Підготовчі роботи

Підготовка до встановлення вікон в Києві починається ще до приїзду монтажної бригади. Власникам квартири потрібно забезпечити вільний доступ до віконного отвору і убезпечити меблі та цінні речі від забруднень. Для цих цілей варто:

 • зняти штори і фіранки;
 • прибрати всі предмети з підвіконня;
 • тимчасово зняти килимові покриття або ж накрити їх, наприклад, поліетиленом або картоном;
 • по можливості відсунути меблі на відстань в півтора метра від вікна;
 • накрити цінні речі (меблі, техніку) поліетиленом, старими текстильними виробами і т.д.

Технологія монтажу пластикових вікон в першу чергу передбачає усунення старої віконної конструкції і підготовку отвору. В рамках цього етапу робіт, виконуваних професіоналами, відбувається наступне:

 • зняття глухих секцій і стулок;
 • демонтаж відливу і підвіконня;
 • видалення рами;
 • очищення віконного отвору від штукатурки і іншого сміття.
монтаж вікон

Установка пластикових вікон: основні етапи

 1. Виставлення короба (профілю без стекол і стулок) в отворі за рівнем із застосуванням монтажних клинів. Без цього встановлення металопластикових вікон може привести до нерівномірного розподілу навантажень і зниження довговічності конструкції.
 2. Фіксація віконного короба з використанням анкерних пластин. Необхідний правильний розрахунок числа точок кріплення (зазвичай крок не перевищує 70 см, з урахуванням обов’язкової фіксації рами в кутку отвору і поблизу імпоста).
 3. Монтаж відливу. Він фіксується із зовнішнього боку профілю на саморізи.
 4. Установка склопакетів в глухі секції і навішування стулок.
 5. Ущільнення монтажного шва. Найважливіший етап установки вікон ПВХ, що впливає на герметичність і теплоізоляційні властивості конструкції. Точки примикання отвору і профілю необхідно заповнити теплоізоляційним матеріалом, в ролі якого найчастіше використовується монтажна піна. Ретельне запінювання не вимагає великих витрат часу при наявності відповідного досвіду робіт.
 6. Захист монтажного шва. Додатково піну рекомендується захистити від негативних впливів як ззовні (ультрафіолетове випромінювання, перепади температур, волога, сильні морози), так і зсередини (наприклад, від пара). У зв’язку з цим, правильна установка пластикових вікон відповідно до вимог ГОСТу в обов’язковому порядку передбачає використання ПСУЛ-стрічок (для гідро- і пароізоляції, так званий Ілбрук-монтаж) з боку вулиці, а також пароізоляційні стрічки або акрилового герметика – всередині квартири. В якості альтернативи можуть застосовуватися лиштви та інші герметизуючі склади.
 7. Монтаж підвіконня. Він встановлюється після ущільнення монтажного шва. Монтаж проводиться на піну, цементний розчин або ж за допомогою спеціальних кріпильних елементів (скоб, консолей). По виступу в приміщення підвіконня не повинно повністю перекривати радіатори опалення: в іншому випадку взимку на склопакетах і профілі буде проступати конденсат.
 8. Перевірка і додаткові регулювання фурнітури, якщо такі потрібні.


У подібній послідовності виконується монтаж балконних рам і блоків. Складнішою в плані реалізації є установка мансардних вікон, яка передбачає використання опорних брусів, монтажних куточків, гідроізоляційного фартуху і т.д.

Монтаж фото 3

Чому треба довірити монтаж команді «Люкс вікна»?

Монтаж віконних конструкцій вимагає чималих компетенцій і професійного інструменту. Досвідчені фахівці нашої компанії відповідально підходять до своєї роботи, знають вимоги будівельних норм і ГОСТів, що гарантує високу якість і виключає ризик помилок, які призводять до продування, деформацій, передчасного виходу з ладу фурнітури і т.д.

Ще один плюс нашої установки вікон – ціна, яка порадує киян. Дізнайтеся подробиці прямо зараз.

ПлюсиМінуси
Гарантія якості: професійна установка забезпечує герметичність, тепло- і звукоізоляцію, а також довговічність конструкції.Залежність від графіка монтажників: потреба узгоджувати час приїзду монтажної бригади.
Дотримання технічних норм: досвідчені фахівці дотримуються державних будівельних норм і ДСТУ, що забезпечує відповідність вікон стандартам якості.Потреба в підготовці приміщення: власникам потрібно готувати місце для установки, забезпечуючи вільний доступ і захист меблів та речей.
Професійний інструмент та досвід: фахівці використовують спеціалізоване обладнання та мають необхідний досвід для виконання робіт на високому рівні.Обмежений вибір виконавців: іноді вибір професійних монтажників може бути обмежений, особливо в невеликих містах або районних центрах.
Економія часу та зусиль: замовлення установки вікон в компанії знімає з власника турботу про процес установки і забезпечує швидке виконання робіт.Необхідність додаткового догляду після монтажу: після установки може знадобитися додатковий догляд або обслуговування для підтримки стану вікон.