Що дасть ремонт балкона?

Звичайні лоджії і балкони активно експлуатуються хіба що для сушіння білизни. Затребуване даний простір також курцями. Якісний ремонт балкона дозволить зробити це місце теплим, затишним, привабливим, максимально функціональним і придатним для цілорічного використання: відпочинку, розваг і хобі, прийому їжі, роботи і т. д.

В результаті благоустрою комфортніше і приємні стане у всій квартирі. У ній буде тихіше, з вулиці буде проникати менше пилу, навіть у люті морози в суміжних кімнатах буде максимально тепло. Вартість балкона окупить себе як за рахунок збільшення корисного простору, так і економії на обігріві взимку або кондиціонуванні влітку.

Що передбачає ремонт балконів з «Люкс вікна»?

В рамках ремонтних робіт та благоустрою ми пропонуємо широкий комплекс послуг. Ви можете вибирати як окремі необхідні вам, так і все відразу. До основних видів робіт по ремонту балкона в Києві ми відносимо наступне:

 • скління. Основа благоустрою, забезпечує тепло – та звукоізоляцію, захист від атмосферних впливів, підвищить протизломну безпека житла і т. д. Засклення передбачає як встановлення балконної рами, яка відділяє житло від вулиці, а також блоку з вікном і дверима між балконом і суміжною кімнатою. Перевагу сьогодні віддається використанню металопластикових конструкцій. Також у разі необхідності наші майстри проведуть винос балкона для збільшення площі (розширення по плиті) або корисного балконного простору (по підвіконню). Винос передбачає виконання зварювання, в деяких випадках також необхідно посилення бетонної плити підстави. Якщо ви живете на останньому поверсі або виконуєте винос, то особливу увагу при благоустрої та склінні потрібно приділити даху. Вона повинна не тільки захищати від опадів, але і характеризуватися високою міцністю, не виступати містком холоду;
 • зовнішня і внутрішня обробка. Один з найважливіших видів робіт, що дозволяє забезпечити привабливий інтер’єр і екстер’єр. Саме на обробку ми дивимося на фото ремонту балкона для розуміння, що нас чекає за його результатами;
 • французький балкон. Популярний сьогодні спосіб благоустрою, який передбачає панорамне скління від підлоги до стелі з видаленням парапету. На виході крім естетичної привабливості замовник отримує максимум природного світла і мінімум зусиль по внутрішній і зовнішній обробці;
 • утеплення. Важливий етап, що дозволяє перетворити залежне від погоди за вікном місце в теплу і комфортне простір. Ціна ремонту балкони з утепленням вище, ніж холодного варіанти, але вкладення завжди виправдані;
 • вихід на балкон. Нерідко упускається з виду тип ремонтних робіт. Благоустрій входу дозволяє перетворити прилеглу кімнату, об’єднати простір, усунути поріг і багато іншого;
 • шафи і декор. Завершальна фаза обробки – це виготовлення меблів на замовлення та інших елементів декору. Нерідко на балкон проводиться електрика, встановлюються шафи, інші системи зберігання, сушки для білизни і т. д.

Альтернативою замовлення окремих видів робіт виступає послуга компанії «Люкс вікна» балкон під ключ. В цьому випадку всі етапи і відповідальність за них бере на себе один підрядник. Важливий плюс подібної послуги – економія часу і вигідні розцінки на ремонт балкона.

ТЕПЛЕ АБО ХОЛОДНе СКЛІННЯ ДЛЯ БАЛКОНА І ЛОДЖІЇ

Холодне скління

Куди

Такий тип скління підійде в тому випадку, якщо балкон буде використовуватися, як нежитлове приміщення, комора або як місце для зберігання речей. Для такого типу скління підходить поєднання трикамерних профільних систем (Aluplast, WDS, Rehau) і однокамерного склопакета.

Переваги:

 • Доступні ціни
 • Швидкі терміни виконання
 • Невелика вага конструкцій

Тепле скління

Куди

Теплий варіант облаштування балкона просто необхідний, якщо Ви хочете використовувати балкон як окрему кімнату, кабінет, або розширити прилеглу кімнату за рахунок балкона. При виборі теплого типу скління використовується п’ятикамерні профільні системи (Aluplast, WDS, Rehau) та двокамерні склопакети.

Переваги:

 • Мінімальний перепад температур
 • Великий вибір варіантів облаштування
 • Додаткова шумоізоляція

Додаткові опції:

Установка в квартирі металопластикових вікон дозволяє одночасно вирішити такі важливі завдання, як:

 • забезпечення тепла в холодну пору року;
 • захист від літньої спеки;
 • зниженя акустична дискомфорту від шуму з вулиці;
 • создания комфортної домашньої обстановки в цілому.

Чи не Варто забуваті и про ще один важлівій аспект – економії. І тут мова не про знижку або низьких ціною при замовленні вікон, а зниженя витрат в процесі ЕКСПЛУАТАЦІЇ металопластикових конструкцій. Таку економію забезпечують енергозберігаючі технології.

Якщо ви вже відмовилися від традиційних ламп розжарювання в квартирі, використовуючи LED або люмінесцентні для зниження витрат на електрику, дивіться на клас енергоспоживання побутових приладів при покупці, то розумієте суть.

Суттєво скоротити експлуатаційні витрати, тобто забезпечити реальну економію і здатні енергозберігаючі вікна. І чим більше площа засклення у вашому житло, тим відчутніше може бути роль енергозбереження. Якраз через вікна приміщення йде до 50% тепла, причому 80% цих втрат припадають на скла. Якщо встановити енергозберігаючі склопакети, то можна витрачати істотно менше на опалення в холодну пору року, виграючи по кілька тисяч гривень на рік.

Секрети енергозбереження вікон

Забезпечити мінімізацію теплових втрат через склопакет дозволяє наступне:

 • Енергозберігаюче скло – це зовні звичайне, повністю прозоре виріб, на яке нанесено низькоемісійне покриття. Воно і покращує теплоізоляційні властивості склопакета і пластикового вікна в цілому. Прямі сонячні промені ззовні спеціальне напилення пропускає, а от довгі теплові хвилі, створювані, припустимо конвектором або звичайним радіатором опалення воно відображає. Іншими словами, тепло з вулиці може потрапляти в квартиру, а ось покидає його набагато повільніше. Такі скла ще називають селективними або i-склом.
 • Якісні ущільнювачі. Як правило, це еластичні гумки, які знаходяться в місцях контакту стулки з профілем, а також зіткнення склопакета з рамою. Якісний ущільнювач забезпечує найвищу ступінь герметичності протягом тривалого терміну, а також не дозволить холоду проникати з вулиці, а теплу залишати квартиру через різні мікрощілини.
 • Наповнення камер. У звичайних склопакетах в міжскляному просторі знаходиться повітря. Якщо ж заповнити камеру інертним газом (аргоном), який має більш щільну молекулярну структуру, то теплоізоляційні властивості можуть збільшитися від 5 до 30%. Так, мінімальний приріст енергоефективності забезпечать звичайні скла, а максимальний – низькоемісійне (i-скло). Ще більший ефект для теплозбереження забезпечить інший інертний газ – криптон.
 • Чисельність камер склопакета. Оптимальний з точки зору енергозбереження та шумоізоляції варіант – двокамерний. Але однокамерні склопакети також залишаються досить популярними, в тому числі в силу доступності. До того ж вона легше по вазі, так що навантаження на фурнітуру істотно знижується, а значить, і термін служби стає довше. Так, можна поставити однокамерний склопакет з енергозберігаючим склом, що буде краще з точки зору теплоізоляції, ніж 2-камерний, звичайний.

Близько половини ціни пластикового вікна доводиться на склопакет. Тому до їх вибору варто підходити відповідально. Порівняти і дізнатися всі деталі про склопакети в аспекті енергозбереження ви можете у консультантів «Люкс вікна».

