Неважливо, довелося вам вперше міняти старі вікна на металопластикові, або вже настав час оновлювати ті, які вийшли з ладу. Компанія Люкс вікна допоможе вибрати краще віконце для вашого житла!

Вікна забезпечують не тільки захист від вітру і опадів, але і запобігають розвитку надмірної вологи, служать елементом утеплення квартири та економії електроенергії. У вікна ми дивимося щодня, тому, звичайно ж, вони повинні ще й радувати око!

Залежно від того, який клімат переважає в регіоні де знаходиться житло, який вид опалення в квартирі, як воно розташоване, підбираються відповідні варіанти. Не існує універсального вікна для кожного будинку! Є вікно – грамотно підібране під кожен будинок.

Заощадження дорогоцінного тепла і економія дорогої електроенергії є одним з основних завдань поставлених клієнтом при замовленні металопластикових вікон. Це справедлива вимога, і вона повинна бути виконаною. Замовити металопластикові вікна в Гостомелі можна за лояльною ціною, отримавши при цьому докладну консультацію і високу якість продукту.

Вибираючи те саме, вікно що підходить, важливо звернути увагу на наступні особливості.

Вибір профілю

Профіль, умовно кажучи, є фундаментом для всієї віконної конструкції. Він повинен не просто роками витримувати вагу всього вікна, але і повністю виконувати всі необхідні функції: збереження тепла, шумоізоляція, захист проти вологи та вітру і тд. Завдяки частому провітрюванню (або режиму мікропровітрювання), профіль запобіжить розвитку надмірної вологи, і в той же час максимально збереже затишок і тепло в приміщенні.

Якщо квартира кутова, або будинок знаходиться в регіоні, де часті вітри і морози, краще вибрати потужний, пятикамерний морозостійкий профіль. Якщо кліматичні умови цілком лояльні – можна заощадити, встановивши «стандартний» профіль, якого буде цілком достатньо.

Також, вимогливого клієнта, порадує можливість вибору кольору профілю, який тепер може бути не тільки білим, але і кольоровим (вибір кольору – на будь-який смак!). Ламінування білого профілю може бути:

  • одностороннім;
  • двостороннім;
  • ламінування в масі;
  • покриття спеціальною кольоровою плівкою.

Вибір склопакета

Склопакет може бути також менш або більш потужним за своїми функціями. Мультифункціональний склопакет підійде для умов з найбільш агресивних кліматом (зберігає тепло на 50-80% краще, ніж звичайний). А якщо погода частіше сонячна і безвітряна – досить вибрати однокамерний склопакет. Якісний склопакет стає надійним партнером хорошого профілю в захисті житла від агресивних чинників навколишнього середовища. Скло можна декорувати шпросами і вітражами, що зробить кожне віконце витвором мистецтва.

Вибір фурнітури

Фурнітура – не просто кріплення, крючечки і петельки, це рушійний механізм всього вікна. Якщо фурнітура якісна, вікно прослужить набагато довше і клієнт не знатиме про проблеми розряду: «заїло, заклинило, клацає». Також, фурнітура може забезпечувати деякі додаткові можливості, наприклад, індивідуальний режим відкривання стулок вікна.

Замовляючи металопластикові вікна в Гостомелі не варто забувати про москітні сітки, жалюзі та підвіконня, які є декоративним і функціональним доповненням вікна. Вибір безсумнівно порадує клієнтів компанії Люкс вікна. Вікна Люкс надає послуги з установки металопластикових вікон і всіх супутніх робіт у Гостомелі. Важливо відзначити, що робота виконується швидко, якісно, за лояльну оплату і в зазначені терміни. На всі матеріали і роботи надаються сертифікати якості та гарантії.