Більшість людей в Україні вже давно почали міняти свої застарілі дерев’яні віконні рами на більш сучасні металопластикові вікна в Крюковщине та інших регіонах країни. Наша компанія «Люкс вікна» пропонує виготовлення та встановлення високоякісних пластикових вікон за найдоступнішими цінами, які мають велику кількість переваг:

Для виготовлення металопластикових вікон ми використовуємо тільки найякісніші профільні системи кращих світових виробників, таких як WDS, Aluplast, REHAU та Openteck, які мають всі необхідні європейські сертифікати якості і є екологічно чистою продукцією.

Ми маємо власні виробничі потужності з найсучаснішим обладнанням, що дозволяє нашим клієнтам замовляти металопластикові вікна в Крюковщине різних форм і розмірів.

У нас можна замовити вікна з ламінуванням профілю, що істотно розширює палітру кольорів, пропонованої продукції. У нашій компанії «Люкс вікна» можна замовити металопластикові вікна в Крюковщині для установки у вітальні, спальні, дитячої, а також різні види енергозберігаючих вікон і нестандартних конструкцій для монтажу в котеджних будинках і на дачах. Щоб дізнатися приблизну вартість вікна, можна скористатися зручним онлайн-калькулятором, який допоможе не тільки дізнатися ціну пропонованої нами продукції, а й порівняти з пропозиціями інших українських виробників віконних систем.

Профіль для металопластикових вікон: види і особливості

Профільна система є одним з основних критеріїв вибору віконних конструкцій, так як вона впливає не тільки на зовнішній вигляд виробу, але і на його тепло- і звукоізоляційні характеристики. У компанії «Люкс вікна» можна замовити металопластикові вікна в Крюковщине з високоякісним профілем відомих світових брендів. Залежно від виду армування профілі бувають:

  • З П-образним або замкнутим квадратним перетином. Таку продукцію пропонують імениті світові бренди, що виробляють профіль з висококласної системою армування.
  • З Г-подібним вкладишем. Це профілі бюджетного варіанту, що користуються великим попитом у споживачів, які хочуть отримати якісну віконну систему за доступною ціною.
  • Профілі без армування – «гаражні». Це низькоякісні вироби, які не призначені для установки в житлових приміщеннях, так як мають низький ступінь до механічних пошкоджень і деформації.
  • При виборі якісних металопластикових вікон в Крюковщине, слід звертати увагу не тільки на кількість камер і вид армування, а й на загальну товщину вироби – монтажну глибину. В основному вона залежить від кількості камер, але не завжди дане співвідношення має місце.

Класичним варіантом вважається профіль глибиною 60 мм. Оптимальним варіантом для установки в житлових приміщеннях вважаються вироби, товщиною 70 мм. Моделі преміум-класу можуть мати товщину від 80 мм, роблячи їх тепло- і звукоізоляційні показники найвищими з усіх існуючих. Також існує система класифікації профілів, відповідно до якої: вироби класу «А» повинні мати зовнішні стінки завтовшки від 2,8 мм, а внутрішні – від 2,5 мм; профілі класу «В» – зовнішні стінки завтовшки від 2,6 мм, а внутрішні – від 2 мм. До Класу «С» не пред’являються особливі вимоги, так як вони не призначені для установки в житлових будинках і квартирах.

Склопакети для металопластикових вікон та їх види

Компанія «Люкс вікна» пропонує металопластикові вікна в Крюковщині з різними видами склопакетів:

  • 4/16/4 – являє собою однокамерний склопакет, що включає два скла, між якими розташована одна повітряна камера. Зазвичай встановлюється в технічних приміщеннях.
  • 4/10/4/10/4 – є двокамерним склопакетом, що включає три скла і дві камери. Має високі тепло- і звукоізоляційні показники.
  • 4/16 / 4i – являє собою однокамерний енергозберігаючий склопакет з двома стеклами, одне з яких вкрито іонами срібла, які в холодну пору року не дозволяють теплу від радіаторів опалення виходити за межі приміщення.
  • 4/10/4/10 / 4i є енергозберігаючими двокамерними склопакетами з трьома стеклами, на одне з яких нанесені іони срібла і двома повітряними камерами. Такі вироби мають максимально високі показники тепло- і шумоізоляції.

У компанії «Люкс вікна» можна замовити будь-які види металопластикових вікон в Крюковщині з установкою в максимально короткі терміни. Також у нас можна купити пластикові вікна в Гатному за найдоступнішими цінами.