откосы 5

Компанія «Люкс вікна» не тільки встановлює віконні конструкції, але і робить відкоси на вікнах. Включивши відповідну послугу в договір при замовленні, ви гарантовано заощадите гроші і в стислі терміни отримаєте гарний, герметичний і захищений віконний отвір.

Навіщо потрібні відкоси на вікна?

Оздоблення стін віконного отвору вкрай важливий захід. Причому краса та естетичність інтер’єру (і екстер’єру) – лише одна з причин, які роблять цю роботу обов’язковою. Так віконні відкоси прямо впливають на:

  • естетику;
  • рівень шумо- і теплоізоляції, оскільки стик між стіною і рамою є потенційним містком холоду і джерелом проникнення звуків з вулиці;
  • експлуатаційні властивості монтажної піни. Під впливом внутрішніх (волога) і зовнішніх (скачки температур, ультрафіолет) чинників вона може почати руйнуватися, що зашкодить герметичності монтажного шва.

Саме тому відкоси вікон в ідеалі потрібно обробляти і всередині, і зовні. Для зовнішніх робіт можуть використовуватися металеві лиштви, пластик, штукатурка, листи пінопласту, які потім шпаклюються і фарбуються. Вибір матеріалів для внутрішньої обробки не менш варіативний.

  1. Пластикові відкоси. Це один із самих практичних і швидких в реалізації варіантів. Тут можуть використовуватися сендвіч-панелі, в складі яких вже є утеплювач. Цей матеріал досить легкий в установці, надійний, тривалий час зберігає свій початковий колір. Ще відкоси з пластика можуть являти собою спеціальні декоративні панелі з канальної внутрішньою структурою і широким різноманіттям колірних варіацій. До плюсів таких рішень належить:
  2. підвищена теплоізоляція. Крім канальної структури додатково підвищити її можна за рахунок розміщення утеплювачів під панелями;
  3. екологічність і безпеку. Для виготовлення використовується первинний пластик, а нешкідливість і можливість використання в дитсадках, школах, дитячих кімнатах підтверджують сертифікати;
  4. варіативність. Пластикові версії підходять для обробки відкосів шириною до 60 см, а довжина може досягати 6 метрів. Також виробу можна
  5. надати практично будь-який колір, використовувати УФ-друк і інші способи декорування;
  6. простий монтаж без брудних робіт;
  7. елементарний догляд. Вироби не бояться вологи, легко очищаються.
откосы 1

Гіпсокартонні. Досить швидко укладаються, правда, вимагають грунтовки і фарбування. Ще один плюс таких відкосів – ціна, яка нижче ніж у пластикових аналогів. До недоліків відноситься слабка захищеність від вологи, через неї гіпсокартон може темніти і руйнуватися.

откосы 3

Штукатурні. Доступні за ціною, але не швидкі (до 5 днів) в монтажі, адже потрібно виконати кілька шарів і дочекатися їх повного висихання.

Наші консультанти допоможуть вибрати оптимальний варіант для ваших цілей і бюджету, а майстри – забезпечать висококласну обробку відкосів з гарантією якості.