Встановлення даху на балконі: найкращі ціни в Києві
Архітектурні рішення в житловій забудові іноді вражають своєю низькою функціональністю. Як вам, наприклад, відсутність не те що ґрунтовної плити перекриття, а навіть найлегшого козирка над балконами? А між іншим це повсюдне явище для останніх поверхів «сталинок» та «хрущовок». Компанія «Люкс вікна» допоможе зробити дах на балкон із дотриманням необхідних будівельних стандартів. Після цього ви зможете повноцінно використовувати дорогоцінні квадратні метри незалежно від погодних умов або засклити їх для максимального комфорту.
Монтаж даху для балкона: основні вимоги
Якщо над балконами дах передбачений проектом будинку, це зазвичай бетонна плита, навіть якщо зверху відсутні інші приміщення. Нова конструкція повинна забезпечувати порівнянні характеристики з точки зору:
- Механічної міцності. Погода та фауна підкидають багато сюрпризів. Тому дах на балконі повинен витримувати досить інтенсивні навантаження. Дивіться самі. Маса квадратного метра пухнастого снігу, що тільки випав, товщиною 20 см становить мінімум 40 кг, а після декількох циклів підтавання вона утрамбується до 160 кг. Град, бурульки також тануть масу неприємностей, як і шквальний вітер чи сильні зливи. Не забуваємо про пернатих, особливо воронів, сорок і голубів, які примудряються проломити обшивку і влаштувати гнізда з усіма наслідками.
- Герметичність. Дах на балкон не повинен пропускати дощову або талу воду. Це не лише питання комфорту. Волога, що затікає, особливо в області фасаду, викликає постійне погано висихаюче зволоження капітального будівельного матеріалу. У ньому починають заводитись плісняві гриби, які руйнують навіть міцний бетон. Друга проблема – приватні цикли замерзання-відтавання.Матеріал стінового заповнення буде поступово, але невблаганно руйнуватиметься.
- Безпека. Балконний дах повинен залишитися на місці за будь-яких обставин. Інакше вона зашкодить сусіднім конструкціям і може навіть травмувати людей.
- Естетика. Для збереження композиційної єдності фасаду потрібно вибирати привабливі матеріали та конструкції, які добре поєднуються з рештою елементів будівлі.
Компанія “Люкс вікна” пропонує комплексні послуги з облаштування балкону. Наш дах «під ключ», ціна, на яку буде оптимальною, починається з всебічного вивчення об’єкта та ваших побажань. Після цього ми готуємо проект, закуповуємо матеріали та виконуємо необхідні роботи. Ви отримуєте довговічну функціональність із повною гарантією якості.
Який дах для балкона під силу нашим фахівцям?
Зазначимо відразу – ми не встановлюємо бетонні плити перекриття. Це капітальні роботи, які торкаються міцності несучої стіни. Вони вимагають складного, довгого узгодження, дорого коштують і здебільшого немає практичного сенсу.
«Люкс вікна» пропонують раціональніший підхід — легкі конструкції з використанням зварних металевих ферм (опор) консольного типу.
Незалежна (каркасна) дах на балкон, ціна на яку буде нижчою
Є кріпленням несучих модулів до стіни фасаду без використання додаткових стійок. Вона підходить як для подальшого скління, так і як самостійне рішення, якщо ви хочете залишити простір у класичному відкритому стані без балконних рам.
Це найкращий варіант для невеликих балконів із площею до 3 кв.м. Вона виглядає дуже елегантно, може бути добре утеплена та гідроізольована, тому підходить для рішень, коли балкон чи лоджія стають частиною житлового простору.
Залежний (рамковий) дах на балконі
Додатково фіксується за допомогою опорних стійок, що спираються на балконну основу або парапет. У деяких ситуаціях такий варіант може надати дещо більше переваг у подальшому облаштуванні простору:
- Якщо слід накрити всю лоджію верхнього поверху або її частину при шаховому розташуванні сусідніх конструкцій, коли шматок простору не має навісу.
