Крім цього балконні двері з ПВХ – це привабливі зовні вироби, які не тільки відмінно вписуються в сучасний інтер’єр і гармонійно поєднуються з вікнами, а й забезпечують широкі можливості вибору конструкцій, розмірів, форм і забарвлень.

ВИХІД НА БАЛКОН

Переваги металопластикових балконних дверей

Конструкції з профільною системою з ПВХ популярні невипадково. Вибір таких конструкцій обумовлений головними перевагами, які мають пластикові двері:

  • Привабливий зовнішній вигляд. Конструкція ідеально поєднується з ПВХ-вікнами і легко вписується в різні по стилістиці оформлення приміщення. При бажанні покупець може вибрати фактуру і забарвлення, отримати різні кольорові гами з внутрішньої і зовнішньої сторони.
  • Ідеальна герметичність. Вихід на балкон за відсутності додаткового скління (балконних рам) є єдиним бар’єром від вуличного шуму, пилу і бруду, різних атмосферних впливів. Рівень тепло- і звукоізоляції обумовлений товщиною профілю та кількістю камер склопакета. Але навіть бюджетні двері з ПВХ захистять від проникнення пилу в суміжну кімнату.
  • Довговічність. Основний компонент дверей – профільна система – служить до 50 років і більше. Протягом цього терміну виріб зберігає початковий колір і всі експлуатаційні властивості.
  • Елементарний догляд. Гладкі пластикові поверхні прості в очищенні і митті. Це ж справедливо і по відношенню до стекол. Необхідні дерев’яним конструкціям процедури фарбування і утеплення пластикових балконних дверей не потрібні.
  • Екологічність. У складі ПВХ немає шкідливих для здоров’я або токсичних речовин. Вони безпечні для людей і домашніх вихованців. На будь-які замовлені у нас металопластикові двері в Києві ви маєте право запросити сертифікати відповідності діючим нормам ДСТУ.
  • Доступна ціна в порівнянні з новими дерев’яними виробами, які до того ж вимагають спеціального догляду, що супроводжується супутніми експлуатаційними витратами.

Специфіка пластикових дверей

Вихід на балкон передбачає наявність балконного блоку. Він передбачає наявність дверей і одного або двох вікон. Конструктивно дверні конструкції від віконних відрізняються лише розміром: в ролі дверного полотна виступає збільшена по висоті віконна стулка, для закриття і відкриття застосовується звична поворотна або поворотно-відкидна фурнітура. Такий підхід дозволяє зробити металопластикові балконні двері доступніше, розширює можливості вибору профільних систем і варіантів заповнення полотна.

Але є у дверних конструкцій і специфічні особливості, що відрізняють їх від віконних:

  • одним з обов’язкових елементів фурнітури виступає двостороння ручка або ж ручка з фіксатором, яка дозволяє закривати і відкривати двері зовні, виключаючи випадкове замикання на балконі;
  • через збільшених розмірів по висоті, крім звичайних віконних петель, розрахованих на 40 тисяч відкриттів / закривань встановлюються спеціальні, посилені аналоги. Подібна фурнітура є опціональною для металопластикової двері на балкон і обов’язкової для вхідних і міжкімнатних конструкцій;
  • дверне полотно часто розділяється на дві частини горизонтальним імпостом (перегородкою) для надання більшої жорсткості виробу. Нижня частина, як правило, заповнюється не склопакетом, а сендвіч-панеллю. Таке рішення сприятиме приватності, а також виправдано з точки зору безпеки. Вибір склопакета для верхньої частини дверей залежить від наявності скління на балконі;
  • важлива відмінність віконної стулки і балконних дверей – розміри. Максимально допустимою висотою для дверної конструкції вважається відмітка в 2,35 метра. При великих значеннях неможливо гарантувати коректну роботу поворотно-відкидної фурнітури. Якщо дверний отвір вище, то робиться глуха фрамуга у верхній частині. Рекомендоване значення по ширині полотна – до метра. Якщо отвір більше, то варто розглянути варіанти двостулкових конструкцій;
  • ще одним значущим елементом двері на балкон виступає поріг. Він може бути частиною металопластикової рами (в цьому випадку він буде вище рівня підлоги) або ж виконуватися з алюмінію (забезпечує вирівнювання). Але, якщо балкон не засклений, то для виключення продувань і промерзань в зимову пору необхідно робити саме профільний, а не плоский поріг.

