Котеджні селища будуються із завидною швидкістю на Україні, тому у багатьох власників таких приватних будинків виникає необхідність купити металопластикові вікна в Віта-Поштова, які будуть відповідати всім необхідним параметрам енергоефективності. У нашій компанії «Люкс вікна» можна замовити одне і двокамерні металопластикові вікна з доставкою і установкою за найдоступнішими цінами.

Так як ми є офіційними партнерами таких відомих виробників профільних систем як WDS, Aluplast, REHAU та Openteck, наші клієнти можуть вибрати для себе будь-який вид профільної системи, яка буде відповідати всім міжнародним та європейським нормам і стандартам сертифікації продукції даного типу. Завдяки наявності власних виробничих потужностей, ми можемо виготовити металопластикові вікна в Віта-Поштова для установки в будь-яких приміщеннях приватного будинку або котеджу: у вітальні, спальні, дитячої, на кухні у ванній кімнаті, на мансардному поверсі і з виходом на балкон. Також у нас можна замовити і інші види як стандартних, так і нестандартних конструкцій з різним класом енергозбереження та звукоізоляції.

У нашому каталозі представлені такі види вікон:

  • Одностулкові глухі або з стулкою;
  • Двостулкові з двома відкриваються або однієї глухою стулкою;
  • Тристулкові з відкривається центральної стулкою і бічними глухими, а також з двома бічними стулками і центральною глухою.

За бажанням замовника ми виготовимо вікно з будь-яким способом відкривання (поворотним, відкидним або поворотно-відкидним) в залежності від призначення житлового приміщення.

Профіль для металопластикових вікон, його види та особливості

Якісний профіль є гарантом високих тепло- і звукоізоляційні показників металопластикових вікон. При детальному розгляді профілю в розрізі, можна побачити, що він складається з декількох камер і має досить складну будову. Поперечна частина рами включає елементи монолітного полімеру, які міцно з’єднані між собою, формуючи загальну систему каркаса конструкції.

Перегородки із пластику ділять профіль на пустотілі секції, звані камери, від числа яких залежать енергозберігаючі показники вироби. Сучасні профілі можуть налічувати від трьох до восьми камер. Компанія «Люкс вікна» займається виготовленням та встановленням металопластикових вікон в Віта-Поштовій з використанням профільних систем різних видів.

У центральній частині профілю знаходиться головна камера з армуючим вкладишем, який забезпечує високу ступінь жорсткості конструкції, запобігаючи її можливу деформацію в результаті негативних зовнішніх впливів. Залежно від форми армирующего каркаса залежать експлуатаційні характеристики профілю:

  • П-подібний і замкнутий армується квадрат використовується у виробах преміум-класу;
  • Г-образний – в бюджетних варіантах;
  • Профіль без армування призначений тільки для виготовлення віконних систем для нежитлових та технічних приміщень.

Також велике значення має глибина монтажу, тобто ширина самого профілю. В даний час профілі глибиною 60 мм, які використовуються для виготовлення металопластикових вікон в Віта-Поштовій, призначені для установки в приміщеннях, що не пред’являють особливих вимог до опалення. Вироби товщиною 70 мм є стандартними за нормами ДСТУ і призначені для житлових приміщень, а профілі глибиною монтажу 82 мм і більше практично на сто відсотків захищають віконну систему від промерзання навіть у найлютіші морози.

Склопакет в метало-пластикових вікна – критерії вибору

Так як склопакет займає більшу частину всієї конструкції металопластикового вікна (близько 90%), від його вибору залежать показники тепло- і звукоізоляції приміщення. В даний час існує два види склопакетів:

  • однокамерні з двома стеклами;
  • двокамерні з трьома стеклами.

При цьому товщина самого скла може варіюватися від 24 до 52 мм, забезпечуючи різні показники енергоефективності. Замовляючи металопластикові вікна в Віта-Поштовій, слід звернути увагу на двокамерні склопакети з енергозберігаючим склом, які допоможуть взимку зберегти тепло в приміщенні, а влітку прохолоду. Також в компанії «Люкс вікна» можна купити металопластикові вікна в Погребах з установкою в будь-якому приватному будинку або котеджів в максимально короткі терміни.