Захист від вуличного шуму – актуальне питання для жителів великих міст. Виробники пластикових вікон приділяють підвищену увагу питанням звукоізоляції пропонованих конструкцій. Перевірений спосіб поліпшення шумоізоляційних властивостей – використання 2-камерних склопакетів з різною відстанню між стеклами. Також можуть використовуватися і скла різної товщини, причому саме товсте необхідно зробити зовнішнім (розмістити з боку вулиці).

Впливає на акустичний комфорт і профільна система. Чим вище монтажна глибина, більше камер і товщі стінки профілю, тим краще звукоізоляція вікна. Комплексний підхід до задачі захисту від шуму актуальне при склінні спалень і дитячих кімнат. Тут необхідно вжити всіх заходів, щоб створити ефективну перешкоду для поширення звукової хвилі.

Якщо питання звукоізоляції відіграють першорядну роль, повідомте про це нашим представникам, які підберуть відповідні віконні конструкції.

На рівень шумо- і теплоізоляції серйозний вплив надає не тільки профіль і склопакет. Практично всі елементи вікна важливі. Також критична роль і кваліфікованого монтажу, який визначає і інші експлуатаційні властивості – довговічність і надійність.

Серйозні помилки при установці пластикового вікна вирішити вкрай складно: найчастіше рішенням стає повна переробка. Припустимо, загальний перекіс профілю тягне за собою зниження герметичності, погіршує захист від шуму, створює додаткові втрати тепла, навіть якщо обрана комплектація передбачає найвищі показники.

Що впливає на тепло- і звукоізоляцію віконного профілю:

 • Кількість камер профільної системи. Перші профілі були однокамерними, але потім виробники прийшли до висновку, що чим більше повітряних секцій всередині, тим краще виріб чинить опір втрат тепла, а значить краще енергоефективність. У південних областях України цілком достатньо профілів з трьома камерами, а от мешканцям інших регіонів країни краще вибирати 5-камерні системи.
 • Монтажна (конструктивна) глибина. Вона визначає розміри профілів, а також допустиму товщину склопакета. Так, 3-камерні профілі мають глибину близько 60 мм, що дозволяє встановлювати склопакети до 32 мм. А от системи на 5 камер вже більше (70 см) і товщина склопакета може бути 40 мм. Ці аспекти прямо впливають на звуко – і теплоізоляцію.
 • Наявність армування. Металева арматура всередині профілю забезпечує додаткову жорсткість конструкції. В той же час метал не повинен торкатися стінок профілю, щоб не страждали теплоізоляційні властивості профільної системи.

Необхідним параметрам відповідають профільні системи, які пропонує наша компанія – Rehau, WDS, Aluplast, Trocal і Openteck.Подробнее

Що впливає на тепло- і звукоізоляцію в склопакеті:

 • Чисельність стекол і їх товщина. Мінімальна кількість стекол в сучасних склопакетах – 2. Товщина – від 4 мм. Таке скло рекомендовано для внутрішньої частини склопакета, а от ззовні (з боку вулиці) можна встановити і 6-міліметрові, а також скла триплекс (трьохшарові) та енергозберігаючі, які дають додатковий захист від шуму і збільшують теплоізоляцію.
 • Кількість камер. У більшості випадків достатньо 2-камерного склопакета (3 скла і два межстекольных простору з повітрям). В особливих випадках можна розглянути купівлю 3-камерного, а в цілях економії (але, як правило, на шкоду енергозбереження та шумоізоляції) – 1-камерного.
 • Відстань між стеклами. Теплоізоляція зростає пропорційно збільшенню загальної товщини склопакета. Вона може досягати 46 мм. Ще більше зростання, як правило, не виправданий. На звукоізоляцію впливає не тільки ширина, але і відстань між стеклами. Якщо воно різне, то звукова хвиля буде затухати краще.
 • Наповнення камер. Щільність інертних газів (аргону та криптону) вище, ніж повітря, отже, і теплопровідність у них нижче.
 • герметики Застосовуються при виготовленні склопакета. Якісні матеріали забезпечать збереження герметичності камер протягом тривалого періоду експлуатації.
 • Чисельність стекол і їх товщина. Мінімальна кількість стекол в сучасних склопакетах – 2. Товщина – від 4 мм. Таке скло рекомендовано для внутрішньої частини склопакета, а від зовні (з боку вулиці) можна встановити і 6-міліметрові, а також скла триплекс (тришарові) і енергозберігаючі, які дають додатковий захист від шуму і збільшують теплоізоляцію.
 • кількість камер. У більшості випадків достатня 2-камерного склопакета (3 скла і два між листами скла з повітрям). В особливих випадках можна розглянути купівлю 3-камерного, а в цілях економії (альо, як правило, на шкоду енергозбереження та шумоізоляції) – 1-камерного.
 • Відстань між стеклами. Теплоізоляція зростає пропорційно збільшенню загальної товщини склопакета. Вона може досягати 46 мм. Ще більше зростання, як правило, не виправданий. На звукоізоляцію впливає не тільки ширина, альо і відстань між стеклами. Якщо воно різне, то звукова хвиля буде затухати краще.
 • Наповнення камер. Щільність інертних газів (аргону і криптону) вище, ніж повітря, отже, і теплопровідність у них нижче.
 • Застосовувані герметики при виготовленні склопакета. Якісні матеріали забезпечать збереження герметичності камер протягом тривалого періоду експлуатації.