Різновиди балконних дверей

На вибір дверних конструкцій на балконі впливають різні чинники, в тому числі дизайнерські переваги і завдання оформлення. Але визначальним фактором виступає власне сам дверний проріз і його розміри.

У типових будівлях конфігурація виходу на балкон величина стабільна: тут ширина дверей не дуже велика, а поруч з однієї або двох сторін залишається місце для розміщення вікон. У подібному випадку самий розумний варіант – встановлювати одностулкові двері балконні. Вони можуть бути такими:

  • цільної конструкції з горизонтальним імпостом. Як заповнення полотна використовуються або два склопакета, або скло вгорі і сендвіч-панель знизу (тут також можуть застосовуватися тоновані стекла);
  • цільними дверима без перегородок із заповненим склопакетом;
  • подвійна конструкція з глухою фрамугою зверху (при великій висоті стель і дверного отвору). Варіанти заповнення можуть бути різними. Зазвичай фрамуга і верхня частина дверей скляні, а низ – з сендвіча.

Для відкривання / закривання використовується або поворотна, або поворотно-відкидна фурнітура. Останній варіант відкриває додаткові можливості для провітрювання і дозволяє заощадити на віконних конструкціях балконного блоку (вони нерідко робляться глухими).

При спочатку нестандартній ширині прорізу або виконанні перепланування, спрямованої на видалення стін біля виходу на балкон, використовуються двостулкові двері балконні (металопластикові). До їх переваг відноситься наступне:

  • візуальне збільшення житлового простору;
  • додаткове природне освітлення кімнати;
  • відмінний панорамний вид з квартири при поєднанні з французьким типом скління.

Є кілька варіантів двостулкових балконних конструкцій, в тому числі:

  • з одного глухою стулкою і другою такою, що відкривається. Такі двері вважаються стандартним і відносно недорогим рішенням;
  • з двома стулками, між якими розташовується вертикальний імпост. Це відмінний варіант двері з точки зору надійності і забезпечення звуко- і теплоізоляційних властивостей, але додаткова перегородка знижує естетичність і зручність;
  • з двома стулками без імпоста. Це так звані штульпові двері, на одній із стулок якої є перемичка, що забезпечує фіксацію в закритому положенні. Естетично привабливий варіант, який спрощує занесення на балкон різних габаритних предметів (наприклад, меблів), але поступається за надійністю і ізоляційним властивостям аналогам з імпостом.

Дізнайтеся всі подробиці і замовте якісні металопластикові балконні двері, зв’язавшись з представниками компанії «Люкс вікна».

Додаткові опції

Ручка-мушля

Мікропровітрювання

Шумоізоляція

Теплозбереження

Ручка-ракушка

Ручка-мушля

Ручка черепашка дозволяє зручно закривати двері балкона з вулиці. Її також називають атрибутом курця (вийшовши на перекур, можна легко закритися і не пускати дим в кімнату) або тягучкою.

Виготовляють ручку черепашку балконну із пластику або металу (найчастіше алюмінію). Фарбується вона в колір двері (зазвичай біла). Металевий аксесуар є більш надійним, а ось пластиковий – зручніше, якщо балкон не засклений або холодний (не дуже охолоджується в зимову пору).

Балконна ручка черепашка є затребуваним видом фурнітури. Але вона не входить в базову комплектацію балконних блоків (двері + вікно). Тому якщо вам потрібна була ручка черепашка на балконні двері, необхідно додатково обговорити цей момент при замовленні ПВХ-продукції.

Микропроветривание

Мікропровітрювання

Мікропровітрювання або щілинне провітрювання – це один з режимів роботи стулки, що доповнює механізм відкидання і повороту. Даний функціонал особливо корисний в тих ситуаціях, коли є велика різниця температур у повітрі всередині і зовні об’єкта.

Мікропровітрювання пластикових вікон передбачається фурнітурою і дозволяє віддалити стулку від рами по всьому периметру на 3-5 мм. Взимку таким чином можна освіжити приміщення без його надмірного охолодження.

