Підвіконня ДАНКЕ

Подоконники фото 1

Чому вам варто вибрати саме підвіконня торгової марки Данке?

По-перше, за поверхнею цих підвіконь дуже легко і просто доглядати.

По-друге, вона глянцева і має стійкість до подряпин.

По-третє, підвіконня ДАНКЕ стійкі до перепадів температур, особливо до високих. Так що навіть якщо ви курите, можете бути спокійні – запалена сигарета, випадково загублена на підвіконні, не зашкодить його поверхню.

По-четверте, ви можете вибрати декор на свій смак, виробник пропонує як класичний білий пластик за найдоступнішою ціною, так і дорогі матеріали – дерево і мармур.

По-п’яте, завдяки запатентованій конструкції підвіконня, ви можете не хвилюватися за його міцність при тому, що саме підвіконня важить зовсім небагато.

По-шосте, декори, які пропонує ДАНКЕ, не мають аналогів, тому підвіконня даного бренду крім своїх основних функцій виступають цілком самостійними дизайнерськими рішеннями.

Підвіконня OpenTeck

Подоконники фото 2

Якими перевагами володіють підвіконня від компанії OpenTeck?

По-перше, вони доступні за ціною.

По-друге, вони надійні в експлуатації.

По-третє, їх виготовляють з екологічно чистих матеріалів.

По-четверте, підвіконня OpenTeck не бояться вологи і вогнестійкі. Таким чином, ви можете сміливо використовувати їх в тих приміщеннях, де рівень вологості і повітря дуже високий (ванна кімната, басейн і т.д.)

По-п’яте, підвіконня дуже довговічні і ударостійкі, за ними легко доглядати, вони не піддаються процесам ржавіння і гниття. 

По-шосте, їх поверхню обробляють плівкою, яка робить її стійкою перед механічними діями, ніяких подряпин, вм’ятин і плям.

Підвіконня Werzalit

Подоконники фото 3

Чому вам варто звернути увагу на підвіконня Werzalit?

По-перше, вони мають такі винятковіми якості, як висока стійкість не тільки до механічних, але і погодних впливів. Вони не бояться вологи, морозу і дуже міцні. По-друге, вишуканий дизайн дозволяє цим підвіконням стати повноцінним дизайнерським рішенням в інтер’єрі.

По-третє, виробник заявляє про гарантії експлуатації строком на 25 років.

По-четверте, вони екологічно безпечні.

По-п’яте, випуск у вигляді цілісних монолітних плит забезпечує простоту в монтажі і обробці. Їх зрізи мають обробку в залежності від кольору декору.

По-шосте, підвіконня Werzalit невибагливі і дуже прості в догляді.

Пластикові підвіконня: переваги

Разом з ПВХ-вікнами найчастіше використовують підвіконня з пластику (полівінілхлориду). Така підвіконна дошка відмінно поєднується з металопластикових профілем. До того ж вона має привабливу вартість на тлі дерев’яних або кам’яних аналогів, характеризується високими експлуатаційними властивості. Також подібні вироби прості в установці і демонтаж, що вигідно відрізняє їх від бетонних.

Переваги пластикових підвіконь в Києві, купити які ви можете в «Люкс вікна»:

  • стійкість до механічних впливів (всередині передбачені спеціальні ребра жорсткості, які підвищують загальну міцність);
  • гладка і приємна на дотик поверхню, яка не схильна до подряпин і сколів. Для додаткового захисту на пластик нанесена спеціальна плівка;
  • протипожежна безпека. Підвіконні дошки з ПВХ при загорянні самі затухають на відміну від аналогів з дерева;
  • захист від ультрафіолету і збереження початкового кольору протягом усього періоду експлуатації;
  • невибагливість в обслуговуванні. Прибирання зводиться до видалення пилу або вологого протирання за допомогою ганчірки;
  • різноманіття кольорів і типів покриттів (можна створити відмінний тандем з будь-якими ламінованим вікнами).