Що таке склопакет і чому важливо правильно його вибирати?

Склопакети – це світлопрозорі конструкції, які складаються мінімум з двох стекол. Вони герметично з’єднуються по контуру дистанційними рамками (зазвичай з алюмінію) і спеціальним герметиком. Міжскляний простір, тобто камера заповнюється при виробництві повітрям або інертним газом, що сприяє додатковій теплоізоляції і захисту від шуму з вулиці в порівнянні з одинарним склом.

Склопакет, ціна якого занадто низька, може нівелювати сильні якості профілю і фурнітури, швидше вийти з ладу і вимагати заміни (наприклад, через втрату герметичності і запотівання зсередини). Якісна продукція, навпаки, підсилює основні переваги пластикових вікон – надійність, практичність, довговічність, стійкість до негативних впливів. Власне тому купити склопакет, як і віконну конструкцію в цілому краще у перевірених компаній, таких як «Люкс вікна» в Києві.

склопакет в Киеве

Види склопакетів

Класифікувати склопакети в Києві прийнято по самим різним критеріям. Іноді різні ознаки угруповання об’єднують, що здатне заплутати клієнта.

Першим фактором класифікації виступає чисельність камер. По ньому виділяють наступні вироби:

  • однокамерний склопакет. Виріб з двома стеклами і одним міжсклянним простором. Одна камера знижує ціну, але не забезпечує високих тепло- і звукоізоляційних параметрів;
  • двокамерний склопакет. Він складається з трьох стекол і 2 камер. Подібний виріб оптимально підходить для наших кліматичних умов і здатний забезпечити комфортний мікроклімат в житловому приміщенні.

Зрідка трапляються й 3-камерні рішення, але їх використання економічно не виправдані: ціна сильно вище, а виграш в експлуатаційних властивостях не дуже великий.

Ще одна класифікаційна ознака – вид заповнення камер. Виділяють склопакети, заповнені повітрям (найбільш ходовий і доступний варіант) та інертними газами (аргоном або криптоном). Останні дають відчутний виграш в теплоізоляції.

Третій популярний фактор класифікації – це власне тип заповнення або матеріал скла. Виділяють такі склопакети:

  • звичайний (з використанням звичайних стекол);
  • тонований. Вони дозволяють приглушити сонячне світло і виключити проникнення ультрафіолету в приміщення;
  • енергозберігаючий склопакет. На одне або кілька стекол наноситься нізькоемісіонне напилення з іонів срібла. В результаті вони не впускають в приміщення ні холод взимку, ні тепло влітку;
  • декоративний. Такий склопакет характеризується наявністю спеціального алюмінієвого профілю, виконаного в різних кольорах, в тому числі золотом, коричневому і т.д. За допомогою такого виробу можна перетворити вікно в особливий дизайнерський елемент приміщення;
  • триплекс. Це багатошарове ударостійке скло, яке краще захищене від механічних пошкоджень. У разі розбиття окремі осколки утримуються разом, а не розлітаються на частини, що підвищує антивандальні і протизламні властивості вікна з таким склом.
стеклопакеты фото 2

Який склопакет вибрати?

З огляду на різноманіття пропозиції, купити склопакети буває не так легко, як спочатку здається. З одного боку, часто стоїть завдання вкластися в бюджет на скління, отримавши при цьому необхідний рівень тепло- і звукоізоляції, з іншого – переплачувати за зайві опції теж не хочеться. Тому до того, як замовити склопакети, потрібно визначитися з поставленими завданнями.
 

Розберемо декілька прикладів:

  1. Скління котеджу з автономною системою опалення. Для такого об’єкта висока теплоізоляція гарантує зниження витрат на обігрів взимку і кондиціонування влітку. В цьому випадку краще придбати висококласні склопакети в Києві, ціна яких в подальшому окупиться. Відповідний варіант: 2-камерний склопакет з енергозберігаючим склом і заповненням обох камер інертним газом. Для безпеки варто подумати про триплекс / загартованих стеклах або закрити віконні прорізи захисними ролетами.
  2. Скління вікон в квартирі, що виходять на сонячну сторону. У відповідності зі стандартами енергозбереження, оптимальний варіант – замовити склопакет в Києві з двома камерами. Вибір низькоемісійних стекол і / або заповнення камер аргоном залежить від бюджету замовника, а ось наявність додаткового захисту від сонця – обов’язковий параметр, який дозволить як скоротити нагрів квартири в теплу пору року, так і уникнути вигоряння оббивки меблів, шпалер і т.д.
  3. Скління в спальні, вікна якої виходять на галасливу вулицю. Краще купити склопакети не просто з двома камерами, а ще й з різним міжскляному відстанню. Підвищити шумоізоляцію дозволяє також використання стекол різної товщини і заповнення камер інертними газами.

Найбільш відповідний в кожному конкретному випадку варіант склопакетів підкажуть наші представники.

Чому склопакети краще вибирати у компанії «Люкс Вікна»?

Купувати світлопрозорі конструкції вікна варто безпосередньо у виробників або їх партнерів. В такому випадку можна уникнути проблем з неякісною продукцією та підробками, мінімізувати ризик шлюбу.

Якщо ви вирішите купити склопакет в Києві в «Люкс вікна», то зможете вибрати будь-який необхідний вид продукції, отримаєте гарантію, мінімальні терміни виготовлення і постачання, сервісне обслуговування і демократична вартість.