Особливості вибору вікна на кухню

Кухня була, є і буде тією кімнатою, де ми готуємо, варимо, паримо, випікаємо і робимо ще чимало маніпуляцій з їжею, що автоматично призводить до підвищеної вологості. Як мінімум в два, а то і в три рази рівень вологості в цьому приміщенні вище ніж в інших.

Виходячи з цього, становиться зрозуміло, що вікна від конденсату зберегти набагато складніше. Взимку це автоматично означає, що нижня частина склопакету вкриється льодом, а це в подальшому може призвести до появлення цвілі або розмноженню інших бактерій всередині вікна. Для того щоб передбачити дані неприємності, потрібно уважно стежити за циркуляцією повітря. Для цього карще за все підійде режим провітрювання і підтримка теплої температури самого склопакету, тому радимо звернути особливу увагу на вибір склопакета.

Шляхи вирішення – встановити скло з широким профілем та двойним склопакетом і разміщувати його не занадто глибоко в пройомі (за можливістю). Підійде комплектація з одним з віконних профілей Aluplast 4000, WDS 500 або Rehau 70 (п’ятикамерні профільні системи) з шириною профіля 70 мм, з двокамерними склопакетами.

Можна встановити додаткові екрани на підвіконня, , котрі будуть сприяти надходженню повітря до вікна.Якщо підвіконня занадто сильно виступає, воно запобігає надходженню теплового повітря від радіатора отоплення. Можна також використовувати в зимній часвентилятори, ці міри забезпечать рівномірну циркуляцію повітря.

Розведення кольорів на підвіконнях також сприяє накопиченню конденсату, квіти затримують повітря і випаряють вологу. На підвіконні не слід тримати велику кількість квіткових глечиків, а також якщо у вас їх там багато, то на підвіконня час від часу можна ставити запалену свічку, яка при горінні створить переміщення теплого повітря в пройомі.

Замовляйте вікна напряму у виробника. Армірування вікна найкращим способом виробляється, коли є профільне обладнання, а не “кустарним” чином. Ми, наприклад, як виробник, маємо обладнання, досвідчених працівників та даємо гарантії на наші вікна на 7 років.

Встановлюйте фурнітуру, котра дозволяю користуватися різними режимами провітрювання – щільове провітрювання або звичайне провітрювання (а краще – обидві ці можливості), а відповідно, забезпечить конвекцію повітря навколо віконного пройому зсередини.

Конденсат для вікон на кухні – явище звичайне в рамках норми. Все, що потрібно зробити для того, аби не було проблем з його підвищеним появленням, ми зробимо – вікно, вироблене у відповідності з технічними вимогами і якісний монтаж. Міри, якотрі ви можете зробити зі свого боку – регулярне провітрювання приміщення – це сприяє більш здоровій атмосфері, в котрій не розмножуються віруси та грибок.

Основні функції вашого вікна

Теплозбереження

Приймаючи рішення встановити вдома металопластикові вікна, хочеться вирішити кілька завдань:

 • Забезпечити в будинку тепло взимку;
 • Захиститися від спеки влітку;
 • Забезпечити захист від шуму;
 • Створити в будинку комфорт

Але є ще один аспект, про який багато замовників забувають, – економія. Причому, мова йде не про отримання знижки в момент замовлення, а про скорочення витрат зі свого бюджету на весь період експлуатації вікна. Тобто, про енергозберігаючі технології. Напевно ви вже замінили лампочки розжарювання в своєму будинку на нові технологічні пристрої, які дозволяють економити електрику. Найвірогідніше, ви вибираєте побутові прилади з функцією енергозбереження. Ні? Рекомендуємо над цим задуматися. Одним з інструментів економії бюджету є і вибір енергозберігаючих вікон. Чим більше площі займають вікна в приміщенні, тим гостріше стоїть питання енергозбереження. Через вікна втрачається до 50% теплової енергії, а від склопакета залежить 80% теплозберігаючих властивостей вашого вікна. Встановивши енергозберігаючі склопакети, ви можете почати економити на опаленні тисячі гривень в рік.

У чому секрет теплозберігаючих вікон?

