Сьогодні на ринку скління гарантія на пластикові вікна і відповідне сервісне обслуговування – це додаткове підтвердження якості продукції та порядності компанії-виробника (установника). «Люкс Вікна» піклується про своїх клієнтів, тому пропонує не тільки безкоштовні консультації та виїзд замірника на об’єкт, але і сервіс протягом терміну дії гарантійних зобов’язань.

Якщо ви замовляєте віконні конструкції у нас, а також довіряєте нам їх доставку і установку, то гарантія на вікна і всі виконані роботи становить 7 років. Що це означає для покупця? Протягом цього терміну ви можете не переживати про справність і безперебій в роботі, а регулювання і ремонт віконних конструкцій при необхідності ми виконаємо безкоштовно. Винятком в даному випадку виступають лише механічні пошкодження і / або фізичний знос, який стався через порушення рекомендацій по експлуатації вікон.

Чому у нас 7-річна гарантія?

«Люкс Вікна» є безпосереднім виробником металопластикових віконних конструкцій. Ми велика компанія з більш ніж 20-річним досвідом присутності на столичному ринку. Ми співпрацюємо з перевіреними компаніями, підтвердженням чому виступають численні сертифікати відповідності та інші документи.

Іншими словами, ми впевнені в наших партнерах, використовуваному автоматизованому обладнанні, наших кадрах, які здійснюють контроль якості на заводі і монтаж на об’єктах. Як результат, «Люкс Вікна» не сумнівається в експлуатаційних властивостях своєї продукції, а підтвердженням цьому виступає гарантія на ПВХ-вікна на 7 років.

На що поширюються наші гарантійні зобов’язання?

ПВХ-вікна – це конструкції, які складаються з профільної системисклопакета і фурнітури. Наша 7-річна гарантія поширюється на всі ці елементи, а не тільки на профіль. Ми не використовуємо низькоякісну фурнітуру і / або склопакети, на які виробники дають гарантію до року, звідси і 7 років, а не в рази менше.

Важливою гарантійною умовою виступає монтаж, виконаний нашими фахівцями. Так ми будемо впевнені, що збій в роботі, перекіс або інші дефекти викликані браком і / або помилками, допущеними установниками, а не виникли з вашої вини.

Безкоштовне гарантійне обслуговування здійснюється в період дії 7-річної гарантії на вікна. Протягом цього періоду часу наші майстри здійснюють регулювання, змащування і ремонт фурнітури, безкоштовно змінюють браковані склопакети (наприклад, розгерметизувався) і т.д.

Але гарантійні зобов’язання не поширюються на:

  • розбиття скла;
  • механічні пошкодження фурнітури;
  • вм’ятини та інші дефекти на профілі, включаючи термічні плями і т.д.

Якщо гарантія на пластикові вікна минула або ж ви замовляли віконні конструкції не у нас, то можете викликати наших майстрів для післягарантійного обслуговування: чищення, змащення, регулювання, ремонту і т.д. Фахівці працюють без вихідних: у суботу та неділю за скороченим графіком. Уточнюйте всі деталі за телефонами або онлайн.


Працюємо 6 днів на тиждень,
в будні дні з 9:00 до 18:00
в суботу з 10:00 до 16:00
в неділю вихідний

Телефонуйте нам або приходьте в шоурум за адресою:
м.Київ, вул. Дніпровська набережна 17, корп.З

Завжди до ваших послуг наші консультанти і замірники.

Чекаємо Ваших дзвінків!