Види зенітних ліхтарів

точковий зенітний ліхтар

Точковий зенітний ліхтар

Зенітні ліхтарі точкового типу можуть мати форму прямокутника, бані або піраміди. Призначені для освітлення конкретних ділянок у приміщеннях і можуть мати відкриваючі стулки. Усі конструкції проектуються індивідуально, враховуючи специфіку приміщення, функції та вимоги замовника.

Стрічковий зенітний ліхтар

Стрічкові
Стрічкові ліхтарі – це великі засклені ділянки даху, які можуть мати різні форми: прямокутні, пірамідальні або арочні. Відрізняються високою світлопропускною здатністю та може бути доповнена сонцезахисною плівкою для захисту від прямих сонячних променів.

Типи кострукцій

Плоскі односхилі

Двосхилі

Багатосхильні пірамідальні

Арочні

Куполоподібні

Зенітні ліхтарі під ключ

Наша команда фахівців виконує проєктування, виробництво, монтаж та обслуговування зенітних ліхтарів будь-яких типів у Києві та київській області. Кожний проєкт – це індивідуальний підхід з увагою до кожної деталі та побажать клієнта.

зенітні ліхтарі
зенітні ліхтарі

Будь-який колір під ваш інтер’єр чи фасад будівлі

Більше 200 кольорів

за системою RAL з різними типами покриття: глянцевим, матовим або структурним

палітра кольорів
палітра кольорів
палітра кольорів
палітра кольорів
палітра кольорів
Вартість проєкту зенітного ліхтаря
Замовити прорахунок

Комплектація та опції

Профіль

Склопакети

Фурнітура

Автоматика

m10800 профіль

Каркас зенітних ліхтарів складається з алюмінієвого профілю. Його технічні характеристики допомагають зібрати конструкцію будь-якої складності та форми.

Заповнення виконується зі склопакетів із загартованим склом, або триплекс, а також із властивостями з мультифункціональності і тоновання.

фурнітура зенітного ліхтаря

На стулки зенітного ліхтаря необхідно встановлювати тільки якісну і надійну фурнітуру. Механізми відкривань, ручні чи атоматичні підбираються на етапі проєктування, з урахуванням усіх технічних характеристик проєкту та вимог замовника.

автоматика зенітних ліхтарів

Для торгових центрів та промислових приміщень актуальне питання автоматизованих вентиляційних систем з використанням таймера або спеціальних датчиків зміни погодних умов