Вікна Aluplast

Завдяки наявності виробничих потужностей на території України (в Броварах, під Києвом), пластикові вікна Aluplast добре відомі і в нашій країні. Крім високої якості ця продукція відрізняється демократичною ціною, як мінімум, на тлі інших німецьких брендів, на кшталт Rehau.

Компанія «Люкс вікна» плідно співпрацює з цим виробником, так що у нас ви можете замовити на базі Aluplast вікна з потрібними експлуатаційними властивостями. Ми пропонуємо демократичну вартість таких віконних конструкцій і мінімальні терміни виготовлення продукції.

Aluplast

Aluplast 2000

Aluplast 4000

Aluplast 7000

Aluplast_2000

Aluplast 2000

Aluplast 2000 – це класична профільна система з двома контурами ущільнення і монтажною шириною 60мм. Відмінно підійде для скління офісів, балконів, дач.

Aluplast_4000

Aluplast 4000

Aluplast 4000- це 6-ти камерна профільна система з монтажною глибиною 70мм, що дає можливість устанавливить склопакет до 40мм. Дана система в комплекті з двокамерним енергозберігаючим склопакетом часто використовується для скління квартир і приватних будинків.

Aluplast_7000

Aluplast 7000

Aluplast 7000 – 6-ти камерна профільна система преміум класу, з монтажною глибиною 85 мм, з можливістю установки склопакета до 51 мм. Відмінно підходить, для приватних будинків, котеджів

Металопластикові вікна Aluplast: основні переваги

Віконні конструкції «Алюпласт» характеризуються перш за все всі переваги сучасних металопластикових рішень. Якщо ви раніше не стикалися з подібними вікнами, то однозначно можете розраховувати на:

  • високий рівень герметичності і відмінні теплоізоляційні властивості;
  • відмінний захист від шуму з вулиці;
  • екологічність і нешкідливість для людей і домашніх тварин. Відповідні параметри підтверджені сертифікатами відповідності і тим фактом, що для стабілізації кольору застосовується Ca-Zn (комплекс кальцію і цинку), солі свинцю відсутні в складі;
  • привабливий зовнішній вигляд. Профіль Aluplast гарантовано збереже свій первозданний білосніжний колір протягом багатьох років експлуатації;
  • варіативність декору і розмірів. Профільних систем «Алюпласт» можна надати практично будь-яку необхідну замовнику забарвлення, причому як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони вікна. Також профілі німецького виробника дають можливість створювати багатокутні, арочні, круглі, великі за площею конструкції, тим самим дозволяючи реалізувати будь-які дизайнерські ідеї.

До додаткових переваг, які мають саме металопластикові вікна Aluplast, варто віднести варіативність пропонованої продукції і демократичну вартість (в тому числі і завдяки наявності виробничих потужностей компанії в Україні, що скорочує транспортні витрати, а також терміни поставок).

Профіль Aluplast: технічні характеристики і види

Для застосування в житлових (багатоквартирних та приватних) будинках, офісних, складських, торгових та інших приміщеннях «Алюпласт» пропонує лінійку профільних систем IDEAL. До основної продукції, яка в ній представлена і доступна для замовлення в «Люкс вікна», відноситься:

  • профіль Aluplast 2000. Це бюджетна система, яка передбачає 5 повітряних камер і монтажну ширину 60 мм (дозволяє встановити склопакет товщиною до 33 мм). Такий профіль оптимальний для скління холодних лоджій і балконів, заміни вікон в приміщеннях, до яких не пред’являються високі вимоги до енергозбереження;
  • Aluplast 4000. Це оптимальний вибір з точки зору ціни і експлуатаційних властивостей для опалювальних приміщень. Профіль має 6 камер і глибину 70 мм. У ньому можна встановити склопакет товщиною 41 мм;
  • Aluplast 7000. Профільна система просунутого рівня. Вона відрізняється підвищеною механічною міцністю і надійністю (монтажна глибина 85 мм). Тут можна встановити товстий 51-міліметровий склопакет. Еталонні ізоляційні показники забезпечує наявність 6 повітряних камер.
  • Aluplast 8000. Має 3 контури ущільнення, тепліше ніж Aluplast 7000.

Потрібні висококласні вікна Aluplast в Києві? Не знаєте який профіль вибрати? Зв’яжіться з нашими представниками будь-яким зручним вам способом.