Причин, поміняти скління в квартирі або приватному будинку, маса. Головна з них-невідповідність вікна нормам ДСТУ. Говорячи простою мовою, вікно не виконує свої функції захисту від зовнішнього середовища. Тобто присутній протяг, патьоки від дощу, випаровування, шум з вулиці.

Найчастіше такі проблеми несе застарілі дерев’яні рами. Вони встановлювалися без застосування теплозберігаючих і шумоізолюючих технологій. Але і вікно пластикове може докучати холодом і не стихає гулом від дороги. Причин тому всього три.

 1. Знос ПВХ конструкції. Може відбуватися від часу, неправильного догляду або перекосу будови (буває у старих цегляних будинків).
 2. Неправильна установка. Допущені помилки при монтажі, наприклад, зекономлені анкерні пластини і кріплення до них, що призвело згодом до просідання конструкції.
 3. Вікна випуску в період з 1990 року по 2000 рік. У ті часи вітчизняні компанії тільки починали освоювати випуск вікон ПВХ. При цьому прагнули завоювати клієнтів ціною, а не якістю. В результаті скління робилося без дотримання європейських норм ні по ширині профілю, ні по наповненню склопакета, ні по ущільнювачів.

Якщо ви знайшли у себе одну з описаних ситуацій, вам потрібно міняти пластикове вікно. І щоб проблема не повторилася, замовте скління в компанії «Люкс вікна». Ми завжди чесно вказуємо на плюси і мінуси всіх склопакетів.

Як визначити, чи потрібно міняти вікно

Перераховані вище причини заміни скління можна визначити самостійно. Однак буде надійніше викликати фахівця. Він зможе точно сказати, в чому проблема.

 1. Дійсно у вікні. Дме з-під стулки, збирається конденсат.
 2. Неправильно зроблені укоси. Утворилися щілини між вікном і стіною.
 3. Фурнітура розбовталася або прокладки втратили еластичність. Відповідно немає достатньо притиску стулок до рами.

Технічних проблем набагато більше, ніж ми вказали. І тільки фахівець зможе побачити їх все і оцінити, в якому випадку необхідно нове скління, а в якому можна обійтися ремонтом.

У будь-якому випадку ви можете звернутися до компанії «Люкс вікна». Ми встановлюємо пластикові вікна в Києві вже більше 19 років, і досвід наших майстрів буде у вашому розпорядженні.

Коли можна обійтися заміною комплектуючих вікна

Заощадити і не робити нове скління можна в тих випадках, коли вам про це говорить фахівець. Якщо ви самі вирішили, наприклад, встановити новий ущільнювач під штапиком, то тільки пошкодите склопакет. І навіть заміна прокладки між рамою і стулкою може зробити тільки гірше, порушивши геометрію всієї конструкції.

Моменти, які можна вирішити без нових вікон, є. Але розбиратися з ними повинен тільки фахівець.

 1. Розбите скло. Майстер зробить виміри і через кілька днів приїде з новим склопакетом. Час на те, щоб витягнути старий і встановити новий – не більше 1 години. Ціна в рази буде менше, ніж заміна конструкції цілком.
 2. Поліпшення функціональності. Можливо замінити глухий склопакет на стулку, що відкривається.
 3. Холодний склопакет. Трикамерний профіль і однокамерне скління, та ще й без заповнення аргоном не дадуть тиші в будинку і надійного збереження тепла. Проблема вирішується установкою нового двокамерного склопакета на старий профіль.
 4. Зламана фурнітура. Самостійні пошуки і покупка не збережуть вам грошей. По-перше, необхідно знати, які механізми прослужать довго. По-друге, потрібно розуміти, які саме підійдуть вашому вікну. Майстер же знає всі ці нюанси, а також те, де купити необхідне за оптовими цінами.

У пошуках допомоги, варто звернутися до тих компаній, які випускають або встановлюють вікна ПВХ. Київ сповнений таких, проте є й ті, що працюють в обох напрямках. Компанія “Люкс вікна” – вітчизняний виробник зі своїми бригадами монтажу. Відповідно у наших майстрів погляд на проблему завжди ширше і рішень більше.

Причини, за якими варто поміняти пластикові вікна

Незважаючи на бажання заощадити і не міняти всю віконну конструкцію, в деяких випадках це неминуче. Визначити їх можна і без допомоги майстра. І запросити фахівця вже не для ремонту, а для вимірів і запланованої заміни.

Видимі проблеми:

 • знос, деформація профілю-можуть бути тріщини, відколи, розшарування ущільнювачів;
 • морально застарілі вікна-тонкі профілі і склопакети, зроблені без дотримання стандартів;
 • зміна кольору ПВХ-потемніння, пожовтіння білих вікон говорить або про їх старості, або про порушення технології на виробництві;
 • розгерметизація-з’являється цвіль від частого запотівання.

Ще одна причина замінити вікно пластикове-покупка нового житла. Ніхто не скаже правду, коли були встановлені склопакети. І краще замінити їх відразу, поки робиться загальний ремонт приміщення.