Безпека житла або офісу тісно пов’язана з вікнами, які є одним з найпопулярніших місць для несанкціонованого проникнення. Вибір зловмисників невипадковий, оскільки двері часто броньовані, замки складні для злому. Вікна ж на 80-85% складаються зі скла, а воно більш крихке. Сучасні металопластикові вікна можуть бути більш безпечними, якщо приділити взломозащіте особливу увагу. Зробити це настійно рекомендується мешканцям перших і верхніх поверхів.


Як зробити вікна безпечніше?

Використовувати противовзломную фурнітуру. Компанія «Люкс вікна» рекомендує використовувати вироби європейських марок Maco і Roto. У їхньому асортименті є спеціальні захищені цапфи з запірними планками.

Три класи противовзломной захисту відповідно до стандартів EN-V 1627-3 і AhS:

 • Перший клас – забезпечує захист від ударів рукою або ногою;
 • Другий клас – захищає від застосування простих підручних інструментів, в тому числі плоскогубців і / або викруток.
 • третій клас – дає посилений захист і не дозволяє швидко розкрити вікно з використанням монтування або лома.

Якраз найвищого третього класу противовзломной захисту і відповідають спеціальні грибоподібні цапфи, рекомендовані для застосування в квартирах на перших і / або останніх поверхах.


Двокамерний склопакет.

Встановити посилене скло з підвищеною міцністю. В якості можливих варіантів варто розглянути такі:

 • тришарові скла триплекс, які з’єднуються полімерними речовинами. В результаті при сильному ударі воно тріскається, але осколки не розлітаються, а залишаються на місці, що ускладнює проникнення;
 • загартовані скла. Це продукт, який найкраще за рахунок температурної обробки отримує додаткову механічну міцність, в 5-6 разів перевищує показники звичайного скла;
 • флоат-скло. Це ще один різновид Протизломна вироби, яке створюється за особливою технологією. Розігріта рідка стекломасса наноситься в спеціальну ванну, на дні якої знаходиться розплавлене олово. Потім виріб знімають і отжигают в печі, після охолоджують і формують.
 • Вибір 2-камерних склопакетів. Вони міцніше і безпечніше, ніж однокамерні. До того ж при зломі створюють більше шуму, оскільки необхідно розбивати більше стекол.
 • Використання захисних ролет. Більш естетична і сучасна альтернатива металевим ґратам. Ролети застосовують як в приватних будинках і квартирах, так і в офісах і магазинах. Вони складаються з алюмінієвих ламелей, відкрити і зламати які істотно складніше, ніж розбити скло. Управляти системою ролет можна вручну або з пульта. Компанія «Люкс вікна» пропонує на вибір вироби коричневого і білого кольору.

З цією послугою купують