Особливості вибору вікна на кухню

Кухня це кімната, де ми готуємо, варимо, паримо і,що призводить до підвищеної вологості. Як мінімум в два, а то і в три рази рівень вологості в цьому приміщенні вище ніж в інших.

Виходячи з цього, важливо врахувати основні параметри на які треба звернути увагу при виборі вікна на кухню.

Критерії вибору вікна на кухню

Теплозбереження

Мікроклімат

Шумоізоляція

Безпека

Дизайн

теплозбереження значок

Теплозбереження

Для забезпечення теплозбереження на кухні варто вибрати вікна з енергозберігаючим склом, що має спеціальне низькоемісійне покриття, яке зберігає тепло всередині приміщення і пропускає сонячне світло. Використання газів, таких як криптон або аргон, у склопакетах замість повітря збільшує теплоізоляційні властивості вікон приблизно на 30%, забезпечуючи високу енергоефективність та комфорт у кімнаті.

мікроклімат значок

Мікроклімат

Мікроклімат та комфортний рівень вологості на кухні надзвичайно важливий параметр для забезпечення сприятливих умов проживання. При виборі вікна важливо враховувати можливість різних видів провітрювання, що дозволяє регулювати свіжість повітря без протягів та підтримувати оптимальний рівень вологості та температури у приміщенні.

шумоізоляція вікна

Шумоізоляція

У великому місті шумоізоляція вікна важлива для кожної кімнати і забезпечує рівень комфорту в оселі. Для ефективної шумоізоляції рекомендується використовувати двокамерні склопакети з різною товщиною скла та якісний профіль, що у сукупності забезпечує захист від зовнішнього шуму. Також необхідно звернути увагу на якість монтажу, від якого залежить довговічність та збереження ізоляційних властивостей вікна.

безпека значок

Безпека

Особливо важливо критерій вибору вікна, якщо квартира розташована на першому або останньому поверсі. Необхідно подбати про додатковий протизламний захист за рахунок фурнітури і розглянути варіант броньованих склопакетів. Сучасна віконна фурнітура забезпечує безпеку навіть в режимі провітрювання.

шумоізоляція вікна

Дизайн

Кухня – це завжди одна з найулюбленіших кімнат у домі. Ми проводимо в ній чи не найбільше часу, тому важливо, щоб нове вікно гармоніювати із загальним інтер’єром.

Рекомендуємо вікна на кухню

Optima
Standard

Ідеально підходить для квартир, зокрема кухні. Оптимальне рішення ціни та енергозбереження з високими характеристиками. Відповідають чинному ДБН

піктограма температри

Енергозбереження

сонце значок

Сонцезахист

замок значок

Безпека

гучномовець значок

Шумоізоляція

6-камерна профільна система WDS 6S з монтажною шириною 70мм, двокамерним енергозберігаючим склопакетом 40 мм (4i-14ar-4-14ar-4i) та якісною українською фурнітурою Axor.

Замовити рішення Standard
Standart
Optima

Якісне рішення комплектації металопластикового вікна на кухню. Високі показники енергозбереження, шумоізоляції та надійності фурнітури.

піктограма температри

Енергозбереження

сонце значок

Сонцезахист

замок значок

Безпека

гучномовець значок

Шумоізоляція

6-камерна профільна система WDS 7S, Aluplast 4000, Rehau Euro 70 з монтажною шириною 70мм, двокамерним енергозберігаючим склопакетом 40 мм (4i-14 Ar-4-12Ar-4i) та надійною німецькою фурнітурою Winkhaus.

Замовити рішення Optima
Premium
Premium

Застосувується для будь-яких розмірів вікон на кухні. Для будинків та котеджів з максимальними вимогами до енергозбереження, шумоізоляції та сонцезахисту, а також безпеки.

піктограма температри

Енергозбереження

сонце значок

Сонцезахист

замок значок

Безпека

гучномовець значок

Шумоізоляція

Профільна система з монтажною шириною від 80мм (WDS 8S, Aluplast 8000, Rehau Synego, Rehau Geneo), 3 контури ущільнення, двокамерний енергозберігаючий склопакет 44мм з аргоном, склом solar, австрійською або німецькою фурнітурою.

Замовити рішення Premium