрати будь-якого з вподобаних нижче:

Профільні системи

Мало хто зі споживачів розуміє, що профіль – один з найбільш важливих елементів металопластикової конструкції, від якого залежить його практичність і довговічність. Не дивлячись на велику схожість зовнішніх характеристик, якість профільних систем різних виробників може істотно відрізнятися. Часом, це стає очевидним вже через кілька місяців експлуатації, а іноді – через кілька років. Проте, кожен клієнт сподівається на те, що довгі роки не буде необхідності змінювати або реконструювати встановлені вікна. Так чи варто «переплачувати» за гучне ім’я бренду, або «економ-набір» буде не менш надійним?

Профільні системи – спеціальна конструкція, що складається з більш дрібні профілів, яка є основою віконного / дверного металопластикового блоку. Якість такої конструкції визначає технічні, зовнішні характеристики, функціональність і естетичний вигляд продукту.

Компанія Люкс Вікна, співпрацює тільки з кращими виробниками, завдяки якісним продуктам яких, є можливість забезпечити комфорт для мільйонів людей в різних куточках планети.
Познайомимося з ними ближче.

Аluplast – один з кращих виробників металопластикових профільних систем. Вже багато років ця компанія стрімко розвивається, зарекомендувавши себе як лідер і приклад новаторства в даній галузі. Кращі профілі зі штучних матеріалів були представлені на світовому ринку, і тепер, користуються популярністю в усьому світі. Більше двадцяти п’яти років команда професіоналів показує динамічне зростання досягнень і вдосконалення власних розробок. Країни всього світу справедливо визнали компанію однією з кращих, за що не раз нагороджували її престижними преміями. Відмінною рисою, є нагороди за впровадження інновацій в цій нелегкій справі.

Кількість працівників, наближається до двох тисяч. Всі вони регулярно навчаються новим підходам і технологіям, щоб відповідати високому рівню потреб споживача. 25 центрів виробництва, які співпрацюють з сотнями партнерів. Десятки мільйонів вікон продаються за 1 рік. Цифри говорять самі за себе.

Найбільш популярні такі профільні системи:

 • Аluplast 2000
  Найбільш проста, але затребувана профільна система, яка відмінно впишеться в будь-який інтер’єр, і створить оптимальні, комфортні умови для господарів житла. Система обіцяє хорошу звукоізоляцію, шумоізоляцію. Основні переваги – практичність і довгі роки служби.
 • Aluplast 4000
  Відносно новий тип профільної системи, який обіцяє дуже високу якість. Це найвищий рівень шумоізоляції та енергозбереження, вологостійкості. Має досить велику кількість варіацій, в плані естетичних характеристик.
 • Аluplast 7000
  Багатокамерна система профілю, подвійний склопакет, величезний асортимент квітів і варіацій, заслужено виводить цю профільну систему на рівень першого класу. Кращий вибір клієнта!

Аluplast – незаперечний лідер серед інших компаній. Бренд, ім’я якого вже говорить про якість і надійність. Сімейний бізнес, заснований батьком і двома його синами, став не тільки прибутковим і процвітаючим, але і відомим у всьому світі! Такий комфорт тепер доступний для жителів нашої країни.

WDS – ще одна гідна компанія виробників, яка справедливо заслужила репутацію гідного конкурента серед виробників металопластикових профільних систем.

Профільні системи WDS, які використовуються в Люкс Вікна:

 • WDS Classic
  Ця система – втілення універсальності. Надійне, практичне вікно за лояльну ціну. Хороший вибір, відповідний для будь-якого приміщення.
 • WDS 400
  Чотирикамерна система обіцяє максимальне енергозбереження, шумоізоляцію та вологостійкість. Є великий вибір кольорової гами, що підходить до будь-якого інтер’єру.
 • WDS 500
  П’ятикамерна система – вищий ступінь захисту від зовнішніх подразників, негоди і шуму. Також, це економія, практичність, комфорт і відмінний дизайн. Одне з кращих пропозицій для клієнтів Люкс Вікна.

Rehau – одна з найбільш відомих компаній-виробників, перша продукція якої вийшла на ринок ще в 40-х!

Профільні системи Rehau, які доступні в Люкс Вікна:

 • REHAU Ecosol 60
  Трикамерна система, що забезпечує надійне укриття від вітру, опадів, протягу. Класичний, надійний варіант, який прослужить багато років, не втрачаючи своїх технічних і зовнішніх характеристик.
 • Rehau Ecosol 70
  Подвійний захист від протягів і вітру. Виключає скупчення конденсату, а значить, і грибкове поражннія профілю. Великий вибір для цінителів естетичної сторони металопластикової конструкції. Надійно і довговічне.

Trocal – успішний німецький бренд, який понад 60 років займається випуском якісних металопластикових профілів для вікон.

Компанія «Люкс Вікна» пропонує таку профільну систему Trocal:

 • TROCAL 70 ST – це 6-камерний енергоефективний профіль, в який можливо встановити склопакет товщиною від 24 до 44 мм. Профільна система перевершує всі вимоги по теплофізичних характеристик, що пред’являються в Україні, і ідеально підходить для використання в житлових приміщеннях

Openteck – український виробник профільних систем, успішно конкурує із зарубіжними торговими марками не тільки за рахунок цінової доступності, а й в плані якості.

Профільні системи Openteck, які пропонує наша компанія:

 • Openteck Standart – простий і надійний профіль з трьома камерами, який є оптимальним поєднанням економічності і функціональності. Підходить для об’єктного та низкобюджетного скління.
 • Openteck de-Lux – це елегантний 4-камерний профіль з поліпшеними параметрами в плані тепло- і шумоізоляції. Вікно з такою системою є оптимальним поєднанням споживчих властивостей, екологічності та ціни.
 • Openteck Elit – енергозберігаюча профільна ПВХ-система з 5 камерами, створена для вимогливих покупців, які зацікавлені в мінімізації витрат на опалення і кондиціонування приміщення.

Ми з задоволенням відповімо на всі додаткові питання, і втілимо в реальність навіть найскладніші задумки клієнта!