Типи скління


Умовно всі конструкції з алюмінію можна розділити на дві групи: холодні і теплі варіанти. Вони відрізняються як конструктивними особливостями, так і областю застосування

m940_d-

Холодні

Скління веранди або альтанки холодного алюмінієвого профілю чудове рішення для неопалюваних приміщень таких як літні кухні та місця відпочинку в теплу пору року, мангальні зони, тамбури та ін. Конструкції комплектуються загартованим склом або однокамерними склопакетами

s91 alumil

Теплі
Тепле скління алюмінієвими системами чудове рішення для таких приміщень як опалювані альтанки і веранди, зимові зади, басейни. Забезпечують затишок та комфорт у будь-яку пору року. Комплектуються енергозберігаючими та мультинаціональними склопакетами, що робить приміщення максимально енергоефективним.

Типи відкривання

Глухі

Відкидні

Поворотно-відкидні

Розпашні

Розсувні

Складна система гармошка

Маятникові

Вертикально-откидные

Різновиди прибудов

Скління тераси або веранди дозволить розширити вітальню, кухню або створити нове затишне приміщення для відпочинку в будь-яку пору року

веранда скління
раздвижная система гармошка
Зимові сади

Будь-який колір під ваш інтер’єр чи фасад будівлі

Більше 200 кольорів

за системою RAL з різними типами покриття: глянцевим, матовим або структурним

палітра кольорів
палітра кольорів
палітра кольорів
палітра кольорів
палітра кольорів
Детальний кошторис проєкту
Замовити прорахунок

Веранда, тераса, альтанка під ключ

Проєктування

Вибір типу скла і склопакету

Фурнітура

Системи доступу

проєктування алюмінієвих систем

Розробка проєкту, врахування усіх нюансів будівлі та вимог замовника є ключовим етапом алюмінієвого скління. На цьому етапі визначаються параметри конструкції, типи відкривання та профільні системи.

Солнцезащитные стеклопакеты Solar_ 2

Склопакет, тип скла та його технічні характеристики також погоджуються із замовником на етапі проєктування. Вибір залежить в першу чергу від того чи буде приміщення використовуватись в холодну пору року та спекотні літні дні, загальну безпеку, а також звичайно загальний дизайн конструкції.  Наша команда фахівців враховує усі побажання та запропонує оптимальний варіант склопакетів.

регулировке пластиковых окон на зиму 4

Фурнітура у будь-якій віконній або дверній конструкції має дуже важливе значення. Від неї залежить комфорт,  довговічність функціонування конструкцій та звичайно рівень безпеки. Сучасна фурнітура STUBLINA, німецькі WINKHAUS та G-U дозволяє реалізувати будь-які задуми та гарантувати високий рівень безпеки.

системи доступу

Пропонуємо встановити на Ваші двері систему замикання blueMatic EAV3 від WINKHAUS, яка є інноваційним та надійним рішенням для безпеки та контролю доступу. Система сумісна з різними типами замків та підтримує кілька методів ідентифікації, включаючи відбиток пальця, дистанційний пульт, та спеціальний брелок з технологією RFID.

Ціни скління тераси, альтанки, веранди

ПрофільЦіна, грн./кв.м.Тип системи
Alumil  S7715 175Тепла система
Alumil SD7712 395Тепла система
Alumil SD115Індивідуальний прорахунокТепла система
Alumil М150005 835Холодна система
AluLight W768 865 Тепла система
AluLight С454 930 Холодна система
Alumil M146006 665Холодна система
Alumil М9002 705Холодна система