Жалюзі на вікна – практичний, зручний в експлуатації і доступний за ціною спосіб декору віконного отвору і забезпечення захисту від сонячних променів або сторонніх поглядів. Якщо раніше вони вважалися виключно офісним рішенням, то сьогодні все частіше використовуються в квартирах і приватних будинках. Адже якщо купити жалюзі або їх родинний рулонний аналог (ролети), то можна розраховувати на легкість в експлуатації і простий догляд на тлі традиційних тканинних штор.

Якщо вам потрібні якісні жалюзі в Києві, звертайтеся в компанію «Люкс вікна». Ми пропонуємо як горизонтальні, так і вертикальні моделі з різних матеріалів, допоможемо підібрати оптимальний варіант з точки зору естетики, експлуатаційних властивостей і вартості.
  

Горизонтальні жалюзі

горизонтальные жалюзи

Такі вироби припускають наявність горизонтальних рейок (стрічок), які можуть виконуватися з різних матеріалів, в тому числі алюмінію, бамбука або деревини. Наша компанія пропонує самий практичний варіант – алюмінієві горизонтальні жалюзі, ціна яких найбільш оптимальна.

Алюмінієві рейки покриті емаллю, їх товщина може становити 25 або 16 мм. Зручне управління забезпечує практичний механізм, який відповідає як за поворот стрічок, так і за підйом / опускання всього полотна.

Догляд за алюмінієвими жалюзями досить простий: вони знімаються з карниза, після чого можуть бути промиті під проточною або в мильній теплій воді.

жалюзи вертикальные

Жалюзі вертикальні

Такі вироби відрізняються тим, що мають вертикальні ламелі. Вони пов’язані один з одним (як правило, ланцюжками), що забезпечує зручність управління. Ширина ламелей зазвичай становить 127 або 89 мм. Наша компанія пропонує вертикальні жалюзі на вікна, які зроблені з тканини. Вони відрізняються демократичною ціною і зручністю в експлуатації.

Так, тканинні ламелі роблять з поліестеру. Матеріал просочується складами, які мають пиловідштовхуючими властивостями. В результаті очищати жалюзі можна або звичайною ганчіркою, або за допомогою пилососа. При сильному забрудненні можна здати тканину в хімчистку або ж самостійно очистити, застосовуючи спеціальні засоби для чищення.

Вертикальні жалюзі можуть управлятися механічно або ж автоматично. Є можливість як зрушити полотно вправо або вліво (також зустрічаються моделі, що розсуваються в обидві сторони), так і змінювати положення ламелей щодо площини вікна для регулювання проникнення світла.

Основні причини купити жалюзі на вікна

жалюзи горизонтальные

Жалюзі приваблюють не тільки демократичною вартістю і зручністю в експлуатації. Ось ще кілька причин замовити ці вироби у нас:

  1. Гнучкі регулювання світлопропускання.
  2. Широке різноманітність варіантів. У випадку з горизонтальними моделями можна вибирати різні кольори, а для тканинних вертикальних ламелей доступний величезний асортимент тканин і за кольором, і за щільністю.
  3. Варіативність використання. Встановити жалюзі можна не тільки на вікна в квартирі або будинку, але і на балкони і лоджії, офісні перегородки та т.д.
  4. Ефективний захист від сонячних променів. У закритому вигляді запропоновані нашою компанією жалюзі в Києві є якісною перешкодою для ультрафіолету. В результаті ви захистите обробку, меблі та інші предмети декору від вигорання.