Коли мова йде про власне житло, кожна дрібниця має бути функціональною, та ще й радувати око. Що вже говорити про вікна! Металопластикове вікно давно зайняло лідируючу позицію, перестрибнувши «радянських» і гідно конкуруючи з дорогими ексклюзивними варіантами вікон. Саме вікна є захисниками тепла і затишку в кожній оселі, тому вибір вікна повинен бути неспішним і уважним.

Хороші металопластикові вікна можуть прослужити багато років. Головне, як то кажуть, вибрати «своє» вікно. Абсолютно все має значення – від якості матеріалу і фундаментальних робіт до загального вигляду, як естетичного доповнення інтер’єру. Як правильно вибрати металопластикові вікна в Вишгороді? Вікно складається з декількох головних складових, на них і зупинимося.

Профіль для металопластикових вікон

Профіль – основа, яка є найпотужнішим, фундаментальним елементом віконної конструкції. Якісно встановлений профіль запобіжить задування вітру, збереже тепло і затишок в стінах квартири, будинки. Якщо квартира «холодна», скажімо вона кутова, і будинок знаходиться на відкритій ділянці, краще встановити потужний п’ятикамерний профіль (морозостійкий, максимально захищає від агресивного впливу навколишнього середовища). Якщо ж квартира знаходиться в регіоні з лояльним, помірно холодним кліматом, буде досить встановити стандартний варіант профілю.

На сьогоднішній день, поціновувачі естетики, можуть вибрати колір профілю, якщо, наприклад, звичний білий не підходить до основного задумом інтер’єру. Кольоровий профіль може бути ламінований в масі, або покритий спеціальною кольоровою плівкою. Ламінування може бути одностороннім і двостороннім. Всі «за» і «проти» обов’язково обговорюються заздалегідь з консультантом Люкс вікна.

Склопакет для металопластикових вікон

Склопакет займає, як мінімум, друге місце за значимістю, в забезпеченні основних функцій вікна. Потужний, мультифункціональний склопакет здатний зберігати тепло на 50-80% сильніше, ніж звичайний. Але, якщо квартира знаходиться в регіоні з лояльними кліматичними умовами, можна вибрати саме класичний варіант.

Енергозбереження, на сьогоднішній день, грає дуже важливу роль для споживача, тому, хороші вікна, з надійним профілем і склопакетом, разом з утепленням, створюють справжній захисний щит від вітру, вологи і будь-якої негоди. Також, скло можна прикрасити шпросами або вітражами, що зробить віконце неповторним, незвичайним.

Фурнітура для металопластикових вікон

Фурнітура відповідає швидше за функціональну частину віконної конструкції, так як маленькі петельки, гачки і ручки приводять весь механізм в рух. Якщо фурнітура високої якості і дрібні елементи знаходяться на своїх місцях – вікно послужить довго, без будь-яких неприємних нюансів. Також, фурнітура дозволяє забезпечити деякі додаткові зручності, наприклад, ще один режим відкривання стулок, який здається більш комфортним.

У компанії Люкс вікна можна також замовити інші необхідні елементи: жалюзі, москітні сітки, і звичайно ж, підвіконня. Широкий вибір порадує навіть найвибагливішого клієнта.

Команда Люкс вікна підбере і встановить металопластикові вікна в Вишгороді за короткі терміни і лояльну ціну. На всі матеріали і монтажні роботи є сертифікати якості, ліцензії, гарантія. Телефонуйте за вказаним телефоном.