WDS

WDS Classic

WDS 5S

WDS 6S

WDS 7S

WDS 8S

WDS_Classic

WDS Classic

WDS Classic це 3-х камерна профільна система з монтажною шириною 60мм. WDS Classic бюджетна лінійка заводу WDS. Профілі ідеально підходять для складських приміщень, балконів і лоджій, що не опалюються.

wds_5s
Докладніше

WDS 5S

5S українська 5-ти камерна профільна система, з двома контурами ущільнення, монтажною шириною 60мм. Має два варіанти дизайну стулки: пряма і скруглена. Якісний бюджетний варіант для скління балконів і лоджій.

wds_6s
Докладніше

WDS 6S

6S – унікальна 6-ти камерна профільна система, з монтажною глибиною 70мм, яка пропускає більше світла в приміщення. Рама і стулка в вікні WDS 6S нижче, ніж в інших профільних системах, завдяки чому збільшується площа склопакету. В результаті Ви отримаєте кімнату світліше і візуально просторіше, при тих же технічних характеристиках, що досить важливо для гостьових і дитячих кімнат.

wds_7s
Докладніше

WDS 7S

7S – 6 – ти камерна профільна система з монтажною глибиною 70мм і з двома контурами ущільнення. Широкий і надійний профіль, який можна використовувати для конструкцій великих габаритів. Дуже добре підходить для скління квартир і приватних будинків, відповідає всім нормам ДБН.

wds_8s
Докладніше

WDS 8S

8S – українська 6-ти камерна профільна система преміум класу має 3 контури ущільнення, з монтажною шириною 82мм, що дозволяє використовувати склопакет 44мм. Дана система  – відмінне рішення для котеджів, є можливість використовувати два варіанти стулки (пряму і округлену). Профіль WDS 8S дає можливість виготовлення панорамних вікон і вікон великих габаритів.

Основні причини вибрати вікна WDS?

Якість

Компанія використовує новітнє обладнання та якісне сировину від світових постачальників. Кожен етап виробництва ретельно контролюється власною сертифікованою лабораторією.

Всі системи відповідають стандартам ДСТУ і стандартам інших країн СНР, кожен товар має сертифікат якості.

Екологічність

При виробництві вікон застосовуються безпечні для здоров’я екологічні матеріали. ПВХ, використовуваніе у виробництві, пригоднs для вторинної переробки. Для отримання сніжної білизни компанія застосовує безпечні пігменти, відмовившись від використання шкідливих сполук. Безпека підтверджується гігієнічним сертифікатом

Комфортність

Обираючи продукцію WDS, ви купуєте надійну тепло – та звукоізоляцію. Вікна WDS зменшують тепловтрати на 40%, забезпечуючи прохолоду влітку і тепло взимку. Гідність вікон – водонепроникність і повна герметичність, що надійно захистить вас від негоди і протягів.

Естетичність

Ви можете бути впевнені, що вікна WDS стануть прикрасою вашого інтер’єру. Бездоганна білизна профілю, яка зберігається на довгі роки і можливість вибору інших колірних рішень дозволяє підібрати продукцію у відповідності з вашими смаками та уподобаннями. Профілі можуть бути виготовлені в шести різних декорах, що імітують натуральні породи дерева. Також для вас 30 кольорів ламінації з можливістю комбінувати кольори в одному виробі.

Вікна на будь-який гаманець

Система профілю WDS представлена великим вибором продукції, від ексклюзивних дорогих виробів до продукції класу «Стандарт». Зазначимо, що для виготовлення різних замовлень використовується профіль однаково високої якості, що дає можливість придбати надійний продукт за доступною ціною.

В даний час компанія Люкс Вікна використовує три основні профільні системи WDS:

  • WDS Classic;
  • WDS 400;
  • WDS 500.

Кожна з них відрізняється своїми технічними особливостями.

Замовити високоякісні вікна за оптимальною ціною Ви можете в компанії “Люкс Окна”. Для цього досить зробити дзвінок за номерами, вказаними на нашому сайті. Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам зробити ваше житло справжнім оазисом затишку, теплоти і краси.