Різноманітність дизайнерських рішень, технічних можливостей дозволяє сьогодні максимально використовувати всі можливості кожного квадратного метра житла. І максимум потенціалу найчастіше має балкон. Це кілька квадратів, які легко можна перетворити в повноцінну додаткову кімнату. 

Почати варто з того, щоб провести комплексний ремонт балкона під ключ.Це комплексна послуга, яку можна замовити в нашій компанії. Вона зазвичай має на увазі:

  1. Демонтаж старого парапету.
  2. Зварювання нового каркаса.
  3. «Тепле» скління.
  4. Утеплення, шумо- і гідроізоляція.
  5. Прокладання інженерних комунікацій.
  6. Зовнішня обшивка і внутрішнє оздоблення.

Точний перелік робіт залежить від конкретного проекту, а також який ремонт на балконі планується реалізувати. Є маса цікавих ідей дизайну, кожна з яких варта уваги. Кінцевий вибір залежить від ваших бажань, а також початкових умов. 

Як вибрати варіанти ремонту балкона?

Найкраще почати з того, які початкові умови у вас є. Наприклад, мова йде про ремонт маленького балкона,площею 1,5-3 квадратних метра. У ньому дуже складно розмістити скільки-небудь велику меблі. Як вчинити в даному випадку?

Плануючи на маленькому балконі ремонт. Ми рекомендуємо звернути увагу на невелику оранжерею. Місця для неї вистачить більш ніж. Досить замовити широке підвіконня, запастися квітучими круглий рік рослинами, купити набір складних меблів, набір поличок або тумбу для приладдя – і зелений куточок вам гарантовано, як і можливість відпочити в затишній атмосфері. Як альтернативний варіант, можна купити барні стільці, підвіконня розширити і пристосувати під столик – місце для обіду або «кава з сигаретою» цілком готове. 

У разі, якщо вам пощастило з видами з вікна, і гострої потреби якомусь приміщенні немає, тоді цілком можна балконний простір перетворити в зону для відпочинку і чаювання або ж в невелику їдальню. Можливість милуватися красивими пейзажами, займаючись при цьому приємною справою. Особливо цікавий тут варіант з панорамним склінням. Воно має настільки ж відмінні тепло- і звукоізоляційні характеристики, але при цьому дає максимальний огляд на місцевість. 

У випадках же, коли місця вистачає, можна організувати неймовірно красивий балкон в квартирі. Досить визначитися з тим, яка спеціалізація виявиться у майбутньої кімнати, а також в якому стилі її оформити. 

Реставрація балкона: який стиль обрати?

У 2021 році для невеликих балконів рекомендується робити вибір на користь стилю лофт. Мінімалізм в обстановці, тільки практична і компактна меблі, природні світлі тони і обробка у вигляді цегляної кладки або бетону – відмінне поєднання, як вмістити «багато в малому». Більш того, В рамках цього напрямку можна цілком організувати бюджетний ремонт на балконі.

Коли на досить великому балконі затівається ремонт, то в тренді зараз скандинавський стиль інтер’єру. Він виконується в білому кольорі або світлих теплих тонах, з використанням натуральних матеріалів (переважно дерево і текстиль), м’якого освітлення.

Досить несподіваним, але трендовим є американський стиль. Його колірна гамма охоплює різні відтінки коричневого, від бежевого до шоколадного. Меблі підбирається темна, при цьому метал вторинний. Обов’язково має бути одне або декілька крісел, журнальний столик і по можливості – імітація каміна. Це спосіб організувати прекрасне місце для відпочинку або затишний робочий кабінет.