Енергозберігаюче скло – це скло з нанесеним на його поверхню спеціального низькоемісійного покриття (i-скло), яке підвищує теплозберігаючі властивості. Принцип його дії полягає в пропущенні інфрачервоного випромінювання (прямих сонячних променів) і відображенні довгих теплових хвиль (які випромінюють, приміром, нагрівні прилади). Іншими словами, енергозберігаюче скло пропускає всередину тепло і не випускає його назовні. Цей вид скла ще називають селективним.

Ущільнювачі для енергозбереження також відіграють роль. Ущільнювачами прокладаються всі місця, де склопакет стикається з профілем і в місцях закривання стулок. Гумовий ущільнювач прослужить довго і забезпечить досить високу герметичність.

Повітря, криптон або аргон? У склопакетах між енергозберігаючими стеклами знаходиться повітря, але показники теплозбереження будуть вище приблизно на 30%, якщо застосовувати гази більш щільні, ніж повітря – криптон або аргон. Якщо закачувати гази в склопакет зі звичайними стеклами, то показники збільшаться до 5%.

Навіть якщо у вас однокамерний склопакет, радимо ставити енергозбереження. Збереження тепла складе на 25% більше, ніж зі звичайним склом у двокамерному склопакеті. Не забувайте також про те, що вага двокамерного склопакета більше, відповідно, зростає навантаження на фурнітуру, зменшуючи термін її експлуатації в порівнянні з однокамерним. А ідеальний варіант – все ж двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом. Таким чином ви досягнете максимальної тепло – і шумоізоляції.

Вартість склопакета складає близько 40-60% вартості всього вікна, дізнайтесь і порівняйте вартість склопакетів у наших фахівців! Телефонуйте нам прямо зараз, і отримаєте найкращу ціну на енергозбереження!

Безпека

Абсолютно логічно, що безпека вашого особистого просторувпирається в «двері», через які можна здійснити несанкціоноване проникнення всередину – це вікна і двері вашого будинку. Двері досить оснастити хорошими замками, і вибрати міцні бронедвері. З вікнами все складніше, оскільки поверхня вікна складається з скла, яке достатньо розбити. Безпеці вікон варто приділити особливу увагу. Особливо, якщо ви живете на нижніх або верхніх поверхах, які близько розташовані до даху будинку.

Як підвищити безпеку вікон?

Встановлення протизламної фурнітури.

Ми пропонуємо німецьку фурнітуру Roto або австрійську Maсo, які славляться у всьому світі своєю якістю. Існують спеціальні цапфи у комплекті з запірними планками, які легко встановлюються на готові вікна.


противовзломные-элементы-фурнитуры-MACO

Згідно відповідності європейським стандартам AhS і EN-V 1627-3 існує три класи захисту. Перший клас захисту – захист від ударів ногою або рукою (набір з протизламних запірних відповідних планок і кутові перемикачі із захисними елементами). Другий клас захисту – захист від інструментів – викрутки або плоскогубців (базовий перший варіант, який посилений протизламними цапфами по периметру стулок). Третій клас захисту – від лому або монтувалки (до протизламних цапф додаються протизламні запірні цапфи на кутовому перемикачі і ножицях на стулці вікна). Будь-яку з трьох систем Ви можете вибрати для установки на свої вікна.

Вибирайте особливо міцне скло для установки в склопакети!

Скло триплекс – потрійне скло, сполучене спеціальною полімерною рідиною. При ударі осколки скла залишаються на цій плівці і не розлітаються в різні сторони. Загартоване скло – це скло, яке розкроюють за потрібними розмірами і піддають гартуванню – влаштовують температурні перепади – це підвищує його механічну міцність у 5-6 разів. Флоат скло – особливо міцне скло, яке виготовляють за допомогою термічного формування на розплаві металу, – розплавлена скломаса розтікається в спеціальній ванні з поверхні розплавленого олова, скломасу знімають і відправляють в піч відпалу, потім охолоджують і нарізають.


Двокамерний склопакет.

Підвищити безпеку Ваших вікон допоможе вибір двокамерного склопакета – вони більш безпечні, ніж однокамерні. Чим більше стекол – більше шуму при зломі, адже доведеться розбивати не одне скло. А, крім того, з зовнішньої сторони склопакета Ви можете установити особливо міцне скло.Захисні ролети.

Вони підвищують безпеку вітрин, вікон приватних будинків і котеджів, балконів, квартир. Ролети складаються з міцних алюмінієвих ламелей, які зламати зовсім непросто. Ми пропонуємо на вибір білий і коричневий кольори. Ролети управляються або вручну, або автоматично.

