Звичайними металопластиковими вікнами в наш час нікого не здивуєш. Ця частина інтер’єру стала буденною і навіть встигла набриднути. Тут виробники і взялися за розробку нових нестандартних конструкцій і дизайнерських рішень. Як правило, нестандартні вікна вибирають клієнти, які серйозно підійшли до оформлення своєї квартири і мають хороший смак. За допомогою цікавої форми або кольору вікна можна доповнити і прикрасити будь-яке приміщення. Ваші гості безсумнівно залишаться під враженням, адже у переважної більшості людей стоять стандартні пластикові вікна. Пропонуємо ознайомитися з основними видами пластикових вікон, які відрізняються від стандартних конструкцій.

1)Арочні вікна

Нестандартные окно фото 2

Такі пластикові вікна роблять під замовлення. Вони виглядають вишукано, особливо в поєднанні з іншими формами. Як відомо, раніше арочні вікна робили глухими, однак зараз виробники пропонують відкриваються моделі. Ви навіть можете вибрати, під яким кутом вікна будуть відкриватися на провітрювання.

Найбільш поширена модель арочних вікон – правильна арка. Вона відрізняється своїми пропорціями. У правильно висота арки в два рази більше ширини виробу. Розрізняють також підковоподібні арки (мавританські). Ці арки вважаються елементом ісламської архітектури, однак часто використовуються і в нашій країні завдяки незвичайному вигляду і своїй красі. Стрілчасті арки виглядають як фігура з двох напівкруглих пересічних арок. Такі арки зустрічалися в готичній архітектурі. Існує ще близько десятка видів арочних вікон, які можна легко виготовити під замовлення.

2) Трикутні вікна

Трикутні вікна переважно замовляють замість арочних. Їх рідко встановлюють в якості основного вікна. Найчастіше їх використовують в приватних будинках, де є гостроверхий дах. Також трикутні вікна можна зустріти на мансардних поверхах. Функціональність даних вікон нічим не обмежена. Вони можуть бути глухими, а можуть відкриватися. Варто відзначити, що трикутні вікна можливо виготовити, якщо кут не менше 32 градусів. В іншому випадку просто не вдасться зварити ПВХ-профіль.

3) Круглі вікна

Нестандартные окно фото 1

Круглі вікна надають особливий шарм приміщенню. В уяві відразу виникає щось незвичайне і неординарне. Такі вікна часто встановлюють всередині приміщення. Наприклад, у ванні або басейні. Дана конструкція найчастіше глуха. 

Якщо ви готові до максимально нестандартних рішень інтер’єру можна замовити круглі вікна – «ілюмінатори».

Варто відзначити, що для всіх перерахованих вище видів віконних конструкцій існують свої обмеження. Вся справа в тому, що профіль не можливо зігнути на більший кут, інакше він просто зламається. Вибираючи арочні або круглі вікна, звертайте увагу на процес виробництва. Бажано, щоб конструкцію виготовляли по мокрому методу. У цьому випадку ризик поломки профілю буде мінімальним.

4) Панорамні вікна

Такі вікна мають великі розміри і встановлюються від підлоги до стелі. Їх ще називають французькими вікнами. Панорамні вікна можуть займати всю стіну і мати різні форми. Пластикові конструкції таких розмірів мають велику вагу. Для них застосовують розсувний спосіб відкривання або вбудовуються двері. Такі вікна відмінно підходять для приміщень, з яких відкривається гарний вигляд.

5) Еркерні вікна

Еркерні вікна являють собою конструкції з кількох пластикових вікон, сполучених під кутом. Кріпляться вікна за допомогою еркерний трубки. Такі конструкції дуже підходять для скління балконів або облаштування веранд. Виглядають вони дуже багато і незвично. Звичайно ж, такий вид скління буде коштувати чималих грошей.

Варто відзначити, що для нестандартних конструкцій дуже важливо правильно підібрати ПВХ-профіль і фурнітуру. Зазвичай всі матеріали і комплектуючі підбирають з допомогою креслення, що містить точні виміри. Залежно від використовуваних матеріалів буде збільшуватися і вартість таких конструкцій. Більшість виробників обіцяють виготовити будь-який вид нестандартного вікна протягом двох тижнів.

Крім нестандартних форм вікон існує також різноманітність колірних рішень. В даний момент на ринку пластикових вікон пропонують ламінацію вікон. Ламінація «в масі» являє собою виробництво всього ПВХ-профілю з темного пластику. Також існує ламінація за допомогою плівки. Такий метод надає клієнтові широкий вибір, так як колірні рішення практично не обмежені. Ламінація може бути двостороннім або одностороннім.

Деякі виробники можуть запропонувати вам прикраса і декорування вікон з допомогою шпросів (декоративні палітурки для склопакетів). Особливо поширені шпроси золотистого і сріблястого кольору.

Як бачите,  вибір нестандартних рішень для вашого житла величезний. Наша компанія Люкс вікна готова надати вам для ознайомлення широкий асортимент незвичайних пластикових вікон, які можуть стати родзинкою вашого інтер’єру.