Установка нових віконскління балкона або лоджії – це важлива інвестиція, яка вимагає певних фінансових витрат. Часом величина останніх така, що замовник відмовляється від цієї ідеї взагалі чи чекає, поки накопичить певну суму коштів. Виконати висококласне металопластикове засклення, не відкладаючи його на потім, дозволить безвідсоткова розстрочка на вікна від компанії «Люкс Вікна».

Ми пропонуємо вигідні умови придбання пластикових віконних конструкцій: без щомісячних відсотків або комісій, необхідності вносити великий початковий внесок або інших фінансових обтяжень. Безвідсоткова розстрочка на пластикові вікна в «Люкс Вікна» надається на період до 10 місяців. Також за клієнтом залишається право достроково погасити всю суму без будь-яких додаткових комісій. Можлива величина розстрочки: від 1000 до 100000 тисяч гривень.

Таким чином, загальна сума буде розділена на кілька частин, ви отримаєте висококласні віконні конструкції, як тільки вони будуть виготовлені на нашому виробництві, а після цього зможете вносити щомісячні платежі, які не стануть важким тягарем для сімейного бюджету або ж ударом для бізнесу (якщо мова про засклені офісу, магазину тощо).

Які основні переваги розстрочки на вікна в Києві?

Щоб не платити більшу суму за скління відразу, можна взяти розстрочку або кредит. До сильних сторін першого варіанту на тлі другого відноситься наступне:

  • відсутність переплат. У нас розстрочка на вікна без відсотків і / або прихованих комісій. Кредитування в банку все ж передбачає додаткові платежі, як мінімум, за саме оформлення кредиту та оплату послуг фінансової установи;
  • швидкість і зручність оформлення. Розстрочка на пластикові вікна оформляється дуже швидко. Перелік необхідних документів мінімальний – потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний номер платника податків (код). Вам не треба буде відвідувати банківські офіси, заповнювати велику кількість паперів, стояти в чергах і т.д.
  • мінімальна участь посередників. Розстрочка від «Люкс Вікна» будується на довірчих взаєминах між виробником і клієнтом. Фінансові установи де-факто залучаються до цього процесу, але їх участь дійсно мінімальна.

Як купити вікна або засклити балкон в розстрочку?

Досить при первинному зверненні в нашу компанію повідомити про своє бажання покупки металопластикових віконних конструкцій в розстрочку. Яких-небудь відмінностей в процесі замовлення немає:

  • заміряє відвідує ваш об’єкт, проводить заміри, пропонує варіанти комплектацій з урахуванням ваших потреб та побажань;
  • далі узгоджується підсумковий варіант, вам повідомляється вартість скління;
  • проводиться перша виплата за затвердженим планом, починається виготовлення пластикових вікон;
  • далі вони встановлюються, а ви після цього вносите всі платежі відповідно до обумовлених сумами і термінами. Можливо також дострокове погашення всієї вартості віконних конструкцій. Погашати розстрочку можна як вручну, так і автоматично, припустимо, налаштувавши платежі в мобільний банкінг або давши відповідне доручення бухгалтеру, якщо такий є.

Розстрочка на вікна в нашій компанії не передбачає обов’язкової страховки. Також від клієнта не потрібна довідка про доходи. Необхідні документи для оформлення – ідентифікаційний код та паспорт.

Претендувати на придбання віконних конструкцій в «Люкс Вікна» в розстрочку можуть клієнти у віці від 22 до 65 років, які мають офіційне працевлаштування.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання про умови розстрочки на вікна в Києві, заповніть нашу онлайн-форму, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок.