Плюси і мінуси виносу та розширення балкона

Варіант розширенняПлюсиМінуси
Винос по підвіконнюЗбільшення корисного просторуМаксимальний винос обмежений глибиною підвіконня і розмірами плити
Не потрібно демонтувати парапет, що заощаджує час і кошти.
Найбільш економний варіант
Дозволяє розміщувати домашні рослини або елементи декору на підвіконні
Винос від підлогиЗбільшує корисний простір на балконіВимагає додаткової роботи зі структурою плити та каркасом
Можна додати близько 350 мм просторуМоже потребувати додаткового утеплення

Можливість якісно утеплити парапет, щоб отримати теплий житловий простірВимагає більших трудовитрат матеріалів порівняно з виносом по підвіконню. відповідно даний тип виносу є дорожчим.
Зовні виглядає достатньо естетично
Розширення балкону по плитіЗбільшує площу балкона по підлозі, дозволяючи виготовити більший винос.Вимагає демонтажу парапету та роботи зі структурою плити.
Додає додаткові житлові метри.Істотно складніший процес в порівнянні з іншими виносами.
Винесення виконується на відстань до 40 см вперед і з боківІноді вимагає посилення плити

ВИНЕСЕННЯ ПО ПІДВІКОННЮ

розширення балкону по підвіконню

Балкон з виносом по підвіконню

Один з найбільш доступних і популярних способів збільшення балконного простору. Реалізувати його без демонтажних робіт можна при відсутності скління. Так, якщо балкон не засклений, то доцільно подумати і про розширення місця. До того ж, якщо звертатися до одного підрядника, то засклення балконів з виносом вийде дешевше.

Розширення по підвіконню передбачає збільшення не загальної балконної площі, а наявного простору над парапетом. До нього приварюється металевий куточок, конструкція зовні обшивається сайдингом або іншим матеріалом, а зсередини може додатково утеплятися і відбуватися.

Винос балкону по підвіконню дозволяє зробити виступ від перил до 30 см. Ширина підвіконної плити може досягати 35 см, що забезпечує додаткове місце, наприклад, для розміщення домашніх рослин.

1 120 ГРН/М.П

ВИНЕСЕННЯ ВІД ПІДЛОГИ

розширення балкон по підлозі

Винос від підлоги

При такому варіанті балконна підстава також не стає більше. Просто винос підвіконня виконується безпосередньо від статі (довгий варіант). В результаті в районі перил можна додати близько 350 мм простору. І нехай збільшення балкона по площі не відбувається, в плані експлуатації є виграш, до того ж ззовні він отримує більш акуратну трапецієподібну форму. Велике підвіконня розширює можливості корисного використання.

Зовні парапету монтується спеціальна конструкція трикутної форми. Висота дорівнює відстані від балконної плити до верхнього краю парапету. Зазвичай для цих цілей застосовується металевий куточок, з якого і вариться необхідний каркас. Якщо ж парапет знаходиться в поганому стані, то додатково використовують підсилювачі конструкції з металу.

Коли каркас готовий, виконується зовнішня обшивка, утеплення зовні і внутрішня обробка. Перевагою такого виносу балкона по підлозі є відносна доступність і можливість якісно утеплити парапет, щоб отримати теплий житловий простір.1 740 ГРН/М.П

РОЗШИРЕННЯ БАЛКОННОЇ ПЛИТИ

розширення балкону по политі
????????????????????????????????????

Розширення балкону по плиті

При реалізації такого варіанту збільшується безпосередньо балконні площа по підлозі. Винесення виконується на відстань до 40 см вперед і з боків. З технічного боку реалізація такого розширення істотно складніше. По-перше, потрібно демонтувати парапет, по-друге, посилювати і / або збільшувати розміри плити, а потім «збирати» нову конструкцію з парапетом, склінням і т.д.

Але винос балкону по плиті забезпечує додаткові житлові метри, що і робить такий варіант благоустрою не менш цікавим і затребуваним, ніж описані вище.