- Якщо було збільшено площу основи або виконувався винос по підвіконню в межах 40 см з кожної сторони.
Встановлення даху на балконі виконується з використанням різних покрівельних матеріалів
Як основний верхній шар доступні різні варіанти:
- Стільниковий полікарбонат – чудовий вибір для незасклених балконів. Він легкий, міцний, випускається у різних кольорах, пропускає світло, але робить його комфортним для очей. І він довговічний.
- Профнастил або металочерепиця – універсальне рішення, враховуючи різноманіття форм та палітри, запропоноване виробниками. Це металевий тонкий лист, покритий кількома шарами захисних матеріалів. За правильного монтажу він прослужить десятки років. Завдяки особливому профілю має високу механічну міцність. Використовується на дахах для балконів з наступним склом або без нього. Це оптимальний вибір для середніх поверхів, коли існує ризик падіння каміння, гострих предметів, недопалків та інших неприємностей.
- М’які покрівельні матеріали, такі як гнучка черепиця, ондулін, бітумні рулонні покриття ще один відмінний варіант, але тільки для балконів верхніх поверхів. Вони легкі, прості у монтажі, мають мінімальну витрату, забезпечують високу гідроізоляцію. Чи здатні прослужити величезний термін без заміни та обслуговування.
- Спеціальні склопакети можуть використовуватися для забезпечення більшого проникнення денного світла, наприклад, для зимового саду. Слід враховувати, що конструкції мають витримувати екстремальні навантаження. Тому вони виготовляються з товстішого загартованого скла триплексу за спеціальною технологією. Іноді застосовуються мансардні вікна.
Така різноманітність дозволяє вибрати ідеальний підхід не лише з практичної, але й з естетичної точки зору. Ви отримаєте міцне, красиве та легке накриття. А ще всі ці матеріали щодо недорогі. Ваш дах на балконі останнього поверху ціну матиме більш ніж привабливу за високої якості виконання робіт.
Ми знаємо, як зробити дах на балкон правильно
Монтаж балконного даху трохи відрізняється залежно від вибраного скління.
Встановлення даху на балконі під холодне скління
1. Спочатку варяться трикутні ферми із металевого куточка розміром 40х40. Кут нахилу похилу балки становить 30°. Завдяки цьому з навісу легко сходитимуть опади. Відстань між сусідніми фермами має становити 500-600 мм. Вони кріпляться до стіни за допомогою відповідних кріпильних виробів.
2. Внутрішню поверхню будь-якого покрівельного матеріалу слід захистити від конденсату. Він утворюється через перепади температури всередині та зовні покрівлі. Тому використовується полімерна антиконденсатна плівка (гідробар’єр). Її укладають поверх ферм від карниза у бік фасадної стіни з нахлестом не менше 150 мм. Стики бажано проклеїти монтажною стрічкою.
3. Наступний етап – монтаж обрешітки для укладання покрівельного матеріалу. Для цього підійдуть оброблені складами проти гниття дошки 100х25 мм, листи вологостійкі ОСБ або фанери. Якщо використовуються дошки недостатньої довжини, їх стики мають опинитися на фермах. З фронтального краю обрешітка має закінчуватися разом із фермами. З торців необхідний звис близько 80 мм.
4. Якщо використовується ондулін, профнастил або металочерепиця, його необхідно розкроїти за допомогою спеціальних ножиць. Болгарку використати не можна. Далі підготовлені листи укладаються та фіксуються за допомогою спеціального кріплення через прокладку. Це забезпечить надійність та герметичність точок кріплення. Інші матеріали укладаються за рекомендованою для них технологією.
5. Тепер потрібно загерметизувати щілину між листами та стіною. Для цього найчастіше використовується монтажна піна, стійка до перепадів погодних умов герметики на основі модифікованого бітуму. Щілина закривається фартухом (так називається пристінні планки для оформлення зони примикання). Її стик також ізолюється за допомогою герметика та бітумної стрічки.
