Можливо, вам вперше довелося задуматися про заміну старих «радянських» вікон на сучасні металопластикові, а може, вже прийшов час замінити вікна, які відслужили своє. У будь-якому випадку, ласкаво просимо!

Вікна – це не тільки «очі житла», за якими нерідко складається враження про господаря, але ще, це захист від холоду, спеки, сильного вітру та опадів. Якісні вікна допоможуть істотно заощадити на оплаті електроенергії, допоможуть запобігти вогкість і протяги в приміщенні. При виборі вікон важливо враховувати наступні нюанси: клімат, розташування квартири, якість опалення (централізоване, автономне), а також, естетичні уподобання господаря. Енергозбереження, на сьогоднішній день, є, мабуть, найбільш актуальною вимогою. На жаль, далеко не всі вікна відповідають необхідним характеристикам для хорошого енергозбереження. Висока якість і лояльна ціна на установку металопластикових вікон в Ірпені порадує клієнта.

Профіль для металопластикового вікна

Від міцності та якості профілю залежить довговічність віконної конструкції. Не тільки її функціональні, але і естетичні характеристики безпосередньо залежать від профілю. Перш за все, якісно обраний профіль, запобігає наявність протягів / продувань, а також, розвиток вогкості (провітрювання здійснюється шляхом провітрювання, мікропровітрювання). Залежно від кількості камер, вікно здатне більш-менш виражено проявляти теплоізоляційні властивості. Найбільш потужними, морозостійкими, є вікна з використанням п’ятикамерного профілю.

Найбільш поширеним, «класичним», є білий віконний профіль. Хоча, сучасний цінитель індивідуальності і креативу, все частіше замовляє металопластикові вікна з кольоровим профілем. Адже це можуть бути найнесподіваніші різнокольорові рішення!

Кольорові вікна можуть бути:

  • Ламіновані в масі;
  • Нанесення кольорової плівки на білий профіль.

Що стосується склопакета, важливо пам’ятати, що саме він служить захисником від холоду. Однокамерний справляється з цією функцією, але двокамерний склопакет буде тепліше. Хоча, для теплих регіонів цілком достатньо однокамерного. Також, існує мультифункціональний склопакет, зі спеціальним покриттям, він створений для максимального енергозбереження (справляються з цією функцією на 50-80% краще, ніж звичайні). Компанія Люкс вікна, також пропонує різні види декорування вікон в Ірпені, такі як шпроси і вітражі.

Фурнітура та комплектуючі

Фурнітура, це більше, ніж дрібні допоміжні детальки. Це одні з основних, що функціонують елементів складної конструкції. Саме якісна фурнітура допоможе вікнам прослужити набагато довше. При бажанні, користувачеві доступні індивідуальні режими провітрювання і способи відкривання вікон. Без москітних сіток і жалюзі складно уявити собі вікна як в своєму будинку, так і в офісі. А якісне, красиве підвіконня, не тільки буде радувати око, але може стати столом або навіть замінити драбину при розвішуванні тюлі (цілком витримуючи великі навантаження). Люкс Вікна надають послуги з установки металопластикових вікон і всіх супутніх роботах у Ірпені. Важливо відзначити, що робота виконується швидко, якісно, за лояльну оплату і в зазначені терміни.