Якщо ви хочете мати функцію мікропровітрювання, то краще передбачити її відразу при установці вікон. Крім цього отримати її можна за рахунок заміни фурнітури.

шумоизоляция

Шумоізоляція

Захист від шуму – те питання, яке турбує жителів мегаполісів. Саме тому виробники вікон приділяють шумоізоляції виняткову увагу. Для того щоб мінімізувати рівень шуму потрібно використовувати двокамерний склопакет з різними дистанціями між стеклами, а самі скла з різною товщиною, при цьому, більш товсте скло ставиться з боку вулиці. Важливу роль відіграє якісний профіль – з відповідною товщиною стінок і монтажною шириною (чим вище ці показники, тим краще). Все це в комплексі стане надійною перешкодою на шляху звукової хвилі. Якщо вас турбує шум з вулиці, скажіть про це нашому менеджеру, і він підбере для вас найкращі вікна!

Якщо ж говорити глобально, то тепло- і шумоізоляція вікна залежать практично від кожної складової комплектації (від обраного профілю та інших складових). А крім цього, від якісного монтажу. Якісний монтаж, як підсумок роботи, визначає, чи довго прослужить вікно в цілому. Проблеми поганого монтажу практично ніяк не вирішити, крім як повним виправленням робіт. Наприклад, загальний перекіс рами може порушити герметичність, і показники тепло- і шумоізоляції втратять свої передбачені раніше значення обраної комплектації вікна.

Віконний профіль. Тепло- і шумоізоляція залежать:

  • Від кількості повітряних камер в профілі. Спочатку профіль виробляли однокамерний, після перевірки виявилося, що чим більше камер, тим нижче його теплопередача (тобто, тим вище теплозберігаючі властивості). У середній кліматичній зоні України цілком достатньо 3-х камерного профілю, але чим ближче до півночі, тим більше камер краще вибирати.
  • Від монтажної ширини, яка дозволяє встановити склопакет з певними характеристиками. Монтажна ширина профілю буває 58-60 для 3-х камерних профілів з можливістю встановлювати склопакет до 32 мм і товщиною 70 мм для 5-ти камерних профілів з можливістю встановлювати склопакет до 40 мм завтовшки. А сам склопакет найбільш впливає на тепло і шумоізоляцію.
  • Від армування – металева арматура не повинна стикатися зі стінками профілю, з армуванням профіль утримує свої показники теплоізоляції на хорошому рівні..

Такими характеристиками обладают профильные системы, с которыми работает наша компания – WDS, Aluplast и Rehau.

Склопакет. Тепло і шумоізоляція залежать від:

  • Від товщини скла і якості скла. Внутрішнє скло в склопакеті встановлюють товщиною 4 мм, зовнішнє скло можна встановити товщиною 6 мм, установка скла триплекс та енергозберігаючого i-скла також збільшить тепло- і шумоізоляційні властивості.
  • 1-2-х або 3-х камерний стелопакети. Найчастіше, буває досить двокамерного склопакета – три скла і дві повітряні камери між ними, здатні забезпечити достатній рівень тепло-і шумоізоляції.
  • Ширина між стеклами в склопакеті – теплоізоляція збільшується по мірі збільшення товщини склопакета. Склопакети бувають завтовшки від 16 до 46 мм, згідно ГОСТ 24866-99, при ще більшому збільшенні товщини, теплоізоляційні якості склопакета згасають. У середній географічної смузі України найчастіше використовують склопакет з шириною до 40 мм, яка є достатньою для забезпечення теплоізоляції.
  • Від того що закачують в порожнини між стеклами – інертні гази – аргон, криптон, щільність яких вище повітря і від цього нижче їх теплопровідність.
  • Герметиків, які застосовують для виробництва склопакета.

Відкоси і роботи. Тепло- і шумоізоляція залежать від:

  • Від якісної обробки відкосів теж дещо залежить, – можна прокласти утеплювач між панелями і стінами, або ж вибрати матеріал, який вже містить утеплювач – пластикові двосторонні сендвіч-панелі.

