Незаперечною перевагою застосування алюмінієвих перегородок є їх легкість. Адже, по суті, вони використовуються в поєднанні з масивними конструкціями і будь обваження для них небажано. Нудні і одноманітні варіації давно відійшли у вчорашній день і сьогодні клієнту пропонуються абсолютно різноманітні і цікаві рішення!

Які бувають алюмінієві перегородки?

Алюмінієва перегородка – конструкція, яка крім практичної частини передбачає естетику і акуратність. Матеріал досить податливий, тому з нього можна конструювати самі незвичайні і складні елементи, які зможуть виглядати витончено і зі смаком, при цьому, на 100% виконуючи свою основну функцію.

Існують наступні види алюмінієвих перегородок:

стационарные алюминиевые перегородки

Стаціонарні
Сфера застосування: зонування великого приміщення на кілька маленьких. Являють собою якийсь каркас, який потім обшивається гіпсокартоном (іншим матеріалом для створення «помилкової стіни»), яка відрізняється якоюсь легкістю і ненав’язливістю. Деякі зони такої стіни заповнюється склом (нерідко склом з тонуванням, вітражем, іншими елементами декорування). Це вносить ще й естетичний елемент розділені кімнати.

Такі стіни-перегородки можуть перекривати приміщення лише частково, наприклад, в офісних приміщеннях, де найчастіше між стелею і переборкой залишається певну відстань.

мобильные алюминиевые перегородки
  • Мобільні

Особливістю мобільного конструкції є можливість змінювати її розташування таким чином, як буде зручно для тих чи інших цілей. Стіна із застосуванням перегородок з алюмінію може бути як пряма, так і ламаної форми. Мобільність забезпечують прикріплення шасі, які можна використовувати під час переміщення конструкції і блокувати в момент фіксації на потрібному місці. Таку стіну, в разі необхідності, можна навіть повністю прибрати.

раздвижные перегородки
  • Розсувні

Розсувні перегородки можуть конструюватися як складні або як рухомі. Останні мають на увазі пересування по спеціальних рейках або фіксуються тільки до верхньої направляючої. Варіант дуже затребуваний, тому що не вимагає робіт, які порушують цілісність покриття підлоги. Можуть складатися за аналогією гармошки , або книжки 

алюминиевые перегородки трансформеры
  • Трансформери

Ця конструкція і справді нагадує конструктор-трансформер, форму і розташування якого можна змінювати, вміло переставляючи елементи конструкції. У алюмінієвих профілях виду трансформер це забезпечується завдяки спеціальним елементам конструктора системи шарнірів.

офисные алюминиевые перегородки
  • Офісні

З вигляду, це вертикальна стіна, яка є своєрідною вертикальної перегородкою між обладнаними робочими місцями персоналу. Саме до цієї стінці фіксуються столи і навіть тумбочки для офісних працівників, монтуються прилади для освітлення та інші необхідні для роботи елементи. Останнім часом цей вид став дуже популярним.

Перегородки з алюмінію допомагають раціонально розділити простір, а значить використовувати його з розумом, а головне з користю.

ПеревагиОпис
ЛегкістьАлюмінієві перегородки є легкими, що є важливим при їх використанні.
ВаріативністьМожливість реалізації будь-якого контструктиву та архітектурних рішень.
ДовговічністьВиробники декларують строк служби алюмінієвих контсрукцій до 80 років.
ДизайнБудь-який колір фарбування за RAL. Глянець, матове та структурне фарбування.
ЕкологічністьАлюмінієві конструкції є абсолютно екологічними.
БезпечністьАлюміній – не горючий матеріал.
ЕфективністьДопомагають раціонально розділити простір, оптимізуючи його використання.
ШумоізоляціяОбравши певну комплектації, алюмінієві перегодки можеть досягти високого рівня шумоізоляції.