В останні роки все більше людей змінюють свої старі дерев’яні віконні конструкції на більш сучасні та надійні металопластикові вікна в Новосілках та інших містах України. Компанія «Люкс вікна» вже довгі роки займається виготовленням ПВХ-вікон з високоякісного полівінілхлориду з посиленим металевим армуванням, яке знаходиться всередині профілю, надаючи йому високу ступінь міцності.

У нашій компанії «Люкс вікна» можна замовити металопластикові вікна в Новосілках різних розмірів і форм за найдоступнішими цінами. Доставка і установка вікон здійснюється в найкоротші терміни висококваліфікованими майстрами нашої компанії. Ми пропонуємо виготовлення вікон для таких приміщень як:

 • кухня;
 • спальна кімната;
 • дитяча;
 • вітальня.

Також ми пропонуємо металопластикові вікна для котеджів, дач, розсувні, нестандартні та енергозберігаючі конструкції, а також вікна з виходом на балкон. Для того щоб розрахувати попередню вартість готової конструкції, можна скористатися онлайн-калькулятором, який знаходиться на сайті компанії «Люкс вікна». Вартість виробу залежить від таких факторів як:

 • розмір і форма конструкції (стандартна або нестандартна);
 • тип профілю (виробник, глибина монтажу, кількість камер і ущільнювачів контурів);
 • вид склопакета (кількість камер, тип встановлюваних стекол і їх функціональні характеристики);
 • марка і якість фурнітури.

Також вартість вікна в Новосілках буде залежати від технології установки і використовуваних матеріалів, віддаленості об’єкта, гарантійного терміну перед замовником і інших важливих параметрів.

Як вибрати профіль для металопластикових вікон

При виборі металопластикового вікна в Новосілках велике значення має профіль, так як саме цей елемент конструкції забезпечує міцності вироби і забезпечує його тривалий термін служби. Сьогодні існує велика кількість виробників, що пропонують різні види профілів для пластикових вікон, які відрізняються між собою якістю і експлуатаційними характеристиками.

У нашій компанії «Люкс вікна» можна замовити профілі тільки найпопулярніших і надійних брендів, таких як WDS, Aluplast, REHAU та Openteck, що поставляють високоякісну продукцію, яка повністю відповідає всім встановленим міжнародним нормам і стандартам. У нас можна замовити металопластикові вікна в Новосілках з різною кількістю камер в залежності від побажання замовника і типу приміщення, де вони будуть встановлюватися.

У відповідності з європейським стандартом EN 12608 SR профілі для вікон мають таку класифікацію:

 • Клас «А» – це профілі з зовнішніми стінками товщиною від 2,8 мм і внутрішніми – від 2,5 мм, що забезпечує високі теплоізоляційні характеристики всієї віконної конструкції. Є оптимальним варіантом для установки в житлових приміщеннях.
 • Клас «В» – це профілі з зовнішніми стінками товщиною від 2,5 мм і внутрішніми – від 2 мм. Вони не тільки володіють нижчими теплоізоляційними показниками, а й менш стійкі до механічних пошкоджень і деформації.
 • Клас «С» – це профілі, до яких не пред’являються особливі вимоги, так як вони призначені для установки в нежитлових приміщеннях технічного призначення.

Крім цього, слід звертати увагу на ширину профілю, так як від цього також залежать тепло- і звукоізоляційні характеристики віконної системи. Класичним варіантом вважається ширина профілю 60 мм, його поліпшеним аналогом вироби шириною 70 мм і профіль, шириною від 80 мм здатний на 100% захистити вікна від промерзання в холодну пору року.

Склопакет для металопластикових вікон

Склопакет металопластикових вікон в Новосілках є невід’ємною частиною будь-якої віконної конструкції, так як від його якості також залежать показники шумо- і теплоізоляції приміщення. Склопакети включають в себе кілька стекол, між якими розташована одна, дві або три герметичні камери. Компанія «Люкс вікна» пропонує різні види склопакетів для пластикових вікон, які відрізняються між собою:

 • Кількістю камер (однокамерні і двокамерні). Другі набагато «тепліше» однокамерних з такими ж відстанями між стеклами.
 • Класом енергозбереження. Для більшої частини України слід встановлювати двокамерні склопакети з двома енергозберігаючим склом.
 • Видом інертного газу і його наявністю. Склопакети з енергозберігаючим склом, заповнені аргоном або криптоном, істотно збільшують теплоізоляційні і звукоізоляційні показники віконної конструкції.
 • Видом дистанційного роздільник – рамки, яка фіксує відстань між стеклами. Вікна з «теплими» рамками істотно збільшують теплові показники вікна і знижують ризик появи конденсату.

У нас можна купити пластикові вікна в Новосілках за найдоступнішими цінами. Також компанія «Люкс вікна» пропонує широкий вибір металопластикових вікон в Крюковщині з можливістю установки в будь-якому районі міста.