Ми радимо подумати про це заздалегідь. По-перше, зніміть з вікон завіски, штори і жалюзі, також варто прикрити меблі та інші предмети інтер’єру тканиною. Так ви захистите їх від товстого шару пилу. А ось вивезення сміття краще довірити спеціально навченим людям – професіоналам нашої компанії. Адже вивезення та прибирання сміття входять в перелік надаваних нами послуг. Наші фахівці позбавлять приміщення від сміття максимально швидко і оперативно і ви відчуєте, наскільки вони полегшать вам таким чином процес прибирання.

мусор після будівництва

Будьте готові до того, що бруду буде чимало. Іноді демонтаж всього одного вікна з подальшим розширенням відкосів може «залишити» після себе близько десяти мішків сміття. Співробітники нашої компанії наповнять мішки, винесуть їх на сходову клітку, спустять на перший поверх і вивезуть на звалище. Найкраще прописати цей пункт ще на етапі укладання договору. Потрібно просто попередити менеджера, який з вами працює, про ваше бажання скористатися даним видом послуги. Ми зможемо вивезти будь-який обсяг будівельного сміття.

Скориставшись послугою «вивіз сміття» від нашої компанії Люкс вікна, ви зможете бути впевненими в тому, що всі роботи будуть виконані в строк. З радістю відповімо на всі питання і проконсультуємо, і вже найближчим часом наші фахівці приїдуть за потрібною адресою в найзручніше для вас час!