Що таке французький балкон. Фото – приклади:

ОСОБЛИВОСТІ ФРАНЦУЗЬКОЇ БАЛКОНА

Панорамне скління перетворилося в справжній модний тренд оформлення фасадів. Французький балкон або засклені від підлоги до стелі лоджія обов’язково є практично в кожному багатоповерховому будинку. Вони відразу ж впадають в очі і цікаві все більшого числа потенційних замовників. Виконати такий варіант скління в Києві готова компанія «Люкс вікна». Ми виконуємо теплий і холодний варіант французького балкона, підбираємо відповідні профільні системи і склопакети для ваших цілей, даємо гарантію 7 років на конструкцію і виконані роботи.

французький Балкон: що це і в чому його особливості У терміна «французький балкон» є два визначення. Одне класичне, а інше – сучасне. У традиційному, що минає своїми витоками до Франції, поданні це швидше віконна конструкція зі скляними дверима додатково оснащена

кованими огорожами з боку фасадної стіни. Як такого балконного простору тут не передбачається. Просто внутрішньо за рахунок панорамного скління проникає більше світла, а двері дозволяють ефективно і безпечно провітрити приміщення. 

Сучасний французький балкон відрізняється від класичного тим, що остекляется власне навісна частина плити або лоджія. На світлопрозорі конструкції припадають і боковини, і нижня частина, яку в звичайному випадку закриває цегляний, бетонна або інший парапет.

Важливо знати

Переваги французького скління 

Французький балкон у Києві невипадково в тренді. У нього є чимало переваг, у тому числі:

  • Створення ексклюзивного панорамного скління з ефектною оглядовістю в
  • багатоповерхових будівлях. 2. Забезпечення додаткового припливу світла за рахунок розширення світлопрозорих
  • конструкцій. 3. Візуальне розширення простору і різні варіанти декорування. У нижній частині замість прозорих стекол можна встановити матові або розмістити сендвіч-панелі. 4. Висока швидкість реалізації благоустрою та відсутність зварювальних робіт. Сам
  • монтаж займає один день.
  • широкі можливості економії. Потрібно розуміти, що сам французький балкон ціна вище, ніж на традиційне засклення. Але в подальшому немає витрат на внутрішню обробку, обшивку профнастилом або сайдингом зовні, утеплення зовні або зсередини і т. д.

Недоліки французького балкона 

Панорамний варіант скління має і певні мінуси. До них відноситься:

  • відсутність підвіконня (правда, на балконах його і так не завжди облаштовують);
  • частково втрачається приватність, якщо в нижній частині вікна також прозоре;
  • на сонячній стороні влітку балкон сильно нагрівається, а взимку, як правило, має потребу в додатковому обігріві (проблему нагріву можна вирішити за рахунок вибору правильних склопакетів багатофункціональних або тонованих);
  • миття балконних стекол стає більш трудомісткою процедурою;
  • є різниця в ціні з звичайним склом, але вона, як вже зазначено, компенсується подальшим економією. Незважаючи на наявні недоліки, про французьких балконах відгуки переважно позитивні, так що попит на них продовжує зростати.

Обмеження для установки

Французьке засклення передбачає додаткові навантаження на балконну плиту (вага металопластикової конструкції збільшується). У зв’язку з цим попередньо потрібно оцінити стан підстави балкона. На його підставі наші фахівці визначать, чи можливий такий вид ремонту, потрібне додаткове посилення плити.

Стан балкона прямо впливає на вибір комплектуючих, зокрема склопакета. Двокамерний варіант відрізняється більшою вагою, тому на старих об’єктах від нього іноді доводиться відмовлятися на користь однокамерного аналога. Різницю в теплоізоляції частково можна нівелювати за рахунок застосування енергозберігаючих стекол, заповнення камери інертним газом і т. д.

В якості профілю для французького балкона оптимально підходять 5-камерні рішення з підсилюють додатковими елементами, які здатні чинити опір високим вітровим навантаженням.