Енергозберігаючі вікна та двері

Одним з переваг сучасних металопластикових вікон є підвищені на тлі аналогів теплоізоляційні властивості. За рахунок цього вони покращують мікроклімат як взимку (зберігають більше тепла), так і влітку (не впускають нагріте вуличне повітря). Але не всі знають, що ПВХ-скління може допомогти заощадити гроші. Все, що для цього потрібно – енергозберігаючі вікна. Вони відрізняються ще більш високими показниками опору втрат тепла, завдяки чому ви зможете витрачати менше коштів на обігрів взимку і кондиціонування влітку.

Компанія «Люкс вікна» спеціалізується на виробництві металопластикових вікон в Києві. Ми комплексно підходимо до завдань енергозбереження, тому пропонуємо нашим клієнтам не тільки висококласні енергозберігаючі склопакети, а й найкращі профільні системи з точки зору теплоізоляції. А ще ми робимо теплий монтаж. І все це за найкращими цінами в Києві та на найвигідніших умовах, в тому числі в розстрочку до 10 місяців без відсотків і обов’язкового першого внеску.

Де потрібні енергозберігаючі вікна?

Високі теплоізоляційні властивості необхідні в будь-якому житловому приміщенні, адже це запорука комфортного мікроклімату в будь-яку пору року. Особливо актуальні склопакети енергозберігаючі та «теплі» профільні системи при:

  • установці вікон і дверей в об’єктах з автономними системами опалення і / або індивідуальними приладами обліку тепла. У цю категорію входить більшість приватних житлових будівництв і квартири в багатьох новобудовах.
  • склінні лоджій і балконів, які або приєднуються до суміжній кімнаті, або перетворюються в робочий кабінет, зону відпочинку і т.д .;
  • заміні віконних конструкцій в будинках старої споруди, де якість централізованого опалення залишає бажати кращого. Показовий приклад – квартири на останніх поверхах багатоповерхівок з нижньою подачею тепла.

Не тільки енергозберігаючі склопакети, а й «теплі» профілі

Основою енергозбереження є склопакет, адже на нього припадає близько 85% всієї площі скління. Для підвищення теплоізоляційних властивостей насамперед рекомендується укомплектувати його хоча б одним енергозберігаючим склом. На відміну від звичайного на нього наноситься напилення іонів срібла, які знижують втрати тепла, не пропускаючи повітря з вулиці. Енергозберігаючі скла ще називають нізкоеміссионнимі.

Крім спеціальних стекол склопакети енергозберігаючі передбачають наступне:

  • дві камери – норма для житлових приміщень в умовах українського клімату;
  • велику загальну товщину (близько 40 мм і більше), що крім теплоізоляції підвищує і захист від вуличного шуму;
  • використання інертного газу (аргону) для заповнення камер. Він на відміну від повітря володіє більш щільною молекулярною структурою і теж сприяє зниженню втрат тепла.

Крім енергозберігаючих склопакетів ми рекомендуємо укомплектувати вікна висококласними профілями. Називатися «теплими» можуть профільні системи з монтажною глибиною від 70 мм і числом камер не менше 5 (припустимо, Rehau Ecosol 70). Вони самі не стануть «вузьким місцем» в забезпеченні комфортного мікроклімату, плюс дозволять встановити склопакети більшої товщини (від 40 мм).

Доповнити таку комплектацію варто висококласної фурнітурою, а також замовити в нашій компанії не звичайний, а теплий монтаж. Додаткова герметизація зазору між рамою і стіною захистить монтажну піну від руйнування та підвищить теплоізоляційні властивості віконної конструкції і отвору в цілому.

Чи дійсно енергозберігаючі вікна вигідні?

Віконні конструкції з енергозберігаючими склопакетами і теплими профілями коштують дорожче, ніж звичайні. Але таке вкладення все одно вигідно, адже ви зможете економити на кондиціонуванні і опаленні, якщо використовуються індивідуальні системи обігріву.

За рік одне вікно знизить витрати в середньому на 350 грн. (При нинішніх цінах на газ і електроенергію). І якщо в приватному будинку їх 10 штук, то сумарна економія сягне 3500 грн. Це не тільки окупить різницю в ціні на тлі звичайних вікон, але і принесе додаткові дивіденди.

При відсутності автономного опалення та індивідуальних приладів обліку тепла, енергозберігаючі вікна дозволять не використовувати додатковий обігрів в найхолодніші зимові дні. Якщо зазвичай за рік електричні обігрівачі використовуються близько 30 днів, то економія складе приблизно 450-500 грн.

А ще вони гарантують комфортний мікроклімат і захист від застуд, дозволять уникнути таких проблем, як поява конденсату на стеклах і утворення цвілі.

Економте розумно – звертайтеся до нас прямо зараз!