Якщо вам потрібна москітна сітка, купити в Києві її можна в компанії «Люкс вікна». Ми пропонуємо якісні аксесуари як для віконних, так і для дверних конструкцій, в тому числі штульпових (на весь проріз). У нашому асортименті представлені антімоскіткі з різними способами установки, включаючи пластикові тримачі або металеві засувки (z-образні кріплення anvis).

Проста, але ефективна конструкція

Сітка москітна – не єдиний спосіб боротьби з комарами, мухами та іншими настирливими комахами. Альтернатив досить багато, починаючи від фумігаторів та інших засобів з інсектицидами (хімією проти «кровососів») і закінчуючи вентиляторами або традиційним методом з газетою або журналом в руці. Але саме москітна сітка на вікні є доступним, простим, безпечним і екологічним, а головне ефективним засобом захисту від комах. Є у аксесуара і додаткові плюси, включаючи запобігання попадання в приміщення пуху, листя, великих частинок пилу та іншого сміття.

При такій великій кількості користі москітна сітка має досить просту конструкцію. В її основі – каркас, який робиться з алюмінію, пофарбованого в білий або інший колір (припустимо, коричневий під деревину). Для додання рамці прямокутної форми використовуються пластикові куточки. Всередині розташовується натягнуте полотно з сіткою, яка не заважає нормальному повітрообміну, але затримує поза житла пил і не дозволяє проникнути всередину комарам, жучкам, мухам. Як правило, полотно є полімерним і володіє вогнестійкими властивостями, що виключає, наприклад, загоряння через випадково потрапив недопалок сигарети.

Доповнюють конструкцію кріплення, які дозволяють зафіксувати аксесуар у віконному отворі. Найпоширенішим рішенням є кріплення anvis з z-образними засувками.

москитная сетка на металлопластиковое окно

Москітна сітка на балконні двері

Використовувана для вікон москітна сітка в Києві найчастіше відрізняється від аналогів для балконних дверей. Якщо тут поставити просто збільшений по довжині віконний аксесуар, то доведеться постійно знімати його, коли потрібно зайти на балкон. А це не зовсім зручно і практично.

У зв’язку з цим на балконах і лоджіях все частіше використовуються так звані москітні двері. Вони фіксуються в отворі за допомогою петель і відкриваються / закриваються за тим же принципом, що і звичайна дверна конструкція. В результаті експлуатація аксесуару максимально спрощується. Для надання додаткової жорсткості дверна антімоскіткі може доповнюватися перегородкою (імпостом), а для надійної фіксації в дверному отворі зазвичай використовуються магнітні засувки, які не залишають щілин і інших «лазівок» для мошкари і комах. А щоб таку москітну двері було зручно відкривати, вона комплектується ручкою-захопленням.

Вигідна покупка москітної сітки

Оскільки виготовляється аксесуар під індивідуальні розміри, більш вигідним рішенням буде замовлення москітної сітки одночасно з покупкою ПВХ-вікна або двері. В цьому випадку не потрібний повторний замір, немає додаткових витрат на доставку. Рекомендуємо купити аксесуар у нас, адже ми пропонуємо найкращі ціни, мінімальні терміни виготовлення і багатий асортимент за типами конструкції, видам кріплень і забарвленням.