Сфера застосування фасадів з алюмінію

Фасадне скління з використанням алюмінієвих конструкцій успішно використовується в різних сферах. Такі фасади зустрічаються в самих різних об’єктах будівництва, в тому числі:

  • офісних будівлях;
  • торгових центрах;
  • медичних, навчальних та інших громадських установах;
  • житлової нерухомості;
  • у сфері індивідуального будівництва.

Легкий вага алюмінієвого профілю дозволяє реалізувати скління фасаду великих площ, причому без ризиків для загальної міцності конструкцій та/або необхідності додаткового посилення несучих елементів. Пластичність алюмінію розширює архітектурні та дизайнерські можливості, оскільки можна створити фасад різних форм та модифікацій, включаючи півсфери, атріуми, ковзани і т. д.

Популярні варіанти алюмінієвого скління фасадів

До основним способам фасадного скління з використанням алюмінію відносяться такі рішення:

  • панорамне скління. У цьому випадку формується практично повністю прозора стіна. У поєднанні з відкриваються дверними і віконними конструкціями створюється ефект монолітного фасаду, що надає будівлі як візуальної привабливості, так і додаткової елітарності;
  • стрічкове фасадне скління. Технологія передбачає безперервний горизонтальний ряд вікон без простінків, тобто візуальне розділення між світлопрозорими конструкціями відсутня. Стрічковий варіант використовується поверхами, коли засклений фасад чергується з звичайними поверхами, або по всьому периметру або на одній із сторін будівлі.

Ще одна загальна особливість алюмінієвих фасадів полягає в присутності між несучими конструкціями будівлі і склінням повітряного прошарку.Завдяки можливості циркуляції повітря забезпечується додатковий захист від вологості. Оскільки традиційний алюмінієвий профіль (без термовставок) не відрізняється високими теплоізоляційними властивостями, при реалізації такого фасадного скління нерідко несучі елементи додатково утеплюють.