Шумоізоляція

Захист від шуму – те питання, яке турбує жителів мегаполісів. Саме тому виробники вікон приділяють шумоізоляції виняткову увагу. Для того щоб мінімізувати рівень шуму потрібно використовувати двокамерний склопакет з різними дистанціями між стеклами, а самі скла з різною товщиною, при цьому, більш товсте скло ставиться з боку вулиці. Важливу роль відіграє якісний профіль – з відповідною товщиною стінок і монтажною шириною (чим вище ці показники, тим краще). Все це в комплексі стане надійною перешкодою на шляху звукової хвилі. Якщо вас турбує шум з вулиці, скажіть про це нашому менеджеру, і він підбере для вас найкращі вікна!

Якщо ж говорити глобально, то тепло- і шумоізоляція вікна залежать практично від кожної складової комплектації (від обраного профілю та інших складових). А крім цього, від якісного монтажу. Якісний монтаж, як підсумок роботи, визначає, чи довго прослужить вікно в цілому. Проблеми поганого монтажу практично ніяк не вирішити, крім як повним виправленням робіт. Наприклад, загальний перекіс рами може порушити герметичність, і показники тепло- і шумоізоляції втратять свої передбачені раніше значення обраної комплектації вікна.

Віконний профіль. Тепло- і шумоізоляція залежать:

 • Від кількості повітряних камер в профілі. Спочатку профіль виробляли однокамерний, після перевірки виявилося, що чим більше камер, тим нижче його теплопередача (тобто, тим вище теплозберігаючі властивості). У середній кліматичній зоні України цілком достатньо 3-х камерного профілю, але чим ближче до півночі, тим більше камер краще вибирати.
 • Від монтажної ширини, яка дозволяє встановити склопакет з певними характеристиками. Монтажна ширина профілю буває 58-60 для 3-х камерних профілів з можливістю встановлювати склопакет до 32 мм і товщиною 70 мм для 5-ти камерних профілів з можливістю встановлювати склопакет до 40 мм завтовшки. А сам склопакет найбільш впливає на тепло і шумоізоляцію.
 • Від армування – металева арматура не повинна стикатися зі стінками профілю, з армуванням профіль утримує свої показники теплоізоляції на хорошому рівні.. 

Такими характеристиками обладают профильные системы, с которыми работает наша компания – WDS, Aluplast и Rehau.

стеклопакет

Склопакет. Тепло і шумоізоляція залежать від:

 • Від товщини скла і якості скла. Внутрішнє скло в склопакеті встановлюють товщиною 4 мм, зовнішнє скло можна встановити товщиною 6 мм, установка скла триплекс та енергозберігаючого i-скла також збільшить тепло- і шумоізоляційні властивості.
 • 1-2-х або 3-х камерний стелопакети.. Найчастіше, буває досить двокамерного склопакета – три скла і дві повітряні камери між ними, здатні забезпечити достатній рівень тепло-і шумоізоляції.
 • Ширина між стеклами в склопакеті – теплоізоляція збільшується по мірі збільшення товщини склопакета. Склопакети бувають завтовшки від 16 до 46 мм, згідно ГОСТ 24866-99, при ще більшому збільшенні товщини, теплоізоляційні якості склопакета згасають. У середній географічної смузі України найчастіше використовують склопакет з шириною до 40 мм, яка є достатньою для забезпечення теплоізоляції.
 • Від того що закачують в порожнини між стеклами – інертні гази – аргон, криптон, щільність яких вище повітря і від цього нижче їх теплопровідність.
 • Герметиків, які застосовують для виробництва склопакета.

Відкоси і роботи. Тепло- і шумоізоляція залежать від:

 • Від якісної обробки відкосів теж дещо залежить, – можна прокласти утеплювач між панелями і стінами, або ж вибрати матеріал, який вже містить утеплювач – пластикові двосторонні сендвіч-панелі.

Наші менеджери, при зустрічі з замовником, обов’язково вникають у всі нюанси щодо розміщення вікон – виходять вікна на галасливий проспект, тихий двір, на північну або південну сторону будинку, і пропонують відповідні комплектації вікна. Звичайно, враховуючи при цьому фінансові можливості замовника. Ми прагнемо разом до ідеальної для вас «комплектації.

