Отливы фото 2

Призначення відливів для вікон та специфіка монтажу

Віконні відливи – це конструктивний елемент будь-якого ПВХ-вікна (і не тільки), який встановлюється із зовнішнього боку будівлі і закриває нижній стик вікна і отвору, тим самим захищаючи монтажний шов від опадів, вологи, ультрафіолетового випромінювання. Щоб відливи для вікон виконували свою водовідвідну функцію, їх встановлюють з ухилом, в результаті вода сама стікає вниз і не затримується поблизу віконної конструкції і стін прорізу.

Якби вони були відсутні, то дощова вода накопичувалася б в нижній частині вікна. Крім того, монтажному шву і піні потрібен був би додатковий захист від вологи і ультрафіолету. Саме з цієї причини даний елемент комплектації є невід’ємним доповненням вікна. І не важливо, які саме варіанти встановлюються – дерев’яні або пластикові – відливи потрібні обов’язково.

А ось козирки, які виконують схожу роль, але знаходяться у верхній частині віконної конструкції, все ж є опціональним елементом (на балконах і лоджіях вони рекомендовані, а на вікна ставляться за бажанням).

Крім того відливи на вікна в Києві традиційно потрібні і з естетичних міркувань. Вони надають фасаду і віконних блоків завершений зовнішній вигляд, компенсуючи різницю в товщині між віконним профілем і прорізом.

Монтуються ці вироби до підвіконного профілю, як і підвіконня. Через це їх також іноді називають зовнішніми підвіконнями. Робоча поверхня виробу заводиться в спеціальний паз під віконну раму і потім кріпиться на саморізи.

З чого роблять сучасні відливи?

Відводячі воду вироби роблять з оцинкованої сталі, пластика, алюмінію. Інші матеріали майже не використовуються. Відливи пластикові характеризуються не найвищим рівнем міцності. До того ж під впливом ультрафіолету і інших атмосферних впливів він згодом стає крихким. Правда, відбувається це не швидко. Вироби з алюмінію ефектно виглядають, мають легку вагу, служать довго. Але на такі відливи ціна вище, ніж на аналоги.

Тому найпопулярнішим рішенням є вироби з оцинкованої сталі. Конструктивно це металева пластина, товщина якої не перевищує 0.5 мм. Вона покривається цинковим шаром, який виключає ймовірність розвитку корозійних процесів. На такі відливи на вікна ціна дійсно невисока. До інших особливостей оцинкованих моделей відноситься наступне:

  • високий рівень міцності;
  • довговічність;
  • універсальність в плані розмірів. Ширина може варіюватися від 90 до 400 мм, а довжина досягати 3,2 метра;
  • різні колірні рішення. Компанія «Люкс Вікна» пропонує як білі, так і коричневі моделі;
  • гарна шумоізоляція. Жорсткість оцинкованої сталі дозволяє гасити вібрації і шум від потрапляння крапель дощу або частинок граду;
  • простий догляд.

Наша компанія використовує саме оцинковані відливи, купити їх в Києві ви можете за найкращою ціною. Спеціальне антикорозійне покриття нанесено з двох сторін, що підвищує стійкість до вологи і опадів.