Вікна – умовний роздільник між зовнішнім світом і домашнім затишком. Яка б сонячна була погода – кожна людина шукає усамітнення і можливості регулювати умови комфорту, які були б оптимальними саме для нього.

Навряд чи комусь доводилося бачити приміщення без вікон. Це обов’язкова частина будівлі, яка мало не в першу чергу відзначається на проекті. Але якими будуть вікна – вибір виключно за господарем приміщення.

Вітражі і шпроси – сьогоднішнє рішення проти сірості та буденності. Цікавими і вишуканими можуть виглядати вікна, які спочатку були просто «класичними».

Люкс Вікна знає багато про особливості такого перетворення і з задоволенням допоможе кожному клієнту підібрати підходящий варіант за прийнятну ціну.

Витражи фото 4

Шпроси застосовуються в монтажних роботах протягом багатьох років. До сьогоднішніх метаморфоз їх бачили виключно «будівельним матеріалом», який служить для зміцнення загальної конструкції, по суті, виконує виключно технічну функцію. Ще багато років тому були затребувані великі вікна, які просто не витримували власну вагу і з часом руйнуватися. Бажаючи убезпечити використання таких габаритних конструкцій, стали застосовуватися ці самі шпроси.

Сьогодні шпроси – вибір естетів, які не виносять «клонування дизайну» або навіть вважають його плагіатом. Шпроси зонують вікно на різні ділянки, які можуть бути різної форми і розміру. Таким чином, створюється ексклюзивний візерунок, який виконує відразу дві функції: надійність конструкції і родзинка зовнішнього вигляду.

Консультанти Люкс Вікна обов’язково допоможуть визначитися з оптимальним варіантом, обговорюючи важливі нюанси по особливостям монтажних робіт і конкретного вікна. Клієнт повинен пам’ятати про те, що шпроси, в невеликій мірі, знижують економію електроенергії.

Шпроси можуть викладатися за індивідуальним проектом, а профіль може бути не тільки білим, але і кольоровим (ламінація). За клієнтом переваги і смак.

Шпроси бувають:

  • Конструктивні
Витражи фото 3

Зонування здійснюється шляхом конструювання як би окремих віконних рам, в які індивідуально встановлюються склопакети. Застосування спеціального профілю в поєднанні зі шпросами робить конструкцію не тільки надійніше, але і набагато привабливіше зовні. Від розмірів і форми окремих сегментів залежить практична і естетична сторона, тому це обговорюється попередньо з монтажниками-професіоналами.

  • Міжскляні
Витражи фото 2

Особливістю таких шпросов є можливість їх установки прямо всередину склопакета (одно-, двокамерний – не має значення). Кольори, які можуть застосовуватися крім білого – світло-коричневий / золотистий і темно-коричневий. Інші кольори також доступні, але це входить в категорію «індивідуального замовлення». Шпроси можуть викладатися навіть у вигляді складних візерунків, що і робить їх настільки універсальними для створення незвичайного орнаменту.

  • Фальшнакладки
Витражи фото 5

В даному варіанті, застосовуються тонкі металеві (алюмінієві) або пластикові елементи, що фіксуються поверх скла, на внутрішній частині вікна. Спеціальний клей на роки фіксує даний об’ємний візерунок. Елементи з шпросов виступають над рівнем скла, приблизно на 2,5-3,5 см.

Вітражі на вікнах

Вітражні вікна у багатьох людей асоціюються з предметом розкоші. Це цілком виправдано: раніше такими «привілеями» могли похвалитися тільки церкви, храми і багаті палаци.

Вітражні вікна повертаються в моду. І нехай це не найдешевше задоволення, але і далеко не ексклюзив, на сьогоднішній день. Вітраж не вередливий і здатний прикрасити будь-яке вікно. Зазвичай доречно використовувати ті вікна для вітражного декорування, які виконують символічну функцію, тобто більше декор, ніж функціональність. В основному, вітражі вибирають для офісних приміщень, ресторанів або приватних клінік / кабінетів, і т.д. Проте, все частіше вітражні вікна стають окрасою і приватних будинків – щодня радують око господаря.

Компанія Люкс Вікна обов’язково допоможе зробити ваше життя комфортнішим, і дозволить дивитися на світ крізь «вітражні окуляри»!