Дах завжди встановлюється з кутом нахилу 30 градусів, для того щоб опади видаляється природним шляхом. Виготовляється дах із каркасною металевої конструкції, яка кріпиться до стіни будівлі. На неї вкладаються покрівельні матеріали.

Дах для балкона може знадобитися навіть у випадку, якщо балкон не засклений. Вона захистить відкритий балкон від опадів і балконна плита балкона або лоджії прослужить довше.

Особливості встановлення даху на балконі

ПараметрОсобливостіПереваги
Каркасні та рамкові дахи– Каркасний дах встановлюється на скляну конструкцію балкона і кріпиться до неї. Для більшої ефективності може вимагати гідроізоляції та утеплення.
– Рамковий дах встановлюється на опорні стійки, які впираються у парапет або балконну плиту. Виготовляються з полікарбонату.
– Каркасний дах може бути встановлений на скляному балконі, забезпечуючи захист і додаткову площу.
– Рамкові дахи відмінно підходять для невеликих балконів і лоджій.
Кут нахилу30 градусів для відводу опадівЗабезпечення ефективного стоку опадів без нагромадження води на даху.
Монтаж конструкціїВстановлення даху передбачає кріплення металевого каркасу до стіни будівлі, який використовується як опора для покрівельних матеріалів.Створення надійної та стійкої конструкції
Матеріали для даху– Вибір матеріалу для даху включає полікарбонат, оцинковані листи сталі, металочерепицю та профнастилПрофнастил є найсучаснішим недорогим матеріалом. Також перевагою даного матеріалу є легкість у монтажі та прийнятна ціна.


Каркасний дах встановлюється поверх скляної конструкції і спирається на неї. Такий дах коштує недорого, до неї зазвичай додається козирок для захисту скляної конструкції і водовідливу. Каркасні даху найчастіше встановлюються на невеликі балкони від 1 до 3 метрів. Зсередини каркасна дах обов’язково герметизується і утеплюється. Якщо зверху сусідський балкон або лоджія не засклені, то зсередини на вашій даху слід прокласти гідроізоляційну плівку. Вона захисти ваш балкон від можливого пошкодження обшивки.

Каркасна дах з полікарбонату не утеплюється зсередини, так як цей матеріал втрачає весь сенс експлуатації. Він естетично привабливий і пропускає багато світла.

Рамковий дах встановлюється на опорні стійки, які впираються або парапет, або в балконну плиту.Рамкові даху для невеликих НЕ засклених балконів виготовляються з полікарбонату.

Рамкові дахи підходять:

  • для установки на лоджіях, які розташовані на верхніх поверхах,
  • для лоджій, в яких через розташування балконних плит в шаховому порядку, половина площі залишається відкритою.
  • для встановлення на балконах і лоджіях, у яких здійснили розширення плити і винесення по підвіконню ( до 400 мм в кожному випадку) – для такого даху необхідні стійки для підтримки.

Ми виконуємо над дахами ремонтні роботи будь-якої складності, а також виготовляємо нові. Несвоєчасне усунення пошкоджень даху призведе до псування майна і обшивки балкона усередині. При пошкодженнях даху телефонуйте до нас негайно!