Замовити ПВХ вікно в спальню за найбільш вигідною ціною

Враховуючи підвищений ступінь комфорту, який має бути присутнім у спальні, важливо робити вибір з тих моделей, що відповідають наступним вимогам:

  • гарний рівень теплоізоляції;
  • високі характеристики шумоізоляції;
  • оптимальна світлопроникність.

Пластикові вікна в спальню повинні мати у своєму комплекті максимально функціональну фурнітуру. Добре, якщо система вікна передбачає багатоступінчасте провітрювання, що дозволить забезпечити надходження повітря в потрібному обсязі, але виключити надмірну спеку, задуху або холод у приміщенні. Це ж забезпечуватиметься з конкретним рівнем теплоізоляції, якщо замовити ПВХ вікно в спальню правильної конструкції. Ідеальний варіант — двокамерний або трикамерний склопакет з газовим наповненням і товщиною 40-51 мм. Товщина профілю вибирається, виходячи з того, в якому саме будинку потрібно виконати скління. Якщо це квартира на високому поверсі, достатньо 70 мм ширини. Якщо ж це приватна оселя, то краще вибрати посилену модель зі зламостійкими характеристиками фурнітури.

Висока якість шумоізоляції необхідна тому, що в спальні необхідно забезпечити максимально можливу тишу. Особливо якщо квартира розташована у густонаселеному районі. У такому разі не буде проблем для того, щоб якісно відпочити й відновитися після важких робочих днів.

Рівень світлопроникності вибирається на підставі того, на який бік виходять вікна у квартирі або будинку — сонячна, тіньова, чи будуть додатково використовуватися штори або жалюзі. Якщо таких додаткових елементів інтер’єру не передбачено, має сенс замовити ПВХ вікно в спальню з тонуванням. Її ступінь також може змінюватись у різних моделях.