Що таке французький балкон. Фото – приклади:

ОСОБЛИВОСТІ ФРАНЦУЗЬКОЇ БАЛКОНА

Панорамне скління перетворилося в справжній модний тренд оформлення фасадів. Французький балкон або засклені від підлоги до стелі лоджія обов’язково є практично в кожному багатоповерховому будинку. Вони відразу ж впадають в очі і цікаві все більшого числа потенційних замовників. Виконати такий варіант скління в Києві готова компанія «Люкс вікна». Ми виконуємо теплий і холодний варіант французького балкона, підбираємо відповідні профільні системи і склопакети для ваших цілей, даємо гарантію 7 років на конструкцію і виконані роботи.

французький Балкон: що це і в чому його особливості У терміна «французький балкон» є два визначення. Одне класичне, а інше – сучасне. У традиційному, що минає своїми витоками до Франції, поданні це швидше віконна конструкція зі скляними дверима додатково оснащена

кованими огорожами з боку фасадної стіни. Як такого балконного простору тут не передбачається. Просто внутрішньо за рахунок панорамного скління проникає більше світла, а двері дозволяють ефективно і безпечно провітрити приміщення. 

Сучасний французький балкон відрізняється від класичного тим, що остекляется власне навісна частина плити або лоджія. На світлопрозорі конструкції припадають і боковини, і нижня частина, яку в звичайному випадку закриває цегляний, бетонна або інший парапет.

Обмеження для установки

Французьке скління передбачає додаткові навантаження на балконну плиту (вага металопластикової конструкції збільшується). У зв’язку з цим попередньо потрібно оцінити стан підстави балкона. На його підставі наші фахівці визначать, чи можливий такий вид ремонту, потрібне додаткове посилення плити.

Стан балкона прямо впливає на вибір комплектуючих, зокрема склопакета. Двокамерний варіант відрізняється більшою вагою, тому на старих об’єктах від нього іноді доводиться відмовлятися на користь однокамерного аналога. Різницю в теплоізоляції частково можна нівелювати за рахунок застосування енергозберігаючих стекол, заповнення камери інертним газом і т. д.

В якості профілю для французького балкона оптимально підходять 5-камерні рішення з підсилюють додатковими елементами, які здатні чинити опір високим вітровим навантаженням.