Підсумок. Збільшення шумоізоляції склопакета досягають з допомогою:

 • Збільшення кількості камер у склопакеті з 1-ї до 2-х за допомогою додавання ще одного скла.
 • Різні дистанції між стеклами. Замість двох камер по 10 мм, роблять одну 8 мм, а іншу 12 мм. Цей метод гасить звукову хвилю.
 • Одне із стекол робиться товстішим інших. Зазвичай для цього встановлюють одне скло товщиною 6 мм, а решта 2 по 4 мм. Це найбільш радикальний метод, який зазвичай використовують звукозаписних студіях. Для стандартної квартири вистачає перших двох.

Мікроклімат

Приплив свіжого повітря в приміщення квартири або офісу – нагальна потреба, причому незалежно від погодних умов. Але взимку традиційний спосіб вирішення з розкритими навстіж створками не зовсім доречний, особливо, якщо немає бажання охолоджувати кімнату. Рішенням ситуації стає функція мікропровітрювання. Це окрема деталь віконної фурнітури, яка дає можливість злегка відсунути стулку від рами (на 3-5 мм) і забезпечити помірну циркуляцію повітря без втрат тепла (а влітку без надмірного запуску в приміщення нагрітих повітряних мас).

За допомогою мікропровітрювання також усувається проблема утворення конденсату в зимову пору року.

Клапан для приточной вентиляции
Клапан для приточной вентиляции

Реалізація припливної вентиляції для ПВХ-вікон

Установка металопластикових вікон сприяє відмінній теплоізоляції та захисту від шуму з вулиці. Але разом з тим хороший рівень герметичності виключає природний повітрообмін. Щоб волога, неприємні запахи і вуглекислий газ не затримувалися в квартирі, потрібно регулярно провітрювати приміщення. Це актуально і для кухні, і для спальні, і для дитячої.

Щоб кілька разів на день не відкривати і закривати пластикові вікна, ще при замовленні продукції варто замовити фурнітуру із зимовим (мікрощілинним) провітрюванням. Такі фурнітурні механізми пропонуєть більшість відомих виробників з Європи. А, припустимо, у таких марок, як Mako і Roto, є рішення, що забезпечують багатоступінчате провітрювання з великим числом положень стулки, регульованих поворотом ручки.

Клапани для припливної вентиляції

Одним із функціональних нововведень в сфері пластикового скління стали клапани для припливної вентиляції. Це спеціальні пристосування, що гарантують приплив до 20-30 кубометрів повітря з вулиці в годину. Такий клапан можна встановити в уже наявне вікно: воно монтується в стулку (якщо замовляти його разом з новою віконною конструкцією, то воно встановлюється в раму). Після цього повітрообмін відбувається на постійній основі.

Пристрій самостійно регулює свою роботу з урахуванням рівня вологості. Так, якщо даний показник опускається нижче 35%, то клапан практично перекривається і повітря з вулиці надходить в мінімальних кількостях. Якщо ж вологість досягає 70%, то відбувається відкриття, що забезпечує максимальний приплив свіжих повітряних мас.

Сама подача повітря здійснюється за рахунок різниці тиску зовні і всередині об’єкта. Додатково можна вносити регулювання самостійно. Рівень безпеки вікна не знижується: стулки при роботі клапана щільно закриті.

Конструктивно клапан складається з двох елементів. Внутрішній направляє повітря вгору, а зовнішній (козирок) – захищає від опадів, пилу, попадання комах (передбачена спеціальна захисна решітка).

Головний плюс клапана припливної вентиляції на ПВХ-вікні – забезпечення постійного обміну повітря в квартирі. За рахунок цього користувачі можуть розраховувати на такі привілеї:

 • не потрібно відкривати вікна взимку і переохолоджувати житло;
 • в приміщенні завжди є свіже повітря, але температурний режим залишається комфортним;
 • вентиляція виключає утворення конденсату на вікнах;
 • клапан сприяє потрібному рівню тяги при наявності каменів або печей.

Особливо корисний клапан буде для спальні. Відмінний обмін повітря сприяє здоровому сну дорослих та дітей. При цьому клапан не впливає на звукоізоляцію на відміну від мікропровітрювання.

Хочете встановити зворотний клапан? зв’яжіться з нашими представниками прямо зараз.