Доставка

Доставка виробів зі скляними елементами вимагає особливих умов транспортування. На спеціалізованому транспорті компанії здійснюється доставка всіх товарів по Києву і Київській області.

Доставка власним транспортом здійснюється по Києву і Київській області на адресу клієнта (вартість послуги доставки уточнюйте у менеджера). Звертаємо увагу, що розвантаження / навантаження і занос на поверх входить в послугу доставки не для всіх конструкцій.

Особливості доставки.

За 2 доби до відправлення товару співробітник компанії зв’язується із замовником і повідомляє дату і час прибуття замовлення.

Після перевірки загального стану товару клієнт зобов’язаний підписати акт-прийому передачі.

Перед підписанням клієнт зобов’язаний перевірити товар на:

-кількість одержуваного товару та повну комплектацію додатковими елементами (козирки, відливи, підвіконня, заглушки, москітні сітки, їх кріплення);

-цілісність склопакетів;

– відсутність механічних пошкоджень, подряпин, дефектів пластикового вікна;

-комплектація фурнітури (накладки на петлі декоративні, ручка, гвинти до неї, ковпачки водовідливні).

Якщо виявленні зауваження до кількості, комплектності і якості конструкцій, вони повинні зафіксовані в акті-приймання передачі.

Замовлення доставки віконних та дверних конструкцій спеціальним транспортом компанії “Люкс Вікна” гарантує дбайливе транспортування і прибуття в обумовлені терміни.

Самовивіз зі складу здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Соломії Крушельницької, 4.

Повернення

Підставою для повернення є виявлення пошкоджень до підписання акту прийому – передачі.

При виявленні заводського браку проводиться обмін на новий виріб або заміна елемента.

Оплата

Замовлення запускається у виробництво за умови 100% передплати, або часткової передплати, що фіксується у договорі з замовником. Оплата здійснюється виключно у національній валюті України (гривні).

Варіанти оплати:

– оплата готівкою

Оплата готівкою проводиться при оформленні замовлення Після оплати представник компанії зобов’язаний видати фіскальний чек.

-безготівковий спосіб оплати для фізичних осіб на рахунок IBAN

-оплата через платіжний термінал, в тому числі розрахунок карткою єВідновлення

– розстрочка

Ми надаємо можливість придбати наші вироби в розстрочку від Sense Bank, а також провести «Оплату частинами» від Приватбанк. Більш детальні умови надає менеджер.

-безготівковий спосіб оплати для юридичних осіб

Оплата за безготівковим розрахунком для юридичних осіб здійснюється після розміщення замовлення на підставі рахунку-фактури, яку менеджер надсилає на електронну пошту. Для юридичних осіб пакет ми надаємо пакет необхідних документів разом з товаром (рахунок, видаткова накладна, договір, паспорт виробів і сертифікати якості).