Наші менеджери, при зустрічі з замовником, обов’язково вникають у всі нюанси щодо розміщення вікон – виходять вікна на галасливий проспект, тихий двір, на північну або південну сторону будинку, і пропонують відповідні комплектації вікна. Звичайно, враховуючи при цьому фінансові можливості замовника. Ми прагнемо разом до ідеальної для вас «комплектації.

Підсумок. Збільшення шумоізоляції склопакета досягають з допомогою:

  • Збільшення кількості камер у склопакеті з 1-ї до 2-х за допомогою додавання ще одного скла.
  • Різні дистанції між стеклами. Замість двох камер по 10 мм, роблять одну 8 мм, а іншу 12 мм. Цей метод гасить звукову хвилю.
  • Одне із стекол робиться товстішим інших. Зазвичай для цього встановлюють одне скло товщиною 6 мм, а решта 2 по 4 мм. Це найбільш радикальний метод, який зазвичай використовують звукозаписних студіях. Для стандартної квартири вистачає перших двох.

Теплозбереження

Приймаючи рішення встановити вдома металопластикові вікна, хочеться вирішити кілька завдань:

  • Забезпечити в будинку тепло взимку;
  • Захиститися від спеки влітку;
  • Забезпечити захист від шуму;
  • Створити в будинку комфорт

Але є ще один аспект, про який багато замовників забувають, – економія. Причому, мова йде не про отримання знижки в момент замовлення, а про скорочення витрат зі свого бюджету на весь період експлуатації вікна. Тобто, про енергозберігаючі технології. Напевно ви вже замінили лампочки розжарювання в своєму будинку на нові технологічні пристрої, які дозволяють економити електрику. Найвірогідніше, ви вибираєте побутові прилади з функцією енергозбереження. Ні? Рекомендуємо над цим задуматися. Одним з інструментів економії бюджету є і вибір енергозберігаючих вікон. Чим більше площі займають вікна в приміщенні, тим гостріше стоїть питання енергозбереження. Через вікна втрачається до 50% теплової енергії, а від склопакета залежить 80% теплозберігаючих властивостей вашого вікна. Встановивши енергозберігаючі склопакети, ви можете почати економити на опаленні тисячі гривень в рік.

У чому секрет теплозберігаючих вікон?

Енергозберігаюче скло – це скло з нанесеним на його поверхню спеціального низькоемісійного покриття (i-скло), яке підвищує теплозберігаючі властивості. Принцип його дії полягає в пропущенні інфрачервоного випромінювання (прямих сонячних променів) і відображенні довгих теплових хвиль (які випромінюють, приміром, нагрівні прилади). Іншими словами, енергозберігаюче скло пропускає всередину тепло і не випускає його назовні. Цей вид скла ще називають селективним.

Ущільнювачі для енергозбереження також відіграють роль. Ущільнювачами прокладаються всі місця, де склопакет стикається з профілем і в місцях закривання стулок. Гумовий ущільнювач прослужить довго і забезпечить досить високу герметичність.

Повітря, криптон або аргон? У склопакетах між енергозберігаючими стеклами знаходиться повітря, але показники теплозбереження будуть вище приблизно на 30%, якщо застосовувати гази більш щільні, ніж повітря – криптон або аргон. Якщо закачувати гази в склопакет зі звичайними стеклами, то показники збільшаться до 5%.

Навіть якщо у вас однокамерний склопакет, радимо ставити енергозбереження. Збереження тепла складе на 25% більше, ніж зі звичайним склом у двокамерному склопакеті. Не забувайте також про те, що вага двокамерного склопакета більше, відповідно, зростає навантаження на фурнітуру, зменшуючи термін її експлуатації в порівнянні з однокамерним. А ідеальний варіант – все ж двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом. Таким чином ви досягнете максимальної тепло – і шумоізоляції.

Вартість склопакета складає близько 40-60% вартості всього вікна, дізнайтесь і порівняйте вартість склопакетів у наших фахівців! Телефонуйте нам прямо зараз, і отримаєте найкращу ціну на енергозбереження!

