Утеплення та внутрішня обшивка балкона у Києві
Якщо вас цікавить внутрішня обробка балкона в Києві і його утеплення, довірте цю роботу професіоналам «Люкс вікна». Відповідні послуги надаються як відокремлено, так і в рамках реалізації ремонту під ключ.
Коли потрібно утеплення балкона у Києві?
Додатково утеплювати балкон має сенс у таких випадках:
- реалізовано «тепле» скління з енергозберігаючими склопакетами і якісними профілями;
- планується використовувати балкон круглий рік;
- є бажання використовувати оздоблювальні матеріали, чутливі до різких перепадів температур.
Утеплення балконів в Києві дозволяє перетворити неопалюване і малофункциональное простір додаткові корисні квадратні метри, аж до отримання ще однієї невеличкої кімнати (робочого кабінету, міні спортзали тощо).
Як утеплити балкон всередині?

Зсередини балкон утеплюється за допомогою мінеральної вати, пінопласту або стиродура. Пінопласт – найдоступніший за ціною матеріал, стіродур є оптимальним варіантом по співвідношенню ціни і якості, відрізняється відмінними ізоляційними властивостями. Мінеральна вата – класичний утеплювач, який найчастіше застосовують для захисту зони під підвіконням при виносі.
Як утеплити балкон зсередини?
Утеплення балкона зсередини повинна проводити досвідчена монтажна бригада. Навіть при великому бажанні ви не зможете врахувати всі нюанси і мінімізувати тепловтрати. При неправильному утепленні експлуатаційні переваги встановлених пластикових вікон зійдуть нанівець. Фахівці спочатку проаналізують об’єкт, складуть план робіт і проведуть якісну теплоізоляцію. У разі необхідності вони використовують теплові екрани з шаром фольги. Щоб добитися потрібного результату, утеплювати доведеться всі поверхні – підлога, стеля, стіни, парапет і фасади.
Де замовити утеплення та оздоблення балкона?
Утеплення та оздоблення балкона краще замовити в спеціалізованій компанії. Люкс Вікна пропонує своїм клієнтам досвід і знання кількох професійних монтажних бригад, які виконують утеплення та оздоблення балконів будь-якої складності. Ми працюємо на різних об’єктах, виконуємо всі роботи швидко і якісно.
Вибір для утеплення балкона і лоджії
Які матеріали для утеплення вибрати?
Утеплювати потрібно, як правило, всі поверхні балкона, в тому числі парапет, стать, бічні стінки, а також стелю. До основним вимогам до теплоізоляційних матеріалів відноситься наступне:
- легкий вага. Балконна плита спочатку не розрахована на великі навантаження;
- стійкість до впливу вологи та перепадів температур;
- невелика загальна товщина. Утеплення балкона у Києві призводить до скрадыванию корисного простору. Важливо знайти баланс, при якому досягається хороша теплоізоляція при мінімальній товщині матеріалу. В ідеалі потрібно обмежитися завтовшки 5-10 див
Всім цим вимогам відповідають такі матеріали:
УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ ПІНОПЛАСТОМ

Пінопласт. Недорогий і ефективний утеплювач, який характеризується легким вагою і прийнятною товщиною. Пінопласт не боїться впливу вологи, не схильний до утворення цвілі, податливий в обробці, що спрощує монтаж теплоізоляційного шару;
УТЕПЛЕННЯ БАЛКОНА СТІРОДУРОМ

Стіродур. Цей матеріал є просунутою версією пінопласту. При мінімальній товщині він забезпечує відмінні ізоляційні властивості. Він також не боїться вологи, краще, ніж пінопласт з точки зору міцності. А також, стіродур ще менш горючий, тобто більш безпечний і тепліше, ніж пінопласт. Стіродур все частіше застосовують при утеплення балконів у Києві.
Утеплення з використанням теплового екрана
Компанія «Люкс вікна» пропонує використання теплового екрану на балконах і лоджіях. Це спінений матеріал, що покриваються з обох сторін фольгою, яка ефективно утримує тепло всередині приміщення, а також перешкоджає проникненню холоду ззовні. До сильних сторін теплового екрану відноситься захист від вологи і грибків, високі теплоізоляційні властивості. Як правило, такий матеріал використовується в тандемі з іншим утеплювачем, наприклад, Стіродур, для забезпечення додаткової теплоізоляції парапету і бічних стін балкона.
Вибір внутрішньої обшивки для балкона і лоджії
Заключним етапом благоустрою виступає внутрішня обшивка. Вона забезпечує привабливий зовнішній вигляд балкону, сприяє затишку і комфорту, а також може спрощувати процедуру прибирання. Оскільки цього фінішного етапу нерідко передує теплоізоляція, вибір падає на різні листові і панельні матеріали, які добре поєднуються з сучасними утеплювачами.
Популярністю користується обробка балкона вагонкою з дерева. Такий матеріал привабливий зовні, формує приємний мікроклімат, добре захищає від шуму, простий в укладанні за рахунок системи шип-паз, невимогливий у догляді.
Ще один спосіб благоустрою – обшити балкон пластиком або пластиковою вагонкою. Останній варіант не менш зручний в монтажі. До плюсів відноситься варіативність дизайну і кольорів, максимальна стійкість до впливу вологи, загальна довговічність. Ще одна перевага обшивки балкона вагонкою – ціна, яка нижче, ніж на дерев’яні аналоги.
Альтернативою дерев’яним панелям і пластику виступає такий універсальний матеріал, як гіпсокартон. Він також має невелику вагу і прийнятну вартість. Додатковий плюс – варіативність фінішних інтер’єрних рішень, адже поверх листів можна клеїти шпалери, нанести декоративну штукатурку або фарбу.
ВНУТРІШНЯ ОБШИВКА БАЛКОНУ ДЕРЕВ’ЯНОЮ ВАГОНКОЮ

Дерев’яна вагонка. Це натуральний, екологічний, привабливий зовні матеріал, який користується великою популярністю при обшивці лоджій і балконів. Вагонка формує приємний мікроклімат з запахом дерева, відрізняється відмінною тепло- і звукоізоляцією, здатна прослужити до 20 років, проста в монтажі завдяки ефективній системі фіксації шип-паз.
ВНУТРІШНЯ ОБШИВКА БАЛКОНУ ПЛАСТИКОВОЮ ВАГОНКОЮ

Пластикова вагонка. Ще один популярний вибір для фінішної обробки. Матеріал відрізняється додаткової надійністю і довговічністю, так як не боїться вологи і прямого впливу води. До плюсів відноситься елементарний догляд, простий монтаж, екологічність, цінова доступність і варіативність кольорових гам (в тому числі і імітація справжнього дерева).
ВНУТРІШНЯ ОБШИВКА БАЛКОНУ ГІПСОКАРТОНОМ

Гіпсокартон. Універсальний обробний матеріал, який характеризується невеликою вагою, доступністю, простотою в монтажі, екологічністю і захистом від загоряння. Плюс гіпсокартонних плит в тому, що вони відкривають широкі можливості вибору інтер’єрних рішень: від обклеювання шпалерами, до фарбування або нанесення декоративної штукатурки.