Вибір вікон для котеджів і заміських будинків – окрема тема для обговорення. Кожен будинок індивідуальний за зовнішнім виглядом, кількістю кімнат та поверхів, а також стилістики. Тому вікна, їх кількість та розмір в кожному котеджі будуть індивідуальними. Підбір вікон для котеджу не має стандартного алгоритму, все залежить від ваших уподобань, а також задуманого планування вашого будинку. Ми ж готові здійснити будь-який проект і виготовити індивідуальні вікна для вас.

На що варто звернути увагу при виборі вікон для котеджу, і які параметри врахувати?

вікна для котеджів в Києві

Ми розповімо про загальні правила, актуальні для будь-якого будинку. Велика перевага індивідуального будівництва, без сумнівів, у самостійному виборі розміру і форми ваших вікон. Завжди користувалися популярністю вікна в підлогу, що рідко зустрічається у звичайних квартирах. Перевагою можна вважати і автономне опалення, яке ви будете регулювати самі. Всі ці переваги можна легко перекреслити неякісними і неправильно підібраними вікнами.

Щоб ваше перебування в котеджі було комфортним і мінімально витратним, необхідно вибирати вікна з самими високими показниками теплоізоляції. Саме такі вікна заощадять вам чимало грошей на обігріві приміщення. При виборівікон намагайтеся брати профіль з великою кількістю камер наиболее оптимальним варіантом стануть теплі п’ятикамерні профілі Aluplast 4000 або Rehau Ecosol 70. Для максимального ефекту енергозбереження можете вибрати шестикамерний профіль Aluplast 7000. Вікна повинні володіти хорошу герметичністю і міцністю, тому звертайте увагу на кількість і якість утеплювачів.

Замовляючи вікна для вашого котеджу, відразу продумайте їх дизайн. Чим більше варіантів буде поєднуватися, тим сучаснішою і оригінальніше буде виглядати ваш будинок. Особливістю вибору вікон в котедж є можливість проявляти фантазію і підбирати нестандартні віконні рішення. До того ж, будь-яке вікно навіть стандартної прямокутної форми завжди можна прикрасити декоративними перегородками – шпросами. Якщо вам хочеться зробити деякі кімнати вашого котеджу незабутніми – можемо запропонувати вам вітражні скла, які нікого не залишать байдужими.

Також ви можете зробити ваш будинок яскравіше завдяки ламінації профілів. З допомогою ламінації можна вибрати будь-який колір з запропонованої палітри. У котеджах дуже стильно виглядають коричневі, бордові, темно-сірі вікна. Дизайнери радять підбирати колір віконних рам під колір даху, щоб будинок виглядав гармонійно. Популярним також є підбір контрастних сполучень віконних рам і стін. Більш того, можна підібрати вікна, повністю повторюючі колір дерева або каменю.

Велику увагу при виборі пластикових вікон для котеджу необхідно приділити склопакетам. У великому будинку вони повинні виконувати не тільки енергозберігаючу функцію, але і функцію світлопропускання. Рекомендується вибирати склопакети з максимальним ефектом теплоізоляції, щоб мінімізувати тепловтрати. Ми рекомендуємо вибирати двокамерні склопакети з энергонапиленням. На внутрішнє скло наноситься спеціальне напилення, яке затримує теплову енергію всередині кімнати. Таким чином нагріте приміщення повільніше охолоджується, що дає можливість вам значно економити на обігріві. Радимо також вибирати склопакети з аргоном усередині камер.

пластикові вікна для котеджів

В котеджах ідеально виглядають металопластикові вхідні та міжкімнатні двері. У власному будинку можна відмовитися від важких дверей і встановити зручні пластикові. Як відомо, сучасні двері з ПВХ-матеріалу володіють кращими теплоізоляційними властивостями, ніж дерев’яні двері.

Коли мова йде про котеджи, обов’язково необхідно подумати про безпеку. У цьому вам допоможе якісна фурнітура. Сучасні пластикові вікна дуже легко обладнати під будь-які потреби. Радимо вам встановити хороший протизламний механізм. Також у великому будинку необхідно буде подбати про комфортному режимі провітрювання. Багато компаній з виробництва фурнітури пропонують додаткові функції і здатні внести дизайнерські зміни у ваші вікна.

З системами Roto Patio для металопластикових вікон та дверей ви можете вибирати будь-який зручний варіант їх експлуатації. Ви можете вибрати похило-зсувну або паралельно-зсувну систему. Такі системи економлять багато місця і є більш практичними, ніж поворотно-відкидні. Особливо це стосується великих вікон і дверей, що ведуть на терасу або у внутрішній дворик. Також ви можете віддати перевагу складним системам, так званим «гармошкам». Така система дозволить при необхідності легко звільняти простір, прибираючи віконні конструкції.

Як бачите, підбір вікон для котеджу не проста справа, проте зважено підійшовши до всіх нюансів і характеристиками запропонованих на ринку моделей, завжди можна підібрати ідеальні віконні конструкції для вашого будинку.