Конструкції з алюмінію дозволяють втілити в життя будь-які ваші задуми, адже володіючи надзвичайною пластичністю, в поєднанні з легкістю і міцністю, алюміній дозволяє виготовляти конструкції практично будь-яких форм і досить великих розмірів. Виготовлені з алюмінієвих конструкцій зимові сади виглядають легкими і невагомими, при цьому відповідаючи всім вимогам, що пред’являються до споруд з тривалою експлуатацією.

Отже, перед тим, як прийняти рішення про зведення зимового саду, необхідно визначитися з типом конструкції.

Зимові сади бувають:

 • Буферні – облаштовані в нежитлових приміщеннях, прилеглих до будинку. Наприклад, це може бути веранда або тамбур.
 • Зимовий сад поєднаний з житловим приміщенням, що використовуються сезонно. Це може бути, наприклад, робочий кабінет або їдальня, яка використовується тільки в теплу пору року
 • Житловий зимовий сад – постійно опалювальне озелененное житлове приміщення
 • Оранжерея – постійно опалювальне нежитлове приміщення з сильним озелененням

Тут нам варто згадати, що алюмінієвий профіль буває двох типів – теплий і холодний. Відповідно, для неопалюваних приміщень правильним вибором буде холодний профіль, в той час як для житлових приміщень і оранжерей перевагу варто віддати теплого профілю.

Також зимові сади можна розділити на:

Окремі

zimnij-sad

Зимовий сад – прекрасне рішення, якщо ви хочете створити для себе куточок затишку і відпочинку, де можна усамітнитися і відпочити в тиші або, навпаки, випити чаю в колі добрих друзів.

Окремі зимові сади з алюмінієвих конструкцій – сучасне рішення, яке прийшло не зміну громіздким споруд з дерева.

Технологічний алюмінієвий профіль легкий в монтажі і надійний в експлуатації, що робить його фаворитом у зведенні скляних споруд.

Окремий зимовий сад – це самостійна інженерна споруда, яка може використовуватися сезонно або цілий рік.

Для сезонного використання вам відмінно підійде холодний алюмінієвий профіль, який захистить рослини від вітру, різких перепадів температур і небажаних опадів. Підчас відсутності протягів, завдяки високій прозорості конструкцій, у приміщенні під впливом сонячних променів температура завжди вище і комфортніше для рослин, ніж на вулиці, крім того, в закритому приміщенні відмінно утримується волога, що створює особливий мікроклімат, сприятливий для рідкісних і екзотичних рослин. В неутеплених сезонних зимових садах вегетація рослин починається раніше, ніж у рослин відкритого ґрунту, а листопад настає пізніше.

Якщо ж ви плануєте використовувати зимовий сад круглий рік, і маєте намір вирощувати в ньому рослини, вимогливі до температурного режиму, вам варто подбати про дві речі:

 • Забезпечити обігрів приміщення
 • Вибрати для скління саду теплий алюмінієвий профіль.

Теплий профіль відрізняється від холодного тим, що між шарами алюмінію в ньому прокладений теплоізоляційний шар. Такі вікна комплектуються герметичним склопакетом, мають мінімум два скла, що гарантує теплоізоляцію приміщення і перешкоджає утворенню конденсату на стеклах.

Відмінним рішенням буде обладнання саду алюмінієвими дверима, які досить комфортно у використанні і при цьому виглядають виключно естетично.

Для сезонних неопалюваних приміщень хорошим вибором стануть розсувні алюмінієві двері. У той час як для опалювальних приміщень краще віддати перевагу дверям, які відкриваються навстіж, що забезпечує більш щільне закриття і кращу теплоізоляцію.

Прибудовані

zimnij-sad-1

Таке чудове рішення, як спорудження зимового саду, може бути вами прийнято і по закінченню будівництва вашого будинку.

Якщо ви вирішили спорудити зимовий сад з алюмінієвих конструкцій, то вам не потрібно буде робити міцний фундамент і придумувати складні шляхи будівництва, вам не доведеться проводити складні роботи з реконструкції основної будівлі і придумувати головоломні рішення. Алюмінієві конструкції, легкі і міцні, дозволять вам в найкоротші терміни побудувати зимовий сад своєї мрії.

Переваги алюмінієвих конструкцій:

 • Легкість конструкцій і простота монтажу
 • Можливість виготовлення конструкцій практично будь-яких форм
 • Висока стійкість до атмосферних впливів, міцність і екологічність матеріалу
 • Тривалий термін експлуатації. За оцінками експертів, він може досягати 100 років
 • Виняткова естетичність, висока світлопроникність, чудова сполучуваність з іншими матеріалами.
 • Виготовлення профілю двох типів – холодного й теплого, дає вам можливість вибору, спорудити сад постійного використання, або ви будете користуватися ним тільки в теплий сезон.

Зимовий сад, прибудований до будинку, може бути самостійним приміщенням, або виконувати роль веранди. Веранда, якщо ви вирішили будувати неопалювальний зимовий сад, в теплу пору року може служити вам їдальнею або кімнатою відпочинку.

У той же час, ви можете використовувати зимовий сад, прибудований до будинку, як ще одну теплу кімнату – алюмінієві конструкції дозволяють втілити в життя цю ідею.

Для цього вам достатньо зупинити свій вибір на теплому алюмінієвому профілі, де між двома шарами металу прокладений теплоізолюючий шар. Теплоізоляція нівелює високу теплопровідність алюмінію, захищаючи приміщення від втрат тепла. Теплі алюмінієві конструкції дозволять вам фантастично затишне приміщення, яке навіть у люті морози буде радувати вас соковитою зеленню і яскравим цвітінням.

Нагадаємо, що зимові сади постійного використання потребують продуманому обігріві.

Переваги прибудованих зимових садів перед окремими в тому, що вони без особливих зусиль та фінансових витрат дозволяють вам розширити площу житлового будинку, даруючи вам ще одну затишну кімнату.

У свою чергу, кожен з цих видів може бути опалюваним або холодним, що використовуються сезонно.

На чому зупинитися? Вибору за вами. Головна порада – вибирайте надійного партнера, збираючись зробити замовлення на виготовлення алюмінієвих конструкцій для зимових садів.