Не секрет, що в основному балкон використовують як «комору», де зберігають інструменти, старий одяг, консервацію, кухонні приналежності або спортивний інвентар. Виникає питання, як при «досить маленьких» розмірах балкона помістити всі речі і предмети, яким немає місця в квартирі? Шафа на балконі вирішує багато проблем пов’язаних з простором, комфортом проживання сім’ї і затишку в приміщенні. Шафа дозволяє розвантажити квартиру і помістити більшу частину речей на балкон, при цьому уникнувши захаращення, оскільки неминуче всі речі повільно переміщаються на балкон.

Шафа для балкона так само актуальне, якщо балкон буде використовуватися як продовження кімнати. В даному випадку шафа незамінний для зберігання коробок взуття, чудовий варіант для любительок черевиків, одягу. Зручно зберігати книги або документи, які просто не поміщаються в столі.

При цьому вони мають досить прості конструктивні характеристики. За умови, якщо обшивка виконується вагонкою, то вона послужить як бічної і задньої стінки для шафи. Збирається шафа безпосередньо на балконі з матеріалів, з яких виконувалася внутрішня обшивка. Для створення каркасного підстави попередньо необхідно встановити бруски з дерева (приблизні розміри брусків 40*40 мм). У даний момент важливо продумати, чи буде встановлюватися стельова сушка для білизни.

Якщо сушка буде встановлена, то за технічними умовами необхідно встановлювати не один, а два бруска, що б сушка не заважала відкривання стулок. Наступний етап – це встановлює полиць на бокові бруски, до яких кріпиться вагонка. При цьому важливо відзначити, розпашні двері з дерев’яної вагонки відрізняються від пластикової. Двері з пластикової вагонки кріпляться на дерев’яний каркас, на відміну від дерев’яної вагонки. Останній етап – це встановлення ручок і магнітиків.

За конструктивними характеристиками, установка тумбочок, або установкою шаф на лоджії не має явних відмінностей від установки шаф.

Ми збираємо і встановлюємо:

  • шафи від підлоги до стелі
  • тумбочки від підлоги до підвіконня
  • комоди

Що саме придбати із запропонованого списку, вибирати тільки Вам, виходячи з переваг в дизайні балкона, і звичайно, в кількості речей, які Ви хочете зберігати в шафі на балконі. Самим популярним серед наших замовників залишається класична шафа на балкон від підлоги до стелі. Тому що, за роки життя в квартирі, у нас накопичується так багато речей, які і викинути шкода, і зберігати ніде, що ми мимоволі переміщуємо їх на балкон. З встановленням шафи на балкон стане затишніше не тільки в кімнатах, але і на самому балконі – на нього стане приємно виходити щодня, і відпочивати на свіжому повітрі.

Вам не потрібно самим міряти балкон, а потім переживати, чи влізе в вибране місце нова шафа, думати, як її привезти, або додатково платити за доставку. Наш майстер сам приїде і виміряє розміри, і з цього моменту ми беремо всю відповідальність за точність розмірів і якість збірки на себе.

Ми рекомендуємо замовляти шафи або тумби на балкон, разом з внутрішньою обшивкою балкона або лоджії. В такому випадку Ви Отримаєте шафу під колір стін балкона, оскільки ми виконуємо складання індивідуально з матеріалів обшивки.

Значно заощадите свій час замовляючи у нас, Вам не потрібно більше сидіти в інтернеті, передзвонювати і шукати нових підрядників. А далі – втрачати ще один день на установку. Ми проведемо всі роботи паралельно з обшивкою балкона.

Заощадите на вартості шафи – в самому популярному випадку, дерев’яної обшивкою вагонкою – Наші майстри використовують обшивку замість задніх і бічних стінок шафи, що позитивно позначається на вартості.

Не збираєте стопи документів – лише один договір і одна гарантія на всі роботи від нас.

ПлюсиМінуси
Економія місця: Шафи на балконі дозволяють раціонально використовувати обмежений простір.Обмеженість розмірів: Необхідно точно вибрати розмір шафи, щоб не зайняти занадто багато місця на балконі.
Функціональність: Ідеально підходить для зберігання речей, яким немає місця в квартирі.Труднощі з вибором: Неправильний вибір шафи може призвести до неефективного використання простору.
Зручність: Підходить для зберігання різних предметів, від одягу до кухонних приналежностей.Вимоги до конструкції: Необхідність у продумуванні конструкції, способів кріплення, та розміщення полиць.
Розширення функціональності балкона: Може використовуватися як продовження кімнати для зберігання взуття, книг або документів.Технічні обмеження: Необхідно враховувати можливість встановлення додаткових елементів, як-от стельова сушка для білизни.
Індивідуальний дизайн: Можливість замовлення шафи, що підходить під колір стін балкона.Обмеження в матеріалах: Часто використовуються обмежені матеріали з внутрішньої обшивки балкона.
Економія часу та коштів: При замовленні шафи разом з обшивкою балкона можна заощадити на вартості і часі.Зайве навантаження на балкон: Велика шафа може створювати додаткове навантаження на конструкцію балкона.