Тоновані вікна

Часом кімната розташована таким чином, що більшу частину дня в неї потрапляє велика кількість сонячного світла. Це не тільки відволікає і дратує (особливо якщо це офісна будівля), але іноді навіть призводить до перегріву, а предмети з часом вигорають. Про який тут комфорт може йти мова?

Про шкідливість УФ-променів йдеться давно і багато. Тоновані стекла здатні захистити від нав’язливих шкідників, зберігаючи доступ денного світла в приміщення.

Незаперечною перевагою є і те, що тоноване скло набагато стійкіше до пошкоджень ніж звичайне. У разі порушення його цілісності осколки не посипляться на голову людям, а зафіксуються на цій самій плівці, яка виконує серйозну захисну функцію.

Тонування скла має варіанти:

  • Тонування в масі
Тонировка фото 3

Фарбувальна речовина додається прямо в скляну масу при його виготовленні. Захист від ультрафіолетових променів забезпечена, при тому, що світло буде безперешкодно заходити в приміщення. Відсоток світлопропускання і особливості установки (де доречно, де краще не тонувати скла) обговорюється заздалегідь з консультантами компанії. Є вибір з кількох кольорів для тонування стекол;

  • Тонування з використанням полімерної плівки
Тонировка фото 2

Плівка герметично приклеюється до поверхні скла, забезпечуючи описані раніше функції і тільки після цього тоноване скло поміщається в металопластиковий профіль. Плівка фіксується всередину щодо повітряної камери, так вона прослужить набагато довше.

Плівка для тонування:

  • З затемнюючим ефектом ефектом: забезпечує затемнення в приміщенні обраної інтенсивності. Захищає від УФ променів;
  • Дзеркальна плівка: крім основної функції забезпечує конфіденційність. Люди всередині будівлі бачать, що відбувається зовні, а стоячі зовні не можуть бачити те, що відбувається всередині приміщення.
  • Матова плівка: розроблена для повного виключення прозорості скла.
    Плівки можна комбінувати в залежності від того, які переваги, початкові цілі використання у клієнтів. Тоновані вікна доречні не тільки в офісних приміщеннях, нерідко їх використовують в кафе, ресторанах, на лоджіях / балконах, вікнах в коридорах і т.д.

Компанія Люкс Вікна надає сертифікати і гарантії на всі матеріали і виконані роботи. Консультанти готові відповісти на всі додаткові питання з тонування вікон. Телефонуйте!