Вибір металопластикового вікна не такий простий, як здається на перший погляд. Адже вікно – це не просто функціональне продовження стіни вашого житла, а, мабуть один з її найважливіших елементів. Надійність – одне з головних вимог до будь-якого «довгострокового придбання». Металопластикові вікна в Вишневому від компанії Люкс вікна, гарантують ту саму надійність за лояльну ціну.

Сучасні люди все рідше замовляють так звані стандартні, класичні металопластикові вікна. Мається на увазі «стандартний набір»: білий профіль і однокамерний склопакет. Сьогодні важлива економія коштів, комфорт і естетична сторона. Причому, важливо підкреслити, що це цілком реальний запит споживача!

Не існує універсальної моделі металопластикового вікна, яка ідеально стане в будь-який отвір і буде служити довго і надійно. Гарне вікно – то вікно, яке підбиралось індивідуально, з огляду до найменших нюансів і вимог клієнта. Тільки так металопластикові вікна служать довго, зручні в користуванні, не вимагають систематичного виклику сервіс-майстра для ремонту.

Розглянемо докладніше основні моменти при замовленні металопластикового вікна у Вишневому.

Як вибрати профіль?

Природно, за основними показниками вас проконсультує наш фахівець, але, для початку, важливо розуміти, яким може бути профіль. Профіль є одним з каркасних, основних складових всієї віконної конструкції. Безсумнівно, він повинен бути міцним і надійним. Профіль, в поєднанні з правильно підібраним склопакетом виконує ті самі основні функції:

  • тепло і солнцеізоляцію;
  • вологостійкість;
  • шумоізоляцію;
  • захист від вітру і протягів;
  • захист від опадів;
  • забезпечує профілактику вогкості.

Найбільш потужні, морозостійкі профілі – п’ятикамерні, це найнадійніша гарантія комфорту і захисту, їх зазвичай вибирають для приватних будинків. Для квартир в Вишневому досить і трикамерного профілю.

Але, профіль може бути різним і за естетичними характеристиками. Замість стандартного білого, клієнту пропонується широка колірна гамма для декоративного перетворення свого житла. Білий профіль стає кольоровим шляхом фарбування в масі, або ламінації на нього спеціальної плівки потрібного кольору (на вибір клієнта).

Як вибрати склопакет?

Склопакет займає більше 80% всього вікна, тому, безсумнівно, від його якості залежить і підсумковий результат, і довговічність експлуатації. Про що необхідно пам’ятати насамперед? З огляду на особливості розташування квартири, специфіку клімату, якість і систему опалення, необхідно визначитися з товщиною склопакета. Однокамерні підійдуть для комфортних умов, а якщо є мета забезпечити максимальне енергозбереження та захист від частих вітрів, краще вибрати більш потужну перешкоду, аж до мультифункціонального склопакета, який зберігає на 50-80% тепла більше, ніж стандартний однокамерний варіант.

Металопластикові вікна в Вишневому також можуть бути декоровані. Для цього Люкс вікна пропонують використання шпросів, вітражів і нестандартних стекол.

Як вибрати фурнітуру?

Однозначно варто озвучити консультанту всі свої побажання з приводу функціональності і естетичних характеристик вікна. Фурнітура може забезпечити більш комфортне використання вікна, наприклад, забезпечувати відкривання вікна різними способами. Надійна і якісна фурнітура істотно продовжує термін експлуатації всього металопластикового вікна. Величезний вибір жалюзі, підвіконь, і, звичайно ж, москітні сітки, будуть останнім штрихом для створення ідеального вікна саме для вас.

Люкс вікна пропонують виготовлення, встановлення та всі супутні роботи, що стосуються металопластикових вікон у Вишневому. Надійність і естетика за лояльну ціну і в зазначені терміни – основне, що пропонує компанія своєму клієнтові.