Ми пишаємося тим, що у нас є власне виробництво. Ми не просто тимчасова компанія, ми постійно вкладаємо інвестиції в модернізацію власних виробничих ліній і створюємо нові робочі місця. Всі співробітники нашого виробництва також довгостроково орієнтовані, для чого ми створюємо їм відповідні умови.

Саме завдяки власному виробництву ми можемо встановити вікна за три дні. Для інших компаній – це термінове виготовлення, для нас – звичайне. Термінове виготовлення для нас це один день. Якщо немає спеціальних побажань, на виконання яких піде додатковий час.

У заводських умовах на найсучаснішому обладнанні ми виробляємо ламінацію в тому випадку, якщо замовник вибирає певний (не білий) колір профілю. Тільки при такій ламінації профіль витримує будь-які зовнішні впливи і плівка не пузириться, не покривається тріщинами, а залишається такою ж як була.

Ми самі виробляємо склопакети і саме тому можемо гарантувати настільки швидке виконання замовлення. Навіть якщо балкон або вікно не відповідають стандартам.

Ми самі виготовляємо перила, парапети і дахи для балконів.

Для нас немає таких форм і конфігурацій з якими б ми не впоралися. Багаторічна практика і досвід роботи з різними замовниками тому підтвердження.

Взагалі, абсолютно все, що потрібно для вікон і дверей, все, що тільки може прийти в голову замовнику, ми можемо зробити. А якщо з’явиться те, що поки не можемо – це буде приводом далі розширювати і модернізувати наше виробництво.

Ми працюємо тільки з самими надійними і перевіреними виробниками профілів і фурнітури. І самі відповідаємо встановленим високим стандартам роботи. Саме тому ми даємо на будь-яке вікно або балкон безкоштовне гарантійне обслуговування сім років! Не словами, а справами і зростаючою кількістю задоволених замовників підтверджуємо ми свою репутацію! Ласкаво просимо!