З цією послугою купують

Як вибрати компанію

Зараз на віконному ринку дуже багато компаній, що пропонують, на перший погляд однакову продукцію. Відповідно, багатьом здається, що віконні компанії мало чим відрізняються між собою. Те, наскільки надалі ви будете задоволені вашими вікнами, залежить в рівній мірі як від характеристик вікна, так і від якості надання послуг самою віконною компанією. Але все ж таки, на що варто звертати увагу при виборі віконної компанії?

Надійна компанія
Фірма “одноденка”
1. Термін існуванняЯкщо віконна компанія, працює на ринку більше 7 років, це говорить про високу якість продукції і послуг, інакше вона б збанкрутувала, виконуючи гарантійні зобов’язання. Компанія «Люкс Окна» працює на українському ринку 21 рік.Такі фірми з’являються, зазвичай, на початку весни, сподіваючись на швидкий заробіток в сезон, зовсім не дбають про якість виконання послуг. Звідси і скарги, на те, що вікна потіють, з них дме, не працює фурнітура…
2. Репутація компаніїКомпанії можна довіряти, якщо ви чули про неї від знайомих, бачили рекламу, вам не склало труднощів знайти інформацію про неї в інтернеті або в спеціалізованих виданняхЯкщо про фірму немає ніякої інформації, то у Вас є привід замислитися, швидше за все, вона нещодавно вийшла на ринок і не збирається на ньому затримуватися
3. Якість обслуговування відділу продажуСпівробітники з легкістю розкажуть про компанії, асортимент, послуги, дізнаються Ваші потреби, виходячи з цього запропонують кілька варіантів, допоможуть розібратись на чому можна економити, а в яких випадках йти на невиправдану економію не варто.Навіть спілкуючись телефоном з співробітниками, можна вичислити таку фірму. Зазвичай «одноденки» не в змозі сплатити послуги кваліфікованих фахівців, які мають досвід роботи і знання товару.
4. ОфісВідвідавши офіс, ви можете відразу ознайомитися з реєстраційними документами, а також сертифікатами на продукцію. Співробітники компанії покажуть зразки продукції та супутніх товарів, більш детально розкажуть про варіанти скління і допоможуть з вибором. Приходьте в офіс нашої компанії за адресою: Здолбунівська 7Д, корпус З, 5-й поверх.Перш ніж підписати договір, краще переконатися, що у фірми є офіс або точки продажів. У разі якщо працівники під будь-яким приводом відмовляють вас від візиту, краще відмовтеся від послуг цієї фірми.
5. Якість обслуговування замірникаКомпанія має штат висококваліфікованих співробітників. Замірник зніме розміри вікна, надасть зразки продукції, проконсультує у разі виникнення додаткових питань, розповість про спектр додаткових послуг (відновлення відкосів, вивезення сміття та інше) – все це є гарантією того, що фахівці даної компанії будуть намагатися задовольнити всі побажання клієнта.Якщо зовнішній вигляд замірника, манера спілкуватися, його поведінка не викликає довіри, то краще відмовитися від співпраці з цією фірмою. Співробітників таких фірм наймають тільки на один сезон, ніхто не піклується про те, яке враження вони справлять на можливого покупця.
 6. Гарантія та цінаВиготовлення сучасних ПВХ-конструкцій є складним технологічним процесом, і кожна складова має велике значення. Якість матеріалів і виробничого процесу впливають на функціональність, якість монтажних робіт впливає на термін служби вікна, якість сервісу – на лояльність клієнтів. У компанії, яка приділяє увагу якісному виконання кожного етапу, вартість наданих послуг буде середньої по ринку. Гарантійний термін експлуатації конструкції більше 3-х років, телефонні номери гарантійної служби знаходяться в загальному доступіВартість наданих послуг в рази нижче ринкової ціни, а пов’язано це з тим, що якість матеріалів і послуг теж набагато нижча. Подібна економія може призвести до додаткових витрат після установки, на ремонт або на переробку повністю. Такі фірми можуть економити на якості продукції, матеріалів і комплектуючих, навчанні персоналу, конструкції збираються не на автоматизованій лінії, основний упор робиться не на якість, а на кількість замовлень. У підсумку, коли з’являються скарги (в основному в холодну пору року, коли дефекти більш помітні) – фірма просто закривається.