Українські передмістя починають інтенсивно забудовуватися різними котеджними селищами, тому багатьом власникам приватних будинків доводиться стикатися з проблемою вибору віконних систем. У компанії «Люкс вікна» можна купити металопластикові вікна в Погребах, які будуть повністю відповідати всім показникам енергозбереження.

Завдяки наявності власних виробничих площ, ми можемо виготовити найрізноманітніші види віконних конструкцій з використанням профільних систем таких відомих виробників як WDS, Aluplast, REHAU і Openteck. У нас можна замовити металопластикові вікна в Погребах таких видів:

Одностулкові з відкривається або глухою стулкою;
Двостулкові з глухою і відкривається стулкою або з двома відкриваються стулками;
Тристулкові з глухими бічними і Центральної відкривається стулкою або бічними відкриваються і Центральної глухою стулкою.
Вікна в Погребах

За бажанням замовника ми виконаємо стулки з різним способом відкривання (відкидним, поворотним або поворотно-відкидним). Також майстри нашої компанії можуть виготовити вікна нестандартної форми і розміру в залежності від призначення приміщення (для кухні, спальної кімнати, дитячої, вітальні, мансардного поверху, вікна з виходом на балкон і т.д.).

Щоб розрахувати приблизну вартість вікна в Погребах з установкою і доставкою, можна скористатися зручним онлайн-калькулятором, який знаходиться на сайті нашої компанії «Люкс вікна».

Профіль для металопластикових вікон-особливості та види конструкції
Профіль є основною будь-якого металопластикового вікна, так як з нього виготовляються рами і стулки всієї конструкції. Його якість впливає не тільки на зовнішній вигляд віконної системи, але і на її експлуатаційні характеристики. Сьогодні ПВХ-профіль з різною кількістю камер і армуючим вкладишем має таку класифікацію:

Клас ” а ” – це профілі з товщиною зовнішніх стінок від 2,8 мм, що забезпечує високі показники енергозбереження.
Клас «В» – це вироби з товщиною зовнішніх стінок від 2,5 мм.вони вважаються бюджетним варіантом, але оптимально підходять для установки в регіонах з помірними або «теплими» зимами.
Також велике значення має ширина профілю. Металопластикові вікна в Погребах з глибиною монтажу зазвичай замовляють для житлових приміщень, так як вони володіють хорошими тепло – і звукоізоляційними характеристиками. Якщо необхідно максимально утеплити спальну кімнату або дитячу, можна вибрати профіль шириною 70 мм. а для установки віконних систем в регіонах з суворим кліматом призначений профіль з глибиною монтажу не менше 82 мм.

Залежно від ширини профіль має певну кількість камер. Так, наприклад, профіль глибиною монтажу 60 мм повинен мати три камери, 70 мм – від трьох до шести камер, а від 80 мм – до шести камер. Тим часом, при виборі профілю для виготовлення металопластикових вікон слід враховувати, що великої різниці між трьох і чотирьох камерними профільними системами практично немає.

Склопакет
Так як склопакет є основним елементом вікна і займає більше 90% його площі, слід приділяти велику увагу його вибору. У нашій компанії «Люкс вікна» можна замовити металопластикові вікна в Погребах з однією або двома камерами для установки в приміщеннях різного призначення. Склопакети з однією камерою мають 2 скла, а з двома камерами – 3 скла. Також існують спеціальні енергозберігаючі склопакети, які забезпечують максимальну ступінь збереження тепла в холодну пору року, і не пропускають тепле повітря в приміщення влітку.

У нас можна купити металопластикові вікна зі склопакетами, повітряні камери яких заповнені інертним газом, додатково забезпечує високі звуко – і теплоізоляційні показники віконним системам. Для установки в житлових приміщеннях найкраще вибрати двокамерні склопакети з енергозберігаючими стеклами, що дозволить максимально комфортно почувати себе в зимові холоди в теплому приміщенні котеджу або приватного будинку.

Також в компанії «Люкс вікна» можна замовити і купити металопластикові вікна в Княжичах з установкою і доставкою за найдоступнішими цінами в Україні.