Іноді над балконом є невелика частина капітального даху з бетону або карниз з цегли, що виступає. В цьому випадку горизонтальна лінія примикання обробляється особливим чином:
- Виконується паралельно стіні виїмка глибиною 20-30мм. Для цього зазвичай використовується електроінструмент. Вона ретельно очищається від пилу і, по можливості, грунтується складом для зовнішніх робіт.
- У паз, що вийшов, вставляється оброблений герметиком фартух.
- Простір під фартухом заповнюється універсальною ущільнювальною стрічкою з самоклеючою основою.
6. Як утеплення для холодного скління використовується пінопласт або пінополістирол завтовшки 3-5 см. Стики листів утеплювача також запінюються.
7. Далі встановлюється рама, зашиваються бічні фронтони і обробляється стеля усередині балкона.
Встановлення даху на балконі під тепле скління
Якщо ви плануєте зробити дах на балкон, який опалюватиметься, використовуватиметься як житловий простір або стане частиною квартири, знадобиться більш ґрунтовне утеплення. Роботи дещо відрізнятимуться.
1. Після монтажу ферм усі металеві елементи необхідно ретельно проґрунтувати антикорозійним складом. Це захистить метал навіть у тому випадку, якщо на ньому якимось чином збиратиметься конденсат.
2. Під профнастил та інші покрівельні матеріали укладається гідробар’єр.
3. Обрешітка обов’язково обробляється деревним антисептиком, будь то дошки, листи вологостійкої фанери або OSB. Склад захистить матеріал від розвитку грибкових та гнильних мікроорганізмів, завдяки чому дах на балкон буде максимально довговічним.
4. Вкладається зовнішній покрівельний матеріал.
5. Герметизується стик покрівельного матеріалу та стіни або доступної частини капітального даху.
6. З внутрішньої сторони дах для балкона слід утеплити ґрунтовніше. Найкращий вибір – скловата або мінеральна (базальтова) вата. Потрібно пам’ятати, що зверху вулиця. Для гарної теплоізоляції потрібна товщина ізоляційного матеріалу близько 200 мм. Стандартні мати та рулони мають товщину до 100 мм. Зазвичай використовується 2 шари таким чином, щоб під стиками верхнього був нахльост, що перекриває шов. У зонах примикання по периметру слід стежити за безперервністю контуру утеплення.
7. Знизу утеплювач обов’язково захищається паробар’єром. Мембранна плівка відсікає будь-які спроби водяних випарів проникнути всередину матеріалу, тому суттєво продовжує його термін служби.
8. Ось тепер настав час обробляти фронтони і підшивати стелю зсередини обраним матеріалом. Оскільки приміщення опалюватиметься, можна навіть вибрати натяжні стелі.
Як видно з опису, це технологічно складний і фізично складний процес. Тому краще замовити балконний дах під ключ за найкращою ціною в Києві і довгі роки насолоджуватися комфортом.
Особливості даху для французького балкону
Французьким склінням зазвичай називають панорамні конструкції. Вікна від підлоги до стелі дуже цікаві з погляду дизайну. Вони неймовірно трансформують простір. Воно візуально зливається із зовнішнім навколишнім середовищем, наповнюється світлом та повітрям. Прекрасна ідея, на жаль, має специфічні недоліки:
- Через знижену безпеку вона більше підходить для квартир на верхніх поверхах.
- Велика площа склопакетів призводить до витоків тепла. Можливо, слід подумати про додаткові способи опалення у вигляді теплої підлоги.
Ми у «Люкс вікна» готові зробити для вас і французький балкон. Для нього використовується лише незалежний дах, оскільки потрібно зберегти естетичний дизайн. Реалізуємо будь-яку зручну конфігурацію стулок, що відкриваються.
Залишайте заявку на сайті, телефонуйте або зв’яжіться з нами через зручний месенджер. Це найкращий спосіб отримати незалежну оцінку масштабу робіт, персоналізовану пропозицію та вигідну ціну на встановлення даху на балконі. Вибирайте безпеку, надійність та довговічність!