Починаються роботи з демонтажу парапету. За допомогою швелерів виконується розширення плити. Вони заводяться в саму стіну, щоб майбутня конструкція витримала серйозні навантаження. Подальші дії можуть відрізнятися. По-перше, можна зварити новий парапет з металу, його висоту вибирає сам замовник, виходячи зі своїх переваг. Далі потрібно обшити каркас зовні, наприклад, профнастилом, утеплити і обробити його зсередини, далі виконати скління.

По-друге, можна реалізувати французьке скління, тобто встановити світлопрозорі конструкції від підлоги до стелі. Плита повинна бути готова до додаткових навантажень, при цьому додаткова обробка зовні і зсередини не буде потрібно.

Якщо вас цікавлять балкони з виносом в Києві, дізнайтеся всі ваші деталі у представників «Люкс вікна».

2 950 ГРН/М.П

утеплення балкону зсередини

Балкони і лоджії нерідко є основними джерелами тепловтрат в квартирі, причому навіть після якісного металопластикового утеплення. Щоб змінити ситуацію, потрібно провести утеплення балкона. Між холодними стінами і фінішною обшивкою розміщуються сучасні теплоізоляційні матеріали, що відрізняються невеликою товщиною. В результаті можна розраховувати на скорочення втрат тепла при мінімальному скороченні наявного корисного простору.

Таке утеплення балкона зсередини допомагає теплому повітрю не залишати межі квартири, а також в меншій мірі – перешкоджати проникненню холоду з вулиці. В результаті проведених робіт наявний простір може стати ще більш затишною і функціональною частиною житлового приміщення. Як доповнення до теплоізоляційних матеріалів варто розглянути і реалізацію спеціальних способів обігріву балконного простору, наприклад, за рахунок теплих підлог.

Коли утеплення балкона всередині укладено, виконується фінішна обробка. У нашій країні для цих цілей часто використовується пластик. Така внутрішня обшивка балкона відрізняється доступною ціною. При цьому пластикові панелі легко пошкодити внаслідок механічних впливів, що робить їх не дуже довговічними.

Більш надійний і естетичний варіант – обшивка вагонкою. Дерево не тільки довговічне, але і екологічно. Виглядає оброблений таким чином балкон дуже привабливо. Але слід враховувати, що дерев’яна вагонка обійдеться дорожче пластикових панелей.

Третій популярний варіант внутрішнього оздоблення балкона – використання вологостійкого гіпсокартону. Він не боїться вологи і перепадів температур. До того ж зверху листи можна покрити фарбою будь-якого кольору або ж обклеїти шпалерами, отримавши саме те візуальне оформлення, яке потрібно.

Внешняя обшивка

Затребуваним видом робіт з облаштування поряд з склінням і утепленням є зовнішня обшивка балкону. Вона виконується в комплекті з встановленням металопластикових віконних конструкцій, в іншому випадку можливі помилки з вимірами і якістю реалізації цих двох видів робіт.

Обшивка балкона зовнішня найчастіше виконується з застосуванням сайдинга або профнастилу. Головний аргумент на користь цих матеріалів – їх готовність до вуличного використання (та ж пластикова вагонка для цих цілей не підходить).

Сайдинг – це можливість вибрати практично будь-яке колірне рішення. З його допомогою можна як виділитися на тлі інших, так і домогтися максимально гармонійного поєднання з фасадом. Зовнішня обшивка балкона сайдингом приваблива ще й тим, що вона не просто надійна і довговічна, але і добре протистоїть дії сонячних променів (не вицвітає з часом).

Альтернативним варіантом є використання профільованих листів. Зовнішня обшивка балкона профнастилом відрізняється демократичною ціною, і також непогано захищена від ультрафіолету, але в більшості випадків вимагає додаткового використання теплоізоляційних матеріалів. В іншому випадку у вітряну погоду вам забезпечені продування і протяги, а в мороз – істотне падіння температури